Сполучливи имитации на маркови парфюми - 16

  • 128 266
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 621
Благодаря, дами  Hug ароматът ми е любимец, но не ми се дават пари за оригинал, честно казано. Май ще тествам рефанската, трайността не ме притеснява особено. На ДиП съм я пробвала преди време, много е близка като аромат, но я няма силата му, с каквато те удря оригиналът. Много ми се иска и един Екстаз на Нина, но ще ми трябват три живота да изпръскам всичките си парфюми  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 77
Това добре,иначе Blue de Chanel не знам колко са го докарали Рефан,от есенцията не ми се видя да е много,ама и защо ми дават да душа есенциите,така и не разбрах,аз затова и без да искам я поизлях малко  ooooh!Whistling
От рефанското Prada Candy изпръсках една 30-ка,не ми хареса ,че в базата има една много натъртваща синтетична нотка,която не ми се нрави,като пластмасов привкус сред сладосатта и ми стoи някак странна...

# 32
  • Мнения: 813
Рефанския Blue de Chanel ще го пробвам утре на кожа , познавам донякъде оригинала а и мога да мина в магазин да се пръсна и след това имитацията да видя как е според моя нос. Смятам пак да си налея  Червения чай , защото ми се приноси.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
При мен Кенди нямаше такава нотка  и по-добре...Вики,задължително го пробвай на кожа,дано и при теб я няма.Пипи,виж го Blue de Chanel във версията на Роксан.Най-траен е от всички копия./поне при мъжа ми/

# 34
  • Мнения: 77
Благодаря,Брайт,видях,че долу пред блока са заредили роксаните,ще видя кой номер е и отивам да издирвам,само лелката да не ме изгледа заради сутринта с тая есенция Joy
Разнежена,ако пробваш,ще е хубаво мнение,аз пръсках на блотер само оригинала,сложих го в една книга и така успя да се развие и много ми хареса Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 155
magicjo и аз благодаря за прекрасната тема  bouquet

Два дни нося Gloria Cacharel в Mood вариант и не мога да му се наситя! Много хубав парфюм! Трябва да намеря време и да отскоча до Bargello и да го пробвам. Пък ако ме ухапят много лудите  Crazy ще го поръчам направо от D&P.

И аз съм си наумила да поръчам на мъжа ми  Blue de Chanel на Роксан, както и дамския ADDICT   Mr. Green

# 36
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Аз пък се заблудих по аромата на един Роксан днес и го купих, без да поглеждам номера. Прибирайки се, установих че е имитация на Коко Мадмоазел. Трайност - пет минути  #Cussing out
Поръчах да ми донесат La petite robe noar от Рефан. Спомням си, че в старите теми беше похвален много и описан като аромат на черешки поръсени с ванилия. 

# 37
  • Мнения: 3 020
И аз тук при вас.  Hug
Днес ми препоръчаха Далия Дивайн на Живанши - налях си едни 30мл. На първо пръскане ми хареса, дано да е траен и да си отива с моята кожа.  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 338
Момичета, тествах Tabaco Vanille във версията на Ди енд Пи.

Определено ми допадна. Съгласна съм напълно с Вас, че е малко по - сладък от Рефанския.

Мисля, че ще е изключително траен и наситен. За зимата мисля задължително да го взема.

# 39
  • Мнения: 2 621
Щастлива, Далията на Рефан при мен е убийствено трайна и шлейфова - от рода на 8 часа интензивен аромат - пръснала съм се в 12 и вечерта в 20:30 на тренировка се усеща. Говоря за зимата. За лятото идва малко лепкав.

# 40
  • Мнения: 3 020
Щастлива, Далията на Рефан при мен е убийствено трайна и шлейфова - от рода на 8 часа интензивен аромат - пръснала съм се в 12 и вечерта в 20:30 на тренировка се усеща. Говоря за зимата. За лятото идва малко лепкав.
Hug Да, и аз усещам доста сладост, но пък ми го препоръчаха като по-лек и летен.  Rolling Eyes
Иначе си бях с Джъст Кавали, но реших да сменя....

# 41
  • Мнения: 813
Момичета, тествах Tabaco Vanille във версията на Ди енд Пи...
Бях сигурна, че ще ти хареса. Хубав е много, но мен точно тази медена база ме притеснява защото съм свикнала с рефанския който е по-друг. Simple Smile

*Pippi* ,не намерих за тест Блу Шанел на Рефан и в трите магазина в които проверих в центъра. Ако го открия ще тествам и ще пиша.

# 42
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Взех си капсулован La petite robe noar. Беше на промоция от 12 лева за 100 мл. Разкошен е.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз тук покрай Вас се чудя какво да си поръчам,че в момента съм с една единствена имитация. Blush Стрелнах Бонбон на Виктор и Ролф от Баргело. Crazy

# 44
  • Мнения: 77
Момичета, тествах Tabaco Vanille във версията на Ди енд Пи...
Бях сигурна, че ще ти хареса. Хубав е много, но мен точно тази медена база ме притеснява защото съм свикнала с рефанския който е по-друг. Simple Smile

*Pippi* ,не намерих за тест Блу Шанел на Рефан и в трите магазина в които проверих в центъра. Ако го открия ще тествам и ще пиша.

 bouquet,наоколо съм,полезно е всяко мнение Hug
Сега са ми уговорили малко от Шанела,но оригинал,да видим,ще го сдобия ли,искам да го пробвам и на кожа bowuu

Общи условия

Активация на акаунт