"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А. Алакурт~Тема 46

  • 96 233
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
               Привет, момичета!
                Сезони и на мен ми се иска нашето момче да е във вашия вилает, но йок. Заобиколил го е.
                Силистра, хърватките съобщават, че наистина е в Бразилия. Има и постната статия, но не мога да я кача при нас. Къде е Хорти да разгадае мистерията?
                Хубав ден на всички.
Нина, а и всички, които ми вярвате, вие не виждате ли какво пишат във всички тези статии - "според съобщение от турската преса...." ? Като в турската преса фермата беше само за кучета, а румънската добави и коне и му промени рождената дата на 23.09?! Това е препечатване на една измишльотина, породена от новината в Бразилия, че "Боран ага идва при нас", имайки предвид за филма, който обикаля Латинска Америка и преди да се появи там, местните вестници оповестяват, че сериалът пристига и при тях! Това е феноменът "изгубени в превода"! Тази хърватка, която е постнала линка на статията е закъсняла много, защото разискването мина преди 10-на дни, а тази статия излиза сега и тя прави "откритието"! В линка на Силистра за новата роля на Джансу има също такова преведено съобщение с уговорката "според турската преса"! Качени са известни нам негови снимки и нищо повече! А по повод хърватките, те коментират и снимката, която сега ще ви пусна, че Шебнем и брат му с компания са били на почивка в Бодрум, но не знаят дали и Мехмет Акиф е бил там! В ИГ на Шебнем също има снимки от Бодрум!



Ето ви и линка към статията, която е на португалски   http://oplanetatv.clickgratis.com.br...er-brasil.html
Ето и преводът на Гугъл, който е сносен!

"Герой на síla- Затворник на любовта, Мехмет Акиф Alakurt реши да напусне актьорска кариера и да се премести в Бразилия, според турските медии.

В интервю В Magazin, актьорът разкри каква ще бъде причината за промяната: "В Турция, романите се консумират по някакъв начин за бързо хранене Докато роман е във въздуха, вие със сигурност не може да ходи по улицата си спомням .. епизод по време на записа чаках в колата по линия на жертви на мост. изведнъж, автомобилът е бил заобиколен от много хора. Петдесет от тях, без преувеличение. те го заобиколен и започна да бие по стъклото. Някой се опита да прокара дете през прозореца на колата. "

Мехмет, според турската преса, купи ферма в Бразилия, която ще се създаде коне и грижите за кучета."
 

Последна редакция: пн, 15 авг 2016, 17:48 от Hortensia1

# 16
  • София
  • Мнения: 3 453
                Хорти, много, много ти благодаря, че успяваш да разсееш хилядите съмнения и мистерии. Много ми се иска това момче да се покаже вече, но явно дълбоко се е законспирирал. Изплашен ли е, или е сложил черта на всичко, а ние все се надяваме поне да го зърнем на някоя снимка. За нова роля "надали".
                Хубава вечер.

# 17
  • Мнения: 21 201
Здравейте wavey в новата тема и благодаря bouquet за нея.
Брех, като видях изписани две страници и си помислих, че Агата се е появил, но уви, а статията за Султанката не е нова, все едно и също от сайт на сайт.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Здравейте wavey в новата тема и благодаря bouquet за нея.
Брех, като видях изписани две страници и си помислих, че Агата се е появил, но уви, а статията за Султанката не е нова, все едно и също от сайт на сайт.
Добра вечер и на тебе Наде, да, общо взето съседите въртят едно и също и ще ни стряскат със стърите си нови "новини"! Общо взето миналото лято беше същото, но Бате зарязваше една любовница, за да поеме друга, а пресата се плюнчеше коя роля ще играе!!!!! Турска му работа! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Нина, няма да има роля, мила! Момчето си го заяви очи в очи пред журналисти, написа го в ИГ и фейса си и вече не знам още къде! От това по-ясно, къде?! Филмовите компании се ориентират към послушни актьори, изпълняващи заповеди срещу по-малко пари, а той доста се е потрудил, за да получи тези по-малко пари!!!!
Освен това чепатото характерче на Бате не е за пренебрегване, защото той съвсем не е от типа "наведена главица  сабя не я лови"! Добре, че се е скрил, защото иначе може би щяха да го арестуват и него! Той не е привърженик на диктатури и диктати!!!!

Последна редакция: пн, 15 авг 2016, 18:39 от Hortensia1

# 19
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Като прочетох откъса от интервюто, си спомних, че тези думи ги казва пред хърватската телевизия, когато е с голямата брада, още преди "Фатих" - точно това за моста, дето не могат да излязат от колата, заради тълпата и как турските сериали са като "фаст фууд", защото след края ги забравят! Ето кратък откъс, цялото е доста дълго!  Hug


http://vbox7.com/play:9f39c7c798

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
А, ето видяхте ли как е сглобен целия шантаж с интервюта и статии, които нямат нищо общо помежду си като време и място! Всичко това е тенденциозно, защото нашето момче участва във всичките им анкети и се класира на добри места, защото хората не са го забравили, а латиносите сега са луднали по него и гласуват на рояци по сайтовете, където прочетат името му! Такава е работата! Искат да внушат на феновете му, че той е зарязал всичко и не го интересува никой и нищо! Защо сега? Защото не е удобен и на режима в момента, а той и не прекланя глава - спомнете си снимките, които пръв качи в ИГ-ма си! Кой от колегите му го направи? Никой! Мислете, мили мои, мислете! newsm78 newsm78 newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 3 453
А, ето видяхте ли как е сглобен целия шантаж с интервюта и статии, които нямат нищо общо помежду си като време и място! Всичко това е тенденциозно, защото нашето момче участва във всичките им анкети и се класира на добри места, защото хората не са го забравили, а латиносите сега са луднали по него и гласуват на рояци по сайтовете, където прочетат името му! Такава е работата! Искат да внушат на феновете му, че той е зарязал всичко и не го интересува никой и нищо! Защо сега? Защото не е удобен и на режима в момента, а той и не прекланя глава - спомнете си снимките, които пръв качи в ИГ-ма си! Кой от колегите му го направи? Никой! Мислете, мили мои, мислете! newsm78 newsm78 newsm78
          Разбирам те Хорти. Много, много си права. Всички тези турски артисти, които в момента снимат, а и  тези които се гласят да снимат, подписаха декларация в подкрепа на "демократа" им президент. Видяхме ги и на митинга раздаващи усмивки,  развяли знамена и пеещи с цяло гърло. Ясно е, че нашето момче много добре съзнава ситуацията в държавата си , а и около себе си. Той най-добре може да прецени позицията си, както е направил. Джансу също не подписа декларацията и не беше на митинга.  Не знам дали се надява за нова роля, въпреки, че четем публикации за нейно участие в нов сериал. 

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Да, така е. Ще видим какво ще стане и с Джансу, дано да има късмет и да играе поне тя от нашето дуо! Simple Smile Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 643
Струва ми се, че турската преса още по големи глупости ще започне да си измисля. Те от страх вече не знаят какво да пишат. Тази вечер в новините казаха, че 43-ма журналисти от държавната телевизия са махнати. Все пак трябва да си продават вестниците, а жълтата информация за известен и обичан актьор продава. А за снимките Хорти,днес ги мярнах при хърватките но не четох, не че разбирам, мислех да питам да не би да е къщата на кака.       
Само аз ли имам чувството, че това положение при съседите няма да продължи толкова дълго колкото на някои им се иска. Ще избие по някакъв начин.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Струва ми се, че турската преса още по големи глупости ще започне да си измисля. Те от страх вече не знаят какво да пишат. Тази вечер в новините казаха, че 43-ма журналисти от държавната телевизия са махнати. Все пак трябва да си продават вестниците, а жълтата информация за известен и обичан актьор продава. А за снимките Хорти,днес ги мярнах при хърватките но не четох, не че разбирам, мислех да питам да не би да е къщата на кака.       
Само аз ли имам чувството, че това положение при съседите няма да продължи толкова дълго колкото на някои им се иска. Ще избие по някакъв начин.
Силистра, надявам се да съм внесла яснота по въпроса, който ни интересува. Колкото до ситуацията в съседната ни държава, то тя ще продължи достатъчно дълго, защото така е планирана от главния режисьор! Той обаче е ненаситен и иска цялата власт, не че сега не е така, но иска да притисне и опозицята да го признае и да я смачка в прекия и преносен смисъл! Пълна диктатура!  Sick Sick Sick

# 25
  • Мнения: 2 643
Добро утро девойки, прекрасен ден ви желая bouquet bouquet bouquet

Скрит текст:

# 26
  • София
  • Мнения: 3 453
              Добро утро Силистра!
              Добро утро и привет и на всички, които ще се появят по късно.
              Силистра, чаках те специално за да пия кафе с теб. Прекрасна закуска и прекрасно кафе си поднесла, а за шекера нямам думи. Преди не пиех кафето със захар, а сега го чакам с нетърпение. И да не забравя да ти кажа, че сега сайта за гласуване е отворен - опитай. МАА е на второ място с 147025 точки. Лек и прекрасен ден ти желая, също и  на всички, които ще се появят по късно.

# 27
  • Мнения: 2 643
Здравей Нина, тук всички си обичаме кафето с много ШЕКЕР, защото не пълнеем  Joy bouquet

И един Абайчо, дано и Славенка се появи от някъде  newsm78 newsm78 newsm78

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Здравейте на всички, които сте и ще влезете в къщи! Хубав ден и благодарности за кафето от Силистра!  bouquet bouquet bouquet
От мен тази любовна снимка на нашия мъж! Приемете, че това са той и любимата му поради липса на друга! Joy Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 10 814
Привет ...и от мен... wavey Hug Hug Hug Hug Hug



Късно ми е вече за кафенцето на Силистра ,но бих си пийнала една студена биричка с Агата ни... bowuu Laughing cheers Joy Joy Joy
Заповядайте и вие... Grinning




Превод на Варна  bouquet...от темата за Халит и Берг...

Мустафа Доган пише за новия сериал на Ендемол Evlat Kokusu / Мирис на дете/, за който от вчера започнаха да излизат повече новини. Всъщност подготовката върви от месец април.

Главната роля първо е била предложена на Берг.

Журналистът пише: "Бергюзар Корел е може би най-подходящото име за един сериал,  който проследява историята на две сестри и в чиято основа стои темата за майчинството. Но се налага всичко да бъде променено след нейното решение да играе заедно със съпруга си Халит Ергенч  в сериала, чието първоначално име беше "Изменник на родината", а новото още не е определено. Фаворити са Vatanım Sensin /Ти си моята родина/  и  Vatansever /Патриот/.

Сега продуцентите възлагат главната роля на Джансу Дере. Говори се, че неин партньор ще бъде Mete Horozoğlu. Имам някои съмнения, че Джансу ще успее да придаде всички интензивни чувства, които носи със себе темата за майчинството. Имахме подобен случай наскоро със сериала "Майките" със Sinem Kobal и Hazar Ergüçlü . Зрителите не можаха да ги възприемат в ролята на майки и проектът беше свален от ефир след 9 серии. Същата опасност съществува и за Джансу Дере. Необходима е убедителна актьорска игра и чист медиен имидж. Никак няма да е лесно за Джансу Дере да накара зрителите да я възпремат в ролята на майка. Но ако сценарията е солиден и бъде направен правилният подбор на актьорите, може да се получи точно обратното.
Ще поживеем, ще видим."

http://www.haberturk.com/yazarlar/mustafa-dogan/1282007-berguzar … et-cansuya-kismet

Последна редакция: вт, 16 авг 2016, 21:45 от Svet_sz

Общи условия

Активация на акаунт