По-млада и здрава кожа само за 4 седмици. Възможно ли е? Уверете се сами!

  • 14 982
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 253
Кожата ми е проблемна и я почиствам с мицеларна вода сутрин и вечер, също вечер измивам с почистваща пяна. Веднъж седмично си правя маска, нанасям овлажняващ крем.

# 31
  • Мнения: 1 306
На 35+ съм.
Сутрин - измиване с мек хидратиращ гел, следва - тоник и целогодишно - задължителният крем със слънцезащитен фактор, минимум SPF 30.
Вечер - почистване с ежедневен гел-пилинг, обтриване с тоник, следват - интензивен хидратиращ серум и анти ейдж крем.
Ексфолиране и маска -два пъти седмично.
Поради здравословен проблем не мога да ползвам околоочна грижа.
Козметиката ми е с максимално изчистен откъм химии и "вредности" състав.
В допълнение - старая се пия достатъчно вода, спазвам ефективен за мен хранителен режим, приемам хранителни добавки, спортувам.

# 32
  • София
  • Мнения: 974
Тази седмица навършвам 35 Simple Smile
Сутрин измивам лицето си с хидратиращ гел.
Нанасям крем около очите и крем с фактор на останалата част от лицето.
Вечер почиствам с гел против стареене и бръчки, нанасям тоник и нощен крем.
Веднъж или два пъти в седмицата използвам ексфолиант и маски.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 252
Eто и моите грижи за красива кожа, 35+ :
- почистване сутрин и вечер и измиваш гел + тоник;
- хидратиращ крем за лице + околоочен крем;
- пия вода - около 2 - 3 л./ден и спя минимум 8 часа! Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 561
Ежедневните ми грижи са, сутрин и вечер измиване с измивно средство, тоник или лосион, и нанасяне на подходящ крем. От време на време правя маски. С удоволствие пробвам нови и различни продукти!

# 35
  • Мнения: 2 962
Сутрин , след измиване обтривам лицето с розова вода, слагам серум с анти ейдж ефект , а след това подходящ крем - сега лятото е хидратантен  анти ейдж с защитен фактор. Вечер използвам измиваща пяна за суха кожа, след това обтривам с мицеларна вода  и накрая слагам подхранващ нощен крем, подходящ за моята възраст. Използвам и пилинг  и подхранващи маски за лице. На море използвам слънцезащитна козметика с висок фактор /30-50/. Обичам да пробвам нови неща, но все повече обръщам внимание на качеството на продуктите!

# 36
  • Мнения: 5 435
Старая се да използвам максимално качествени продукти за своята кожа. Сутрин и вечер процедурите са едни и същи, първо измивам с пяна, след това обтривам лицето с розова вода и нанасям подходящ крем, както и околоочен крем.

# 37
  • Мнения: 1 809
Почистване на лицето и хидратиращ крем за суха и чувствителна кожа.

# 38
  • София
  • Мнения: 668
Ежедневно почистване на лицето и нанасяне на подходящ крем за смесена кожа.

# 39
  • Мнения: 9 487
Консумация на пресни плодове и зеленчуци+ достатъчно к-во вода;
Ползвам маски за лице с морски водорасли, луга и кал.
Омазняване  с крем не правя-излишно ми е; ползвам гелове с екстракт от охлюв

# 40
  • Мнения: 2 834
Аз попадам в категорията 35+ ежедневно почиствам лицето си с гел за лице,след него тоник или розова вода,околоочен крем сутрин и вечер,задължително крем за лице-дневен и нощен.Пилинг 1-2 пъти седнично,много плодове зеленчуци според сезона и разбира се пия много вода.Грим не слагам,нито спирала.Е,това е. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 206
Грижите, които полагам лицето са ежедневни. Вечер първо свалям грима с мицеларна вода, след това се измивам с почистващ гел плюс пилинг, след това пак я почиствам с мицеларна вода и нанасям околоочен крем. Сутрин процедурата е същата плюс нанасянето на ВВ крем и лек грим. Също така се опитвам да пия поне литър и половина вода. Ами това е общо взето

# 42
  • Мнения: 2 122
Сравнително късно започнах със специалната грижа за кожата на лицето си, по простата причина, че нямах нужда от такава.
Напоследък започнах да й обръщам повече внимание и да я глезя с мицеларна вода и серум за околоочния контур, хидратиращ крем, почистващи, тонизиращи и обогатяващи маски и масажи.

Винаги съм имала слабост към българската козметика и много се радвам, че на пазара вече има голям избор от  качествени продукти на високо ниво, включващи голям процент естествени съставки.  bouquet

# 43
  • Мнения: X
На 32 г. ставам в събота  Mr. Green.
Грижите, които полагам за лицето си, са еднакви и сутрин, и вечер. Те са следните :
- измиване с измиващ гел
- пръскам с термална вода
- тоник
- серум
- дневен/нощен крем + околоочен крем

Маски правя 2 пъти в седмицата, хидратиращи. Не се храня 100% здравословно, но пък гледам да не падам под 2л вода на ден  Peace.

# 44
  • Мнения: 430
Вечер почистване с тоник или мицеларна вода крем против бръчки и околоочен..Хидратиране с  дневен крем против бръчки и с фактор за през деня.

Общи условия

Активация на акаунт