Летни олимпийски игри - Рио де Жанейро 2016

  • 76 485
  • 560
  •   1
Отговори
# 480
  • MJF
  • Мнения: 8 588
E на този олимпийски сребърен медал от все сърце се радвам. Браво на Демирева и екипа ѝ. Браво!

Имам питанка. В тв излъчването има ли въобще нейния скок на 197 см? 2 записа гледах и не я видях на 197.

Гледам волейбол финала на дамите сега.

# 481
  • Мнения: 2 045
E на този олимпийски сребърен медал от все сърце се радвам. Браво на Демирева и екипа ѝ. Браво!

Имам питанка. В тв излъчването има ли въобще нейния скок на 197 см? 2 записа гледах и не я видях на 197.

И аз много се радвам  Party Ггледах запис от UK излъчването и там си го имаше скока

# 482
  • MJF
  • Мнения: 8 588
Ок, мерси Holly Pink ,ще потърся такъв запис.

# 483
  • Мнения: 2 045
Ок, мерси Holly Pink ,ще потърся такъв запис.
Намерих линка - https://vid.me/WJ5O

# 484
  • MJF
  • Мнения: 8 588
Holly Pink , мнооооого ти  благодаря. Няколко пъти го изгледах. Радвам се и за трите медалистки всъщност. Браво и на Рут и на Бианка. И най -силно браво разбира се на Демирева Simple Smile. Мнооого ме зарадва. Така финално олимпиадата на добър тон да завършим.
Британските коментатори мехлем за моите уши. Ако не се лъжа единия е Саймън от фигурното пързаляне. Сладури големи са те.
4-я гейм на финала на волей жени Събия -Китай направо мен ме умори  Crazy. Каква драма, какви емоции. Но сърбите сами си загубиха мача за съжаление - поне 2 грешки на треньора им в 4-я гейм видях от дивана пред екрана а и мал шанс или спортния късмет днес не бе с тях. Честито злато на китайските дами. Много бързо играха и освен да видя, че китайския отбор бе с много по -постоянна защита и атака друго не успях да забележа като разлика.
И аз желая на Мирела Демирева здраве и пак здраве и да ни зарадва и с височина 200 и нагоре см . Дано!

Сега волея мъже за 3-то място Русия -САЩ съвпада с маратона.  ooooh!л Пак на няколко екрана ще се зяпа.

Последна редакция: нд, 21 авг 2016, 15:27 от Шошулчо

# 485
  • София
  • Мнения: 11 987
Преди седмица или малко повече ви питах какво мислите за Мирела Демирева. Никой нямаше надежди за нея, дори аз бях скептична. А ММ през цялото време ми казваше "Ще видиш, че тя ще успее". Много се радвам, че се оказа прав.

Относно коментаторките на художествената гимнастика - Росина Атанасова не е журналист, не може да се иска от нея да говори по специален начин, тя е бивша гимнастичка, сега е във федерацията, както и съдийства в родните турнири. Аз смятам, че нейното присъствие като коментатор бе много важно, а и много добро.

Кудрявцева е явление в гимнастиката, Мамун не е от нейната класа. Корейката се готви от около 10 години в Русия. Ризатдинова е изумителна в пируетите.

А Невяна едва от 3 години започна да участва в големи турнири. Гледала съм я на живо миналата година, развитието и е огромно. Тепърва очаквам от нея прекрасни изяви.

# 486
  • Мнения: 1 796
Рускините отвориха вратичка, да видим останалите дали ще се възползват...
Триката им са потресаващи, кич,  кич, кич...

# 487
  • София
  • Мнения: 27 175
Аха и е с един тон грим, пффф.

Стана интересно Simple Smile

# 488
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Нашите играха ли?

Знамето ни самотно с това на Япония стои в ляво  Grinning

# 489
  • София
  • Мнения: 11 987
Сега започват нашите, с последен стартов номер са.

С леки грешки, но бяха по-добри от вчера според мен.

Последна редакция: нд, 21 авг 2016, 17:42 от змия

# 490
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси Simple Smile)) Аз не съм много запозната, сега с ленти, после имат друга комбинация с топки и бухалки и това е?

# 491
  • Мнения: 31 172
Браво на българките! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 492
  • София
  • Мнения: 11 987
После са обръчи и бухалки. Там вчера бе голямата грешка. Дано днес са безгрешни.
Заслужават момичетата медал.

# 493
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Сега се надявам на грешки от другите и без грешки от нас

# 494
  • София
  • Мнения: 27 175
Юхуу, втори сме, само на една десета от испанките. Ако не сгрешим на втората ротация взимаме медал Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт