Спечелете раничка на American Kids от "Самсонайт"

  • 58 008
  • 693
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 385
Детето си избра "лилави игриви балончета"  Heart Eyes

https://www.samsonitebg.com/americankids-ranitsa-bubble-half-neo … ue-copy-5896.html

# 661
  • София
  • Мнения: 1 362
Това е нашият избор.

# 662
# 663
  • Мнения: 1


Желая от сърце този модел Simple Smile

# 664
  • Мнения: 1
Това е раницата, която избрахме:



 Peace

Последна редакция: ср, 14 сеп 2016, 17:27 от Nikolay Terziyski

# 665
# 666
  • Мнения: 4
Честит първи учебен ден на всички ученици, учители и родители! Желаем успехи, забавления и отлични резултати! Нашата игра приключи, а победителите можете да видите от линка по-долу:

https://www.samsonitebg.com/spechelete-ranichka-na-american-kids-ot-samsonayt/

Спечелилите могат да очакват наше съобщение, за да уговорим получаването на наградите.

Благодарим на всички участвали!

Екипът на Samsonite България

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
 newsm68 newsm44
Ехаааа, благодаря!!!

# 668
  • Мнения: 2 838
 newsm44 Gift
Благодаря  Simple Smile

# 669
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Без да се заяждам , но отговорът на Pepina_prima не отговаря на условието на играта да се постави снимка на избраната раница. Тя е публикувала линк , видно от нейният пост №362.

Моля, спазвайте си условията!


# 670
  • Мнения: 2 909
наистина Pepina_prima не отговаря на условието на играта.

# 671
  • Мнения: X
Че те половината от постовете в темата са без снимки, а само с линкове. Какво от това ?
Като цъкнеш на линка, виждаш снимката, не виждам къде е проблемът  Peace
Когато съм през мобилната версия, трябва да направя един вагон гимнастики, за да кача снимка. По-лесно става с линк.

# 672
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Защото, Жана, условието беше да се публикуват снимки, дори е болднато. И не съм казала ,че е лесно, аз също се мъчих 7 пъти докато му хвана цаката как става, но нали за това са условията - участваш според тях и имаш шанс  за награда. А тези с линковете , неотговарящи на споменатите условия просто не би било справедливо да участват в тегленето за награди.

# 673
  • Мнения: X
Ами щом е изтеглен печеливш с такъв пост и отговорът е зачетен от организаторите на играта и съответно наградата ще се даде на момичето, считам, че дискусията по темата е абсолютно излишна, не мислиш ли ?  Wink

# 674
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Ами щом е изтеглен печеливш с такъв пост и отговорът е зачетен от организаторите на играта и съответно наградата ще се даде на момичето, считам, че дискусията по темата е абсолютно излишна, не мислиш ли ?  Wink

Не  , не мисля. Защото, пак ще повторя, не е спазено условието и не е справедливо.

Общи условия

Активация на акаунт