Мнение за онлайн бутик

  • 2 069
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте дами, искам да изкажа  мнението си относно Megz.eu  мнението ми е конкретно относно сроковете за доставка... също така се интересувам  какво е вашето мнение относно (Онлайн Бутикът) и дали  само аз съм останала разочарована. Става въпрос за поръчка която направих и не получавам, а е важна за мен трябва ми за повод. Комуникирахме няколко пъти и обясних че поръчката ми е спешна  трябваше ми за сватба .  първият път ми отговориха че са много натоварени и ще направят всичко възможно да си получа пратката, втория път ми казаха да бъда търпелива и да изчакам правили всичко възможно да си получа пратката  , но уви пратка не получих нито телефонно обаждане, но, нищооо ,надявах се поне на едно смислено обяснение  какво се случва с пратката ми. Разочароваха ме  много с безотговорността си. Накрая отмених поръчката защото не виждам смисъл да чакам нещо което не се знае дали изобщо ще дойде. Та така ако решите да поръчвате от въпросният (Онлайн Бутик)  особено за повод правете го поне 3 месеца напред ,ако ли не  то поне се надявам да бъдете по-търпеливи от мен  Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 авг 2016, 16:14 от janeta_933

# 1
  • Мнения: 14 095
Ако си попълнила данните за поръчката, както си направила анкетата и си написала поста, не чакай изобщо пратка. Peace

# 2
  • Мнения: 2
Ако си попълнила данните за поръчката, както си направила анкетата и си написала поста, не чакай изобщо пратка. Peace
Много се извинявам но съм нова и не знам как точно се създава тема и анкета,може би беше грешка че повдигнах въпроса тук, а относно правописа наистина нямам право да се оправдавам, грешката е моя  но наистина  бързах  много. Embarassed

# 3
  • Мнения: 466
Аз също чаках доста /беше зимата, не знам колко поръчки са имали/. В сайта им пишеше 3-5 дни , а поръчката ми дойде след 2 седмици след 3 обаждания. Доволна съм от продуктите им, но с тази доставка правят ужасно впечатление. Вече когато си харесам нещо, ходя до магазина им, така и го пробвам и го оглеждам.

Общи условия

Активация на акаунт