По-млада и здрава кожа само за 4 седмици. Възможно ли е? Уверете се сами!

  • 14 984
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Аз съм на 35 навършени години. Simple Smile Почиствам лицето си с мицеларна вода, тоалетно мляко, ползвам гел за чувствителна кожа и крем за лице, също за чувствителна и по-суха кожа. От време на време си вземам маски за еднократна употреба, но като цяло не си падам по стоенето по-продължително време с маска. Пазя се от слънцето като дявол от тамян, дори след моренцето съм бяла като сирене. Simple Smile

# 16
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Тази година ще направя 35, почиствам лицето с мицеларна вода и тоник, мажа с хидратиращ крем. Маски ползвам доста рядко.

# 17
  • Мнения: 610
1)Деликатно почистване на лицето с мицеларна вода
2)Успокояване и освежаване на кожата с тоник
3)Хидратиране на лицето с крем за лице

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 436
Почистване с тоник или мицеларна вода според сезона.Лифтинг масажи.Хидратиране с нощен или дневен крем против бръчки и с фактор за през деня.

# 19
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Задължително почистване сутрин и вечер с мицеларна вода. Вечер добавям серум и крем. От няколко месеца наблягам и на водата, защото до скоро това беше тема табу за мен, не можех да изпия повече от чаша на ден, колкото и да исках. В момента успявам да изпия до 4л и се чувствам добре, кожата ми също.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 153
На 50 години съм , полагам грижи  за кожата  и тя ми се отплаща от своя страна.
 Винаги я почиствам,не използвам агресивни методи и препарати;
 Предпочитам по-лекия кремове,независимо ,че кожата е зряла лятото-хидратиращи ,зимата по-мазни ;
 Използвам слънце-защитни продукти за лицето-целогодишно,нося слънчеви очила;

# 21
  • Мнения: 2 071
Крем с висок фактор през лятото, през другите сезони - крем против бръчки, понякога - маска с масла.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 304
На 36 години съм.
Ексфолирането веднъж в седмицата – задължително!
Нанасяне сутрин и вечер подходящ хидратантен крем.
специална грижа за зоната около очите, която е най-чувствителна.
Използвам anti age продукти. Нанасям крем против стареене само вечер, като през деня ползвам дневен крем, съдържащ слънцезащитни филтри.
Задължително лицето си измивам вечер с гел или пяна, а сутрин вместо измиване почиствам с мицеларна вода.

Последна редакция: пн, 08 авг 2016, 22:34 от kroki_kk

# 23
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Ежедневно почиствам с ексфолиант лицето. През деня нанасям дневен и околоочен крем, а вечер
нощен крем. Веднъж седмично нанасям маска.

# 24
  • Мнения: 504
Почиствам лицето редовно. Използвам околоочен, дневен и нощен крем от една серия. Това е... правила съм го и преди тази възраст

# 25
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Ежедневния ми ритуал за почистване на лицето е следния:
1. Почистване с флуид или тоник.
2. Нанасяне на подходящ за кожата ми хидратиращ крем. Ползвам и околочен такъв.
3. Два пъти в седмицата измиване на лицето с хидратиращ гел.

Понякога правя и домашни маски. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 002
През деня ползвам серум, дневен крем и слънцезащита, околоочен крем, като преди това почиствам лицето с измиващ гел или пяна. Вечер почиствам с тоалетно мляко и тоник, следва серум и нощен крем. 3-4 пъти седмично слагам различни маски, 1-2 пъти седмично ползвам ексфолиант.

# 27
  • у нас
  • Мнения: 5 728
Използвам дневни, вечерни хидратиращи кремове. Маски правя често. Почиствам мъртвите клетки. Стремя се да пия повечко вода. От време на време се мажа с някой плод или зеленчук /напр. краставица/. Не пуша, което също много помага за здрав и хубав вид на кожата.

# 28
  • Мнения: 3 020
На 35+ съм. Сутрин почиствам лицето, ползвам дневен и околоочен крем, вечер процедурата е същата с малко по-богат крем. Веднъж седмично маска, ако имам време и по-често и веднъж на 2 седмица ексфолирам кожата.

# 29
  • Мнения: 11 749
За първи път се сблъсках с кафеви петна около очите и борбата е от 1 година.
До този момент, макар да съм над 35 години, използвах минимално козметика за лице, но си правех домашни маски.
Сега ползвам крем с висок фактор, веднъж седмично ексфолиант и веднъж седмично домашна маска в борба с петната.

Общи условия

Активация на акаунт