Къде в Русе?!Тема -9

  • 132 209
  • 802
  •   1
Отговори
# 375
  • Русе
  • Мнения: 244
Четох много мнения за Миланов, и негативни и добри. Бях писала в една от групите да търся хирург за дъщеря ми за контролирано вадене на зъби с цел разширяване за новите зъбки, за които няма място. В края на краищата се доверих на мнението на нашата зъболекарка и с многооо страх и притеснения(заради всичко прочетено) заведохме ноември детето при Миланов.  Бяхме с направление  за вадене на  два зъба. Направлението ни го даде нашата зъболекарка.
Миланов подходи внимателно, сложи и упойка, извади двата зъба и най-важното, дъщеря ми не се уплаши. Болка имаше след като премина действието от упойката за около два часа. Неприятни последици няма. Платихме 15 лева.
Затова смятам, че зависи от ситуацията, от сложността на проблема и от прага на болка и страх на всеки един.
Аз лично, от страх, за вадене на на зъби- мъдрец и един кътник- съм се доверявала само на Христов. И не знам , след като той не работи вече, при кого бих отишла. Но за Миланов не мога да кажа нищо негативно, съдейки от действията за дъщеря ми.

# 376
  • Русе
  • Мнения: 5 353
 +1 за последното мнение. Нямам какво да добавя.

# 377
  • Мнения: 657
Моята майка лятото ползва услугите на д-р Миланов и остана много доволна от професионализма и вниманието му.Аз не го познавам и не съм била негова пациентка.Кабинетът му беше на спирка Чайка, сега чета ,че е на Пантеона newsm78

# 378
  • Мнения: 62
Колко струва ваденето на мъдрец при този Миланов?

# 379
  • Мнения: 657
Майка ми беше с направление и доплати 10 лв.

# 380
  • Мнения: 62
Направлението от зъболекар ли се дава?

# 381
# 382
  • Русе
  • Мнения: 244
И ние ходихме до спирка Чайка в една кооперация. Да не би да има и друг Миланов?

# 383
  • Русе
  • Мнения: 5 353
Не, същият е. Сега има нов кабинет на Пантеона. Всъщност до няколко месеца ще е клиника с допълнителни дентални услуги доколкото разбрах.

# 384
  • София
  • Мнения: 1 056
Здравейте, идвам при вас с едно запитване, дали имате преки наблюдения за уроци по плуване в града ни? Интересува ме главно, по колко човека е групата ? Условията на басейна? Ако имате мнения за конкретен треньор? По колко време е урока? Какви са цените и т.н. Ако има хора, които биха помогнали, ще съм много щастлива. За сега само знам, че басейна на спортното училище е, добър, но до там...

# 385
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте, идвам при вас с едно запитване, дали имате преки наблюдения за уроци по плуване в града ни? Интересува ме главно, по колко човека е групата ? Условията на басейна? Ако имате мнения за конкретен треньор? По колко време е урока? Какви са цените и т.н. Ако има хора, които биха помогнали, ще съм много щастлива. За сега само знам, че басейна на спортното училище е, добър, но до там...
В Космополитън провери.Малко по-скъпо е,но си заслужава.Басеинът е прилично затоплен,има и индивидуално и групово обучение.

# 386
  • Мнения: 1 181
В Стоматологията за мъдрец ходи приятел при някой с "Т" - мъж, доволен е.

Трендафилов?

# 387
  • Русе
  • Мнения: 3 711
В Стоматологията за мъдрец ходи приятел при някой с "Т" - мъж, доволен е.

Трендафилов?

Тъкмо и аз него щях да предложа.

# 388
  • Мнения: 62
Този Трендафилов дере ли кожи като Миланов?

# 389
  • Мнения: 1 314
В Стоматологията за мъдрец ходи приятел при някой с "Т" - мъж, доволен е.

Трендафилов?

Тъкмо и аз него щях да предложа.

Изключителен професионалист  Peace Жалко, че не са повече такива

Общи условия

Активация на акаунт