Шкембе под роклята прозира - дали е бебе или е от бира ?Мами 35+

  • 45 567
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Кали Браво на порасналото момиче Simple Smile

Тук след раждането ми гледаха само как зараства операцията и писле махнаха конците, обаче не ме викнаха на гинекологичен преглед, та затова по добре да си спретна едно изследване.

Понякога забравям че съм в Англия Simple Smile седя на пейка в парка за да поспи детето навън и чувам едни дечица да си говорят и си вказвам "говорят на английски"  Joy

# 16
  • Мнения: 5 037
Вече се прибрахме от консултацията и мога да се включа адекватно.

Първо да благодаря на Лейди за свежото заглавие и да се извиня,че не съм търсила подходящи за заглавието картинки.Главоболието се върна с пълна сила и от два дни едвам гледам.

Лятна Ина,защо да те махам от списъка?Ти винаги си била част от групата.

Перу,жалко е,че се е наложило бързо да влезеш в ритъм.

Да похваля Гризача-за 3 мес. е качил 1,600кг(вече е 11,600) и е пораснал 6 см.

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Шери  bouquet
Ооо,Кали значи ще си пусна централната емисия после  Sunglasses
Мистик,разгеле....радвам се,че ТМ се е решил накрая! Дано скоро имате късмет!
Зази в парка на Банкя,по центъра се разхождаме,има едно кафе Ипон с детски кът(та там са произшествията,ама по вина на децата де),обслужването куца,ама е приятно за семейства с деца. След направата на центъра,парка ми се вижда доста занемарен,доста неподържан и по-празен.
Иначе цяла Банкя е във вода,фонтани,канали,чешмички,буквално на всяка крачка. Та а познайте,дали опазихме децата сухи  Mr. Green

# 18
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Шери защо не идеш още някъде на преглед, това не се търпи току така  Hug

# 19
  • Мнения: 8 533
Мистик, ако не си с ранна О си е идеално на 11 ден да се види какво става.
Аз от няколко години излизам 1 група. Но си ходя редовно, всяка година - фамилна обремененост и пренпочитам да я правя. Хубавото е, че от 2 станах 1 Simple Smile
Мистик, СГ как е?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 40 988
Мистик, ако не си с ранна О си е идеално на 11 ден да се види какво става.
Аз от няколко години излизам 1 група. Но си ходя редовно, всяка година - фамилна обремененост и пренпочитам да я правя. Хубавото е, че от 2 станах 1 Simple Smile
Мистик, СГ как е?
Още няма резултат...явно докторката е заета,щото уж до обяд щеше да я прати Thinking Дали да и звъня или да изчакам до утре...?
Май не съм с ранна,щото преди да забременея отидох на 14 или 16-ти ден и аг-то я видя и тъй се получи...ма сега как е идея си нямам вече.

# 21
  • Мнения: 1 000
Мистик, те се променят нещата с овулацията, но 11 ден при всички обстоятелства е добре, колко и да е ранна.
Шери, защото бях спряла да чета/пиша/надявам. Стана ми приятно, че пък съм си стояла там.
Жаре, и аз все бях преди 1, като девственица едва ли не Laughing
Кали, голяма мома имате вече  Hug И Гризача на Шери и той расте човека  Peace
Перу, не знам що така тези хора тръгват да карат пили ooooh!
Ели, на мен пък ми се е случвало като се прибера прим. от Франция и циганките да ми се струва, че говорят на френски hahaha

Аз направих една резервация за няколко дни за Русалка, до Албена, там само съм била на плаж преди сто години, помня че беше живописно, да видим.

# 22
  • Мнения: 13 972
Ауу Раличка колко е пораснала, гризача също  Blush  Жалко, че не съм гледала емисията.
Жаре, то хубаво първа група, ама пък от 5 жени всички да са с такава е смешно. После правих в Надежда и излезе ll A група.

# 23
  • Мнения: 1 368
Шери, благодаря за темата и старанието ти. Прекрасна, както винаги bouquet
Поздравления за порасналото ти момче! За тази възраст не съм в час, но е ли много 1,6 кг за 3 месеца newsm78
Мистик, стискам палци за СГ! Praynig За останалото-момичетата са ти обяснили.
Кали, браво на Упоритка, все така да расте!

# 24
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ина, дано не се разочаровате. Мястото е страхотно, но чета едни кофти отзиви за обслужване и условия  ooooh! Иначе, миналата пролет ходихме там на обиколка  и много ми хареса, но лъха една кофти носталгия от отминало хубаво време.

# 25
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Мистик , обади се и питай!
Шери HugБраво на порасналото момче!
Браво и на Раличка за мерките Hug
Всичко свърших днес, че и раница на детето за училище купих.Пуснах и една пералня с бебешки дрешки- добре се сетих да взема повече щипки че много неща...
Парафиновата маска е на Avon, мама е представител и за това ползвам нея.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 40 988
Звъннах току що и ми ги пратиха на мейла...Заключението е Нормозооспермия,реф.стойности в норма.

# 27
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Мистик, тва при разширена СГ ли?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 988
Мистик, тва при разширена СГ ли?
Ми има има и колона за морфология по Крюгер,ма там ми звучат лошо резултатите...

# 29
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ако е по Крюгер, трябва да има проценти, колко са общите, накрая?

Общи условия

Активация на акаунт