Кой какви сериали гледа? - тема 16

  • 67 105
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 36 499
Имаше я в първи сезон - в ретроспекциите, а също и в Отвъдния свят. Същите хора, заради които я махнаха (феновете на Аби), сега ще бойкотират сериала, така че беше много глупава постъпка от страна на сценаристите - просто трябваше да следват по-стегнат сюжет. Ясно, че го измислят в крачка, но все пак да не пишат каквото им падне (премахването на Катрина съвсем не е единственият им гаф, нито пък най-големият, не вярвам скоро да си намерят нова работа след толкова грешки).

# 196
  • Мнения: 6 493
Изгледах със закъснение Luther с Идрис Елба. Ако сте с моят пропуск - поправете го.  Wink

# 197
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
На мен ми хареса премахването Simple Smile

И искам да кажа, че много ми хареса Виктория

# 198
  • Мнения: 36 499
И на мен ми харесва Виктория - втори епизод като че беше по-добър.
Скрит текст:
Но много се отклоняват от историята - мисля, че роднините и никога не са участвали в такъв заговор - да я обявят за луда, за да станат регенти. Но, в крайна сметка, ако направят сериал за някой от българските владетели с толкова исторически неточности, едва ли ще се впечатля. Само документалните филми трябва да са точни и да се придържат към фактите.
От другия епизод ще се появи принц Албърт Heart Eyes

# 199
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Аз четох в уикипедия, че е имало нещо за регентство, така че защо не да е имало и заговор

# 200
  • Мнения: 36 499
 Мисля, че се споменава регентство във връзка с това, че е била много млада.
Скрит текст:
Прочетох, че тя  действително почти не е общувала с майка си през един дълъг период - от възкачването и на трона, до раждането на първото и дете (не няколко десетилетия, както го представиха в друга адаптация, а 5-6 години). Така че за майка и би било много трудно да заговорничи с чичото - всички са знаели, че е в немилост.

# 201
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Stranger things е обновен за втори сезон с 9 епизода

# 202
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Супер, още по-супер щеше да бъде да бъдат повечко.

# 203
  • Мнения: 298
Здравейте, моля препоръчайте ми сериали от рода на  "Подли камериерки", "Отчаяни съпруги", "Малки сладки лъжкини".

# 204
  • Мнения: 4 871
Здравейте, моля препоръчайте ми сериали от рода на  "Подли камериерки", "Отчаяни съпруги", "Малки сладки лъжкини".
Може би Mistresses,Клюкарката (той вече свърши) и евентуално Nashville. За тези се сещам засега.

# 205
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Брей, загледах с по-голям интерес Последният кораб. Защо не пуснат останалите серии на едно Crossing Arms

# 206
  • София
  • Мнения: 3 581
Брей, загледах с по-голям интерес Последният кораб. Защо не пуснат останалите серии на едно Crossing Arms
Аз го зарязах, голяма пропаганда, голямо нещо.

# 207
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Брей, загледах с по-голям интерес Последният кораб. Защо не пуснат останалите серии на едно Crossing Arms
Аз го зарязах, голяма пропаганда, голямо нещо.

О, да. Просто се абстрахирам. Падам си по военни работи, и макар да бях скептична /първи сезон го зарязах именно заради пропагандата/, сега съм доволна.

# 208
  • Мнения: X
Satisfaction много ми хареса. Всъщност първия сезон. В момента съм на втория, но стана прекалено фантасмагорично с комбините на двата враждуващи лагера. Но света съвсем се изврати, така че не ме учудва нищо.
Sex and the city- изгледах сезоните за пореден път, преди го мислех за много поовърхностен, но не е чак толкова. За фон на домакинска работа и релакс е супер.
The X files- No1 за мен, почти всички серии са ми любими.

Интересувам се от съвременен драматичен сериал.

# 209
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
някакви други предпочитания,че драма го пишат всеки втори

Общи условия

Активация на акаунт