Търся добър АГ

  • 2 133
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте , съвсем в начална бременност съм и си търся добър АГ . Ходих на първичен преглед в Св. Анна при д-р. Влаева, но въобще не останах доволна...невнимателна,доста груба..изписва лекарства без да ми обясни защо и за какво се пият newsm78 ... по време на прегледа пълно мълчание.... Моля за мнения за добри и внимателни АГ  smile3503

# 1
  • Мнения: 899
Др. Богословова или доц. Асен Николов. Аз между тях се колебая, защото са страхотно добри.


Скрит текст:
Dr. Bogoslovova ili Doc.Asen Nikolov. Az mejdu tqh se kolebaq zashtoto sa strashno dobri.


Моля, пишете на кирилица!
модератор

Последна редакция: сб, 13 авг 2016, 10:54 от bubanka

# 2
  • Мнения: 18 587
Аз ходя при доктор Тюфекчиева, но тя не води ЖК и бременността ми няма да следи, тя е по-специализирана в операциите и геникологични проблеми. Може да сте я чували, голямо име е.Тя ме насочи към проф.Чернев, Майчин дом.Живот и здраве там ще се запиша на ЖК.пък ще видим как ще е, дано да го харесам.

# 3
  • Мнения: 8
Здравейте, пиша със същия въпрос - някой да препоръча АГ за проследяване на бременност по здравна каса? Прерових доста теми, повечето архивирани и с остаряла информация - повечето специалисти не работят вече там, където са били.

Интересуват ме най-вече мнения за района на Люлин, София. Много ли искам като очаквам женската консултация да е с предварително записвани часове, които се спазват, без излишно чакане пред кабинетите, в района в който живея, при коректен специалист???

За частен специалист бих препоръчала д-р Сергей Славов (Майчин дом и МЦ София 2000), защото е коректен, възпитан и се отнася с внимание към пациента, вдъхва спокойствие. За компетентността му могат да кажат всички жени, на които е помогнал да заченат, включително и аз. В моя случай той прецени, че въпреки не много добрата спермограма на мъжа ми, мога да зачена по естествен път и така и стана. Ще продължавам да ходя при него, но за жалост не може да ми пуска изследвания по касата.

На женска консултация ходих веднъж в МЦ Света София Люлин при д-р Христо Александров. Внимателен, пусна ми пълни кръвни изследвания и урина. Направи ми недобро впечатление неговото простовато държание и говорене, което не приляга на уважаващ себе си специалист. Освен това, въпреки че му обясних при кого съм ходила и че причината да го потърся са прегледите по здравна каса, не пропусна да каже за в бъдеще, че освен по касата, прегледите можело да включват и друго (неясно какво още може да е толкова необходимо) "с намаление от 50 на 30 лв", което се плащало на ръка. Ехографската снимка, която ми даде, е най-неясната, която са ми правили, а съм вече в 4 месец. Затова търся друг, който да отговаря на описанието в началото на коментара ми.

Надявам се някой да даде малко актуални насоки! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 256
Аз си следя бремеността в МЦ СВ.Петка при др.Ковачева, тя мее познава отдавна и съм си свикнала с нея. По принцип неработи със здравната каса, но за мен това не е проблем. За изследванията съм се договорила с личния лекар пък после за талона за израждането ще се разберем допълнително като му дойде времето.

# 5
  • Мнения: 35
Ходя при д-р Чучумишев в клиника Малинов и съм страшно доволна колко е внимателен, възпитан, обяснява всичко и ми дава прекрасни снимки защото е фетален морфолог и апарата му е много добър.
Оглеждам се обаче за АГ, което да ме следи по ЗК поне кръвните изследвания да минават безплатно.

С предишната бременност ходих при д-р Богданова в Тина Киркова защото бях чела чудесни отзиви за нея тук, но всъщност не съм доволна. Първо ме върнаха с направление 9 и трябваше пак да си платя защото било рано за ЖК. После като отношение нещо не беше моята чаша чай. Лигаво и фамилиарно ми беше. Нищо не ми каза освен да дойда пак след не знам колко врмее и скоро след това бебето спря да се развива. Върнах се при Чучумишев да ми направи абразиото и да видим какво да правим, че ми беше втори мисед.

И сега не знам....И аз моля за съвет къде да се запиша, в Надежда живея по принцип, но не държа АГ-то да е в квартала, стига да е добър. Търся си и личен лекар/педиатър в района, ако някоя знае ще съм ви много благодарна!

# 6
  • София
  • Мнения: 8 696
Аз също си търся гинеколог по ЗК- Изток, Гео Милев, Слатина, Изгрев, Яворов, евентуално центъра.
Не държа да изражда, дори ще ми е по-спокойно ако не изражда, защото не смятам да избирам следящия ме лекар. Да е внимателен и да могат да се водят разговори.

Общи условия

Активация на акаунт