Сполучливи имитации на маркови парфюми - 16

  • 128 273
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
dpv, къде е тази промоция, че моята рокличка почти свърши  Simple Smile

# 46
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
dpv, къде е тази промоция, че моята рокличка почти свърши  Simple Smile

От Сандански го взех. Минахме оттам на път за Роженския манастир, трябваше ми крем за ръце, а си купих парфюм. Вчера си бях поръчала на приятелка да ми купи същия, сега ще я натоваря да ми търси Венецията

# 47
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Благодаря  Hug Е, как в Сандански може, а в София никога не съм видяла каквато и да е промоция  #Cussing out

# 48
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Ами аз го взех от някакво малко магазинче, в което имаше Рефан, Българска роза, Биофреш и т.н. Имаха малък избор, все пак не е фирмен магазин.
Търсенето на Емпорио Армани, Венеция и Амариж продължава......

# 49
  • Мнения: 654
И аз тук покрай Вас се чудя какво да си поръчам,че в момента съм с една единствена имитация. Blush Стрелнах Бонбон на Виктор и Ролф от Баргело. Crazy

Cristal, сподели впечатления, моля! По твоя препоръка се засилих да тествам, но на щанда на Баргело в Стара Загора много от препоръчаните липсваха. Декаденс на Майк Джейкъбс си го бройнах вече.

# 50
  • Мнения: 561
Благодаря за новата прекрасна тема  bouquet

Аз доста време се лутах, докато реша какъв по-летен парфюм да си взема и днес се спрях на Молекулите на Рефан. Напръсках се едно хубаво преди малко, но хич не го усещам  Laughing Подготвена съм покрай вас, че не е с голяма трайност, да видим при мен как ще е. Досега си карах с Черната орхидея като напоследък редувах Рефанската и тази на Заг, но и двете са ми на свършване и се чудя коя да подновя  newsm78  Доколкото си спомням сте споменавали, че версията на Рефан е по-близка до оригинала?
Иначе, имам на блотер Kenzo - Jungle L'elephant от Рефан и съм  Heart Eyes Много топъл и приятен аромат ми изглежда, май няма да издържа до есента и ще си взема малко количество. Другия ми сигурен парфюм за студения сезон е Tom Ford - Tobacco Vanille пак на Рефан. И него взех на блотер и съм в екстаз  Blush Интересно как се променя вкусът - преди известно време като пробвах Орхидеята само дето не се задавих, а сега не мога да й се наситя и залитам все към по-тежки ухания.

# 51
  • Мнения: 2 621
Дами, дайте предложение за някой по-нестандартен аромат, моля!  Praynig Изпаднала съм в някаква парфюмна апатия и на нищо не се радвам напоследък, нито от имитацийките ми, нито от оригиналите ми... нещо различно, може да не е тежко и лепкаво ориенталско, каквото предпочитам (те напоследък ми идват все едни и същи  ooooh! ), може и цветно да е, само не цитруси!

# 52
  • София
  • Мнения: 4 446
Ходих до Заг да пробвам Delices Cartier. Нямаше, защото не се произвежда от няколко години. Обаче продавачката не знаеше защо не го махат от списъка с актуалните аромати.
Взех си Аква дел Сол, защото ми се носи нещо сладко, вкисна ми се обонянието от цитруси.  Joy
Купих и Noir Pour Femme Tom Ford и Покривната градина, които ми бяха свършили.
Тествах на блотер Нощният трезорна Ланком и ми хареса. Есента бях си взела на Рефан и замина за отрицателно време и сега не мога да преценя кой от двата е по-хубав.  Thinking

# 53
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Меджик, на първо четене хареса ли ти Аква Дел Сол?
А черната рокля е убийствено трайна. Шести час я усещам, все едно току що съм се напръскала

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
perfectr,да ще споделя до седмица впечатленията си от "Бонбон",тъй като чакам проба от оригинала и ще ми е нужно време да сравня.Декаденс е много добър парфюм,честит.Виктория,от мен предложения за Мадам на Готие/Лорис или Баргело/ и Водата на Чудесата на Парфен.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 446
dpv, хареса ми още първия път, когато го пробвах, но имах от Черешките и реших да изчакам с покупката. Утре ще го разнося качествено и ще споделя как е трайността му, че вчера само пръснах върху ръката си в магазина и след като се прибрах веднага си взех душ.  Peace

# 56
  • Мнения: 654
perfectr,да ще споделя до седмица впечатленията си от "Бонбон",тъй като чакам проба от оригинала и ще ми е нужно време да сравня.Декаденс е много добър парфюм,честит.Виктория,от мен предложения за Мадам на Готие/Лорис или Баргело/ и Водата на Чудесата на Парфен.

Кристалче, очаквам с нетърпение. По тестване имам усещане, че имам сходни вкусове !
Какъв процент е Баргело / водна или парфюмна концентрация?/ Заг са 18%, т.т тоалетна вода. За Баргело не открих.

# 57
  • Мнения: 2 621
Брайт, коя е тази Вода на чудесата? За Мадам на Готие имам смътен спомен, че съм го тествала на Баргело, но не познавам оригинала.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
perfectr,парфюмите на Баргело са ЕДП.Това е "чудната вода" Heart Eyes-http://www.enzo.bg/hermes/eau-des-merveilles-toaletna-voda-za-zheni/

# 59
  • Мнения: 1 360
имам на блотер Kenzo - Jungle L'elephant от Рефан и съм  Heart Eyes Много топъл и приятен аромат ми изглежда, май няма да издържа до есента и ще си взема малко количество.
Не знаеш какво изпускаш като чакаш есента за Слона....Неговата стихия е именно жегата! Wink Това е моето ароматно Аз, неизменно, въпреки всичките ми други залитания. През зимата звучи по - различно.
Интересно как се променя вкусът - преди известно време като пробвах Орхидеята само дето не се задавих, а сега не мога да й се наситя и залитам все към по-тежки ухания.
Точно така е
  smile3521
Хората не случайно са казали: „Никога не казвай никога“
И не случайно аз всеки път казвам, че няма „кофти“ парфюм, има само нетрайни и трайни парфюми.

Общи условия

Активация на акаунт