Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 12 тема

  • 132 925
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 805
Вие ме отказахте от ботокса!  Shocked

Нито искам да ми се вдигат веждите, нито да се получи онзи ефект, за който е писала Мароонка - спадане - птоза на клепача! Мен ме предупредиха, че  е възможен този ефект и това много ме спира да си сложа ботокс и да ми виснат очите надолу  Stop като на кокер -шпаньол.

Мароонка, койт лекар ти поставя ботокс?

За болницата в Дървеница аз бях писала за един потресаващ случай по-напред. Който иска информация да чете.

Отговори:

1. Микродермаабразио и ХК в устни.
2. Да съм крайно недоволна чак не - но лош опит с пилинг и нулев с мезотерапия.

# 16
  • Мнения: 3 020
Самсара, ти не искаше ли ботокс на пачи крак - на мимическите бръчки? Ако е така, едва ли ще повлияе на клепачите...  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 4 714
Вие ме отказахте от ботокса!  Shocked


Не се секирай. Laughing Това е на македонски. Означава не се стресирай. hahaha
 Транзиторно е. Не съм вече "облещена", но и от ботокс нямам необходимост.
Доволна съм от ботокса, защото спрях да гримаснича толкова много. Wink Peace

# 18
  • Мнения: 2 805
Самсара, ти не искаше ли ботокс на пачи крак - на мимическите бръчки? Ако е така, едва ли ще повлияе на клепачите...  Rolling Eyes

Не. Денчева ми предложи там, но аз на нея не й се  доверих и с право. Тя ако имаше как шеще да ми наблъска ботокс  и в подмишниците.

Мая  Laughing  Hug

Аз съм такава суета, че и танзиторно не мога да го понеса. И колко време е това транзиторно - седмица, десет дни, повече?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Самсара, ти не искаше ли ботокс на пачи крак - на мимическите бръчки? Ако е така, едва ли ще повлияе на клепачите...  Rolling Eyes

Не. Денчева ми предложи там, но аз на нея не й се  доверих и с право. Тя ако имаше как шеще да ми наблъска ботокс  и в подмишниците.

Мая  Laughing  Hug

Аз съм такава суета, че и танзиторно не мога да го понеса. И колко време е това транзиторно - седмица, десет дни, повече?

Повече, повече. JoyМоже би къде година. Sunglasses Ама знаеш при всеки е различно. До 10 дни се разгръща ботокса. На мен много не ми е пречело, защото съм с бретон.

# 20
  • Мнения: 767
Вместо запис:
Най-доволна съм от филъри и мезотерапия,недоволна -не се сещам,може би тук бих включила линейните мезоконци ,от които имам 6,а  ефекта е нулев...
Интересна дискусия се е получила за ботокса-аз търся ефект леко повдигане на веждите и отваряне на окото и дерматоложката ми го предложи като вариант,но ме достраша...Сега разбирам,че го има и обратния вариант,ако се окажа алергична.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 714
Patence, не мисля, че е до алергична реакция. Мисля че е до техника на поставяне. Peace
То и за мезото дето писах в предишната тема пак е го техника. Ще си позволя пак да се само цитирам. Wink
Скрит текст:
Сега ще правя на лице мезотерапия NCTF на Филорга. Пет пъти. Едната процедура я направих, ми има ефект. В зависимост от поставянето на иглата се постига : 1. Свиване на пори 2. Стягане на кожни гънки 3. Запълване на фини бръчици. Другите съм ги оставила за малко по-натам че след няколко дни пак заминавам на море в Гърция. Това мезо е ХК, аминокиселини, витамини, минерали, може да има и още нещо. По 250 лв на процедура. Ампулата е 4 мл, та стоматоложката се чуди къде да ми ги поставя. Аз съм много доволна. Виждам че има и недоволни, ама няма как да имаме еднаква кожа и на всички всичко да влияе по един и същи начин.

# 22
  • Мнения: 767
Маууаl а при теб колко време продължи това "оцъкляне" Laughing
Като временен страничен ефект ли беше или траеше докато се разгради ботокса?
Аз търся нещо,което поне малко се доближава по ефект с блефаропластиката,но ако може не така драстично и без операция...Мисля,че ти беше писала,че я обмисляш...

# 23
  • Мнения: 3 027
И къде се поставя ботокса за да се оцъкля Simple Smile На слепоочията?
По какъв друг начин се постига този ефект?

# 24
  • София
  • Мнения: 4 714
Patence, El_, беше за доста време. Ще ви излъжа ако кажа точно, но около година. И може би преди да се разгради съвсем Ботокса. newsm78 При мен както писах беше търсен ефект за да не гримаснича. Подразних дерматолога си с него. Както съм писала, процедурата стана "на крака". Бях тръгнала да си излизам, ама нещо се развълнувах hahaha, та вдигам, свалям вежди, бръчкам чело и тя ми вика: я стой малко, забърса ме с нещо си и ме бодна няколко пъти. Това преди около 2 г. Аз не бях забелязала, но мои приятелки ми казват : аууу, как ти са се отворили очите, защото аз по рождение съм с птоза на горни клепачи, даже като бях 4-ти курс, самите офталмолози искаха да ме оперират, ама аз съм мома голяма и лесно се не давам, та до преди 2г.
Сега като сбърча чело ми се появяват 2 хоризонтални бръчки, току що се гледах, но веднага се изправят. Не, че тофава не са се изправяли... Не беше на слепоочията. На челото беше. Няма как да знам къде точно. Peace Всеки си крие начините. Mr. Green Другият ефект се постига с мезо : виж предишния ми пост в скрития тект. Peace bouquet

# 25
  • Мнения: 3 027
Благосаря ти за изчерпателния отговор.
И аз имам леко паднали клепачи, ама нещо ме е страх да правя там каквото и да е Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 4 714
Благосаря ти за изчерпателния отговор.
И аз имам леко паднали клепачи, ама нещо ме е страх да правя там каквото и да е Simple Smile

Ами то си е за страх... Що мислиш, че не се оперирах като бях на 22?
В същност няма нещо страшно... страшното е до като се престрашиш.
Аз също имах много много съмнения и уплах и започнах да пиша в темата.
Както не веднъж съм казвала, тогава АЛЕНА/латинско/ ми даде кураж, за което ще съм й винаги благодарна. Но и важното е да попаднеш на читав дерматолог, стоматолог, който има цялостна представа за нещата, по възможност по-възрастен. Трудно могат да ме убедят, че 25-30 г дерматолог има поглед в/у всички неща. Че той не го интересува за себе си, как ще се интересува по принцип?
Не желая да кажа, че младостта е порок. Просто тогава ни занимават други неща вповечето случаи. Peace bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 76
Аз съм много доволна от филър в устните, седят естествено, просто са по-пухкави и свежи.

MayyaI, за какво оцъкляне на очите говориш, тамън се бях подготвила за ботокс?


Муцуни, ти къде го сложи този филър в Сф ли? Каква е разликата между филър и хиалурон?
Аз се интересувам също напоследък защото смятам че мини корекция ще ми седи също доста свежо и апетитно  Laughing
Винаги съм била искрена спрямо себе си, но и много реална, устните може би и не са ми най-големият приоритет, но за гърди мисля от годинй тъй като съм 170висока, а тежа 51кг като торса ми е дълъг, дупето сочно и въобще като се погледна в профил в огледалото съм несразмерна, нещо като пате. А в следствие од гимнастиката гърба и гърдният ми кош са добре развити като мускулатура, заради които нося 70-по-често75B, но самите гърди са си мънички, като половинки от лимони нямат си обем горките  Blush ... а винаги съм си мечтала да си облека риза и там при копчетата леко да се опъне пред бюста Grinning ... Освен това не си харесвам и носът, леко... леко мъжка форма като на баща ми... Но това вече е нещо което не го ни обмислям за сега... Прекалено много мисля за това... "Ами ако не ми хареса резултата?!"...
Гледала съм по тв и по клипове в YT един Др.Илия Стоянов който ми харесва как говори реалистично, но това не е достатъчно.
За Енчев пък съм чувала коментари че е като копи машина, на всички кифли носовете им ги правил по един и същ начин.
Другия Георгиев го гледах при Гала, нищо особено не ме грабна, но изглеждаше точен...
Знам ли, а вече съм готова за консултация...
Как стават тези работи?

# 28
  • София
  • Мнения: 4 714
 •▪Lina De Divina▪•
Кои работи, Мац?
Филър в устни, гърди или носове. newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 76
•▪Lina De Divina▪•
Кои работи, Мац?
Филър в устни, гърди или носове. newsm78
Това с консултациите, какво ще разбера от тази консултация... ще се вида ли на 3д снимка  Laughing как би ми изглеждали гърдите на пример.
А за филъра те попитах, каква е разликата от хиалурон. Не съм запозната въобще с новите вещества.

Общи условия

Активация на акаунт