Бременни майчета от Добрич (тема 2)

  • 78 371
  • 286
  •   1
Отговори
# 150
  • Добрич
  • Мнения: 400
Сформира се група за Подготвителен курс, който обхваща бъдещи мами с термин края на м. ДЕКЕМВРИ и м. ЯНУАРИ.
Ако сте от жените, които искат да получат компетентна информация и качествени грижи за себе си и своето поколение, ако искате да сте по-уверени, знаещи и спокойни , обадете се и заявете своето участие - 0887 606 328 - Марияна Драгнева, акушерка и водещ на срещите.

# 151
  • Добрич
  • Мнения: 400
Презентация на Нук- 26.10 сряда от 17:30 до 18:30
Клуб Усмивки



Всяка жена, на която ѝ предстои най-вълнуващият момент в живота - раждането на дете, желае да му подсигури възможно най-доброто.

Изборът е голям, информацията е много, а съветите още повече, но кое е най-правилното!?

С настоящото представяне на продуктите с марка "NUK" , ще Ви помогнем да се ориентирате и да вземете своето решение, за да бъде отглеждането на бебето възможно най-лесно и спокойно.

NUK е световноизвестна марка с повече от петдесетгодишен опит в производството на бебешки продукти, адаптирани към всеки етап от развитието на детето – от кърменето до самостоятелното забавление. Продуктите с марката NUK се базират както на медицинските познания и изследвания, така и на опита на безброй майки по целия свят.Това знание и този опит са превърнали NUK в предпочитаната марка, символ на високо качество, иновативност и грижа за здравето и развитието на бебето. Така всеки продукт NUK превръща майчинството в най-прекрасното време от живота на жената.

Водещ на презентацията - Иглика Германова, акушерка, представител на NUK

вход: СВОБОДЕН

ОЧАКВАМЕ ВИ!

За информация: 0887 606 328 - Марияна Драгнева

# 152
  • NE
  • Мнения: 10 999
Виждам, че цената на вип стаите е непроменена - 100 лв.
Колко струва раждането с избор на лекар? Преди 3 години беше нормалното раждане 350 лв., но мина доста време. Иначе ще раждам отново там. Единствено бях потресена от отношението в неонатологията, но пък се грижиха добре за бебетата.

# 153
  • Мнения: 11
Вип стаята си е 100 лв. Избор на лекар 300 лв и 50 лв ако искаш да избереш акушерка. Това е за нормално раждане. Аз родих преди няма и месец и платих 400 лв общо.
Неонатологията са ужасни...Първо детенце ми е, а те очакваха да знам всичко как се прави, че и ти го натякват. Да не говорим за лелките дето идват да къпят бебето или слагат спирт на пъпчето как се правят на докторки.

# 154
  • NE
  • Мнения: 10 999
В неонатологията до рев са ме докарвали. Добре, че имаше една сестра, която беше сравнително добре с акъла и ме усети и издейства да ми връчат бебето. Той се роди с висок хемоглобих, тежка жълтеница и луда бях станала.
По мое време само за ангажирането на доктора бях платила. Раждах при д-р Хаджиларски и пак при него искам да родя защото той ми води и тази ЖК и най-добре ме познава. Надявам се пак да родя нормално. Акушерка не бях заплащала предния път, но останах с впечатление че са повечето свестни.

# 155
  • Мнения: 11
Аз съм много доволна от персонала на 1-вия етаж. Мислех, че раждането ще е най-трудната част, но се оказа че престоят на 4-тия е по-ужасен от раждане.

# 156
  • Мнения: 334
Здравейте !
Не съм бременна ,но моля да ми препоръчате ,доктор на който мога да се доверя.
Ходила съм при Михайлова на частно и не съм доволна , Naughty ,наплаши ме да ми маха киста,защото в противен случай, щяло да се наложи операция по спешност. След цикъл ме прегледа Дянкова ,кистата я нямаше.
Сега съм със кървене извън МЦ и се оглеждам за доктор ,вече не държа да е жена.
Четох добри отзиви за Милев и за сега се спрях на него . Знаете ли колко е прегледа на частно при него ?
Михайлова и Дянкова ми взеха по 25 и 30лв.съответно ,но знам,че някъде вагиналния не влиза в цената ? newsm78

# 157
  • Мнения: 308
Здрасти може да си запазиш час за Хаджиларски или Петев аз родих при него много съм доволна(Петев имам предвид)
Аз родих на 24.11 и всички в болницата се държаха добре. Малко бях стресната защото съм чувала че били много гадни но нямаше такова нещо

# 158
  • NE
  • Мнения: 10 999
Д-р Хаджиларски има кабинет в Балчик.
С негова помощ отново станах мама. Раждането протече нормално и отново ми се падна много готина акушерка като присъства и главната сестра. Доктора беше блестящ, както и предния път. В залата видях и раждане на д-р Петев. Много свеж и готин ми се видя. Момичето роди за един час, а ни сложиха по едно и също време системите.
Неочаквано за мен ми дадоха бебето преди 6 час. Наложи се да останем ден повече зареди снежната буря в началото на януари. Докторките в неонатологията бяха по-разбрани този път. Peace

# 159
  • Мнения: 334
Благодаря за отговорите ,мами! Hug
Чак другата седмица съм на АГ,бях се спряла на Милев ,но може и да ме разубедите. Wink
И Балчик ми е вариант  Peace ,той е в болницата ,ако не се лъжа?
Flower ,какво имаш предвид? Помогна при раждането или при забременяването ? Simple Smile

# 160
  • NE
  • Мнения: 10 999
Д-р Хаджиларски работи в поликлиниката в понеделник и сряда от 8:30 до около 12:00. Не е нужно да си записваш час, но след 11 е по-спокойно.
С доктора имаме история. Спаси ме след едно некадърно абразио, помогна ми да забременея, следя и двете ми бремености и ме изроди на два пъти. Безкрайно съм доволна и благодарна на него.

# 161
  • Мнения: 20
Благодаря за отговорите ,мами! Hug
Чак другата седмица съм на АГ,бях се спряла на Милев ,но може и да ме разубедите. Wink
И Балчик ми е вариант  Peace ,той е в болницата ,ако не се лъжа?
Flower ,какво имаш предвид? Помогна при раждането или при забременяването ? Simple Smile

Ако отидете при Милев няма да съжалявате! Във Вашият случай техниката също е от голямо значение. Той не е човек, който ще "тръгне" със скалпела напред. А ако, не дай си боже, се наложи оперативно премахване, потърсете специалист извън Добрич.

# 162
  • Мнения: 334
Роси ,запазих си час за утре,малко ме притеснява ,че все още кървя   Embarassed ,не знам дали ще спре до утре ,дано поне няма проблем. Hug

# 163
  • Мнения: 1 831
Дянкова за такива работи не става. Peace

# 164
  • Мнения: 334
Е   Rolling Eyes тогава днес ще видим,кистата беше 5 см.как няма да я види. #Crazy Иначе като отношение и внимание няма равна,не знам дали ,защото си плащам,но то всъщност аз и от прегледите по ЗК съм доволна ,всички  са били мили и нежни ,освен една грубиянка ,която не искам да споменавам! Naughty Толкова болезнено работи .....чак ми е болно ,защото си изхабих направлението за нея....

Общи условия

Активация на акаунт