Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 12

  • 129 315
  • 755
  •   2
Отговори
# 315
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Не съм го гледала него, каня му се,но сякаш аз предпочитам за по- стари истории.

# 316
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Благодаря, открих го и аз Simple Smile След Кралицата и Принцесата, вероятно и него ще отметна Simple Smile

# 317
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз още си го мисля Ku'damm, много ми ахреса, изобщо не очаквах  Joy сега са започнали да снимат и продължение  - Ku'damm 59  Peace

# 318
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Един сезон ли е? За какво иде реч?

# 319
  • Мнения: 309
аз още си го мисля Ku'damm, много ми ахреса, изобщо не очаквах  Joy сега са започнали да снимат и продължение  - Ku'damm 59  Peace


Много ми хареса, благодаря за препоръката!  bouquet

# 320
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз още си го мисля Ku'damm, много ми ахреса, изобщо не очаквах  Joy сега са започнали да снимат и продължение  - Ku'damm 59  Peace


Много ми хареса, благодаря за препоръката!  bouquet


радвам се  Hug с нетръпение чакам да видя какво ще е продължението между Моника и Йоахим   Crazy

# 321
  • Мнения: 18 562
Не съм го гледала него, каня му се,но сякаш аз предпочитам за по- стари истории.

+1 не знам кога ще стигна до него, но Елизабет не ми е най-интерсната от кралиците в английската история.

# 322
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Благодаря за препоръката за Бялата кралица и Бялата принцеса. Определено първия повече ми хареса и беше доста по-изпипан.

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Момичета, догледало ми се е пак Downton Abbey, дали го има някъде онлайн на бг?

# 324
# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Благодаря  bouquet

# 326
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Изгледах и Принцесата, по-слаба е от Кралицата, но пак ми беше интересно.

# 327
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Да, беше интересен, ама каста не ми хареса, малко трябваше все пак да се огледат и да спазят някои неща от предния. Нищо де, бива Simple Smile

# 328
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Трябваше със стария да продължат. Маргарет е ужасен ужас, едвам я траех актрисата (Като от Гот)

# 329
  • Мнения: 18 562
Бива, бива, даже ми беше много интересен Принцесата, ама незавършен. В 8 епизода, отгоре-отгоре ги нахврълиха нещата и ако не знаеш повечко нищо няма да разбереш, то че това е сериал все пак-ясно, ама не ми допадна това, че така набързо, имаше много потенциал в сериала,много.

Общи условия

Активация на акаунт