Забременели след инвитро - тема 28

  • 43 527
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 048
Мока, честити принцеси  Heart Eyes Страхотен разказ, чак се навих за нормално, само дето многото празници ме спират, а и не знам докторите на какво мнение са  Crazy

Честито бебче и на Марелианка  Hug дано всичко е наред с бебчето и  Hug

Бимба, стиснати палчета за твоите юнаци  Praynig Hug Heart Eyes


Мен също лентичката ми върви един ден назад, иначе при инвитро от датата на пункцията се вадят 14 дни и това е датата от която се смята  Wink

# 706
  • Мнения: 19 706
Мен също лентичката ми върви един ден назад, иначе при инвитро от датата на пункцията се вадят 14 дни и това е датата от която се смята  Wink
Или ползвате калкулатор с дата на трансфер Simple Smile

# 707
  • Мнения: 6 558
Кити, аз също го усещам сякаш беше вчера Simple Smile За пръв път се радвам, че лятото свърши толкова бързо Laughing
Въпреки че сега ще трябва да ходим да живеем при свекито, за да спестим за бебчо ( досега си бяхме сами, но на квартира). Сори за откровенията Blush


# 708
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Бимба, тази тема не мога да я редактиран, понеже не съм я създала аз. В следващата ще променя родилите с точност.
Стискам всички палци за вас и се моля всичко с мачовците да е наред.
Честито и на другите родили мами. Много се вълнувам на всички разкази...
Ще мина довечера за новата тема!

# 709
  • Мнения: 1 366
Минава времето, минава бързо, а после като се появят малките съкровища, и като ревнат, времето изведнъж спира!  Joy
Живи и здрави да сме всички мами и бебешорчета и да си ревем заедно!

# 710
  • Мнения: 116
Честито и от мен на родилите мами,с пожелания бебоците да растът здрави и ви направят щастливи и горди родители.

# 711
  • Мнения: 584
Момичета, развълнувахте ме! Благодаря ви за хубавите думи и пожелания!  bouquet Hug Да ви се връщат многократно!

Героини сме всички, щом сме дали живот или се борим за такъв!  Hug

Някой питаше напред, къде съм раждала - в Германия.

Да ви кажа, че бях доста спокойна през повечето време и въобще съм нямала негативна нагласа като цяло.  Е, като започнаха силните контракции в кръста, започнах леееко да се съмнявам в себе си.  SunglassesЕстествено и на мен и на ММ ни се изправи косата, като казаха, че пробват със щипките, но в такъв момент се доверяваш на екипа, няма време за дискусии. ( Притеснителните мами въобще да не търсят думата в Гугъл!  Naughty ) Слава Богу,  аз не виждам някакви външни деформации по Бебка, само няколко сини петънца по личицето, но те ще минат!

София се наложи после за няколко часа да бъде взета при недоносените бебчета, защото стоиностите на захарта й бяха под минималните. Вливаха и система, но от вчера следобяд си е при мен.

Ох, надявам се, да не съм изплашила Мамите, които искат да родят нормално!

Марилианка, честито бебе! Да сте живи и здрави и да си носите много радост взаймно!  bouquet

# 712
  • Мнения: 19 706
Мока, ти беше ли със съмнения за ГД?

# 713
  • Мнения: 584
Cristi, с диабет си бях. Биех инсулин вечер задължително и преди ядене, според зависи.

# 714
  • Мнения: 1 545
Бимба, тази тема не мога да я редактиран, понеже не съм я създала аз. В следващата ще променя родилите с точност.
Стискам всички палци за вас и се моля всичко с мачовците да е наред.
Честито и на другите родили мами. Много се вълнувам на всички разкази...
Ще мина довечера за новата тема!
Ок, няма проблем, когато тогава.

# 715
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Бимба - аз оправих датата  Peace
Добавих и Електра с дата и щъркелче.

# 716
  • Мнения: 6 558
Мерси, Пънче  bouquet
Да видим само дали няма да оправяме по- нататък цвета на щъркелчето, за розово се бях настроила аз Laughing Чак като ми каза момче и аз като ехо - момче ли???
Каквото такова, да е здраво само Simple Smile

# 717
  • Мнения: 749
Електра мила, казаха ли ти вече пола? На нас ще ни кажат чак след 4ри седмици.

# 718
  • Мнения: 1 545
Благодаря Пънче... Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 318
Благодаря на всички за пожеланието и честито и на другите майки Simple Smile
Аз родих Сиана на 2.9 в 19:44 със спешно секцио в Токуда. Изтекоха ми водите в 16 ч. и с 300 в Токуда. Там отидох без уговорка и ме приеха, много съм доволна и не съжалявам, че отидох точно там. Д-р Корсачки беше на смяна на кабинет и остана, събра екип и в 19:30 бях в операционната. Оставиха ме да се помъча да родя сама, но не получих разкритие и веднага ме срязаха.
Сиана се роди 2480 гр. и диша сама, благодарение на кортикостероидите, които сложихме в 29 гс. Много е добре, днес беше наддала 70 гр. Има за съжаление жълтеница и няколко дни ще е на лампа. Единствено няма всмукателен рефлекс още и се храни с тръбичка. Този рефлекс се придобивал в 34 гс и единственото нещо е да чакаме. След като засуче сама и почне да наддава ще ми я дадат в къщи. Просто търпение, което аз нямам.
Забравих да ви кажа, че родих в 32+5, водех се по ехограф 36, но си е важна гестационната седмица, просто е незряла в момента.
Вярвам, че за нея тук е най-доброто!
Днес ми дойде и кърмата, точно 3 дни след секцио и почнах да цедя. Ще трябва да пусна микробиология на кърмата, която излиза за 3 дни и след отрицателен резултат мога да и нося в замразени торбички.

Общи условия

Активация на акаунт