https://www.-spam215-/ -някой с отзиви за този сайт?

  • 1 471
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 506
Здравейте, някой с мнение за този сайт? Харесах си един телефон от там, на хубава цена е, но ме притеснява като са им толкова хубави цените, да не би да е за сметка на качеството на апаратите  newsm78
Онлайн телефон до сега не съм си поръчвала и ще ми е полезно всякакво инфо-ако ми предложите друг сайт , нещо поне проверено. bouquet

# 1
  • Мнения: 2 909
Ами според мен е надежден сайта.Ако имаш някакви въпроси имат live chat. Аз исках да си поръчам от там един телефон, но нямаше наличния цвят и поръчах от емаг.

# 2
  • Мнения: 506
Да, аз вчера се свързах с тях на чата.Питах дали имат опция преглед и тест, отговориха ми само преглед.  newsm78 Как да го разбирам-мога да отворя пратката и да видя телефона, но не мога да го включа да видя дали работи?  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 909
Да, аз вчера се свързах с тях на чата.Питах дали имат опция преглед и тест, отговориха ми само преглед.  newsm78 Как да го разбирам-мога да отворя пратката и да видя телефона, но не мога да го включа да видя дали работи?  newsm78
Ами защото ако го върнеш после с отворена кутия ще стане  втора употреба и няма да могат да го продадат.

# 4
  • Мнения: 506
Да, аз вчера се свързах с тях на чата.Питах дали имат опция преглед и тест, отговориха ми само преглед.  newsm78 Как да го разбирам-мога да отворя пратката и да видя телефона, но не мога да го включа да видя дали работи?  newsm78
Ами защото ако го върнеш после с отворена кутия ще стане  втора употреба и няма да могат да го продадат.
Добре де, ама да им дам 1200лв и да не мога да отворя кутията да видя какво има вътре........?? newsm78
До сега не съм купувала нищо толкова скъпо онлайн и малко ми е притеснено, за това се надявах поне някой, който лично е комуникирал с въпросния сайт да се включи.
А от е-маг поръчките за колко дни пристигат?

# 5
  • Мнения: 2 909
Да, аз вчера се свързах с тях на чата.Питах дали имат опция преглед и тест, отговориха ми само преглед.  newsm78 Как да го разбирам-мога да отворя пратката и да видя телефона, но не мога да го включа да видя дали работи?  newsm78
Ами защото ако го върнеш после с отворена кутия ще стане  втора употреба и няма да могат да го продадат.
Добре де, ама да им дам 1200лв и да не мога да отворя кутията да видя какво има вътре........?? newsm78
До сега не съм купувала нищо толкова скъпо онлайн и малко ми е притеснено, за това се надявах поне някой, който лично е комуникирал с въпросния сайт да се включи.
А от е-маг поръчките за колко дни пристигат?
2 дни и от там аз също си поръчах скъп телефон и бяха много коректни.Преди седмица поръчах и дойде за 2 дни с Speedy ако искаш до дома.

# 6
  • Мнения: 2 909
А и също забравих там можеш да върнеш пратката до 30 дни.

# 7
  • Мнения: 506
Гледах и там, ама въпросния телефон при тях е с 300лв отгоре в сравнение с този сайт. То почти навсякъде е толкова, само във въпросния сайт е сравнително евтин и за това ме притеснява...да не е някво дърво Wink

# 8
  • Мнения: 5 273
Кой е сайта и телефона?

# 9
  • Мнения: 506
смартфонбг.ком
извинявам се, че така го написах, но всякакъв вариант на латиница не ми излиза като публикувам-нито линк, нито име.

# 10
  • Мнения: 2 909
смартфонбг.ком
извинявам се, че така го написах, но всякакъв вариант на латиница не ми излиза като публикувам-нито линк, нито име.
Каквъв е телефона? Ако не е тайна?

# 11
  • Мнения: 506
 Samsung G935F Galaxy S7  32GB Gold
Взех си го от един магазин току-що. Не посмях да го поръчам онлайн.За 200лв разлика после да бера ядове, по-добре от проверен търговски обект  Peace

# 12
  • Мнения: 2 909
Samsung G935F Galaxy S7  32GB Gold
Взех си го от един магазин току-що. Не посмях да го поръчам онлайн.За 200лв разлика после да бера ядове, по-добре от проверен търговски обект  Peace
Да си го ползваш със здраве!

# 13
  • Мнения: 506
Samsung G935F Galaxy S7  32GB Gold
Взех си го от един магазин току-що. Не посмях да го поръчам онлайн.За 200лв разлика после да бера ядове, по-добре от проверен търговски обект  Peace
Да си го ползваш със здраве!
Благодаря ти  Hug bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт