SHEIN.com

  • 143 037
  • 751
  •   3
Отговори
# 555
  • Мнения: 54
По принцип като получите известието от Спиди, в него има линк от който може да се преинасочи към офис или към друг адрес. Обикновено довам моя си адрес, а вече като разбера точно кой ден ще пристигне, приценявам дали да остане така или да пренасоча към най-близкия им офшс.
, а трябва ли да напиша , че искам със Спиди или само личния си адрес да пиша .. автоматично ли идват със Спиди

# 556
  • при моите любими
  • Мнения: 2 581
Винаги пристигат със Спиди.

# 557
  • Мнения: 42
Днес получих първата си поръчка от сайта. Бях дала за доставка моя адрес, но пристигна в офис на Спиди, който е наблизо.

# 558
  • Мнения: 341
Ако имам точки за 15лв и направя поръчка за 20лв и реша да използвам точките няма да платя само 5лева, а ще трябва да платя и доставката нали? Защото безплатна доставка е над 17,50..

# 559
  • Мнения: 13 842
Не помня от кога влиза в сила, но по някое време ми пратиха известие че може до половината от стойността на поръчка да се плати с точките.
Иначе да, като остане по-малка сума след намаленията, не хваща безплатната доставка.

# 560
  • Мнения: 92
Дами,

Успях да направя връщане към Shein (след 3 неуспешни опита Persevere) Идвам да опиша как става, ако случайно някой друг се затруднява като мен.

Връщането по Спиди става като заявявате изпращане до човек, не до фирма, със следните данни:

Име: Това, което ви дават от там. Най-често [три букви] - [код на поръчка]
Фамилия: [код на поръчка]
Адрес: Magazynowa 8, 55-040 Bielany Wrocławskie
Телефон: +48 737 174 392
Мейл: service@shein.com

При мен връщането стана за около две седмици. Това е времето за приемане на връщането и обработване от тях. Все още чакам да получа плащането по карта.

Надявам се тази информация да е полезна 😊

Здравейте! А колко ви излезе връщането? Благодаря!

# 561
  • Мнения: 54
Здравейте много ми е трудно плащането в shein , пробвах чрез paypal първо ми дръпнаха парите и се зарадвах че е станало , но сега като проверих банкирането пак са си там парите в  и ми излиза това

# 562
  • Мнения: 1 280
Момичета дали има такова нещо като експресни поръчка 😃 Много спешно за другия петък ми трябва костюмчето, което поръчах, дали има 1% шанс са дойде до тогава? 😃

Последна редакция: нд, 03 мар 2024, 20:31 от Baby.st.ss

# 563
  • Мнения: 2 331
По-скоро не. Поне десетина дни. Скрий си личните данни.

# 564
  • Мнения: 1 280
По-скоро не. Поне десетина дни. Скрий си личните данни.

Няма и вариант да я откажа нали Sad

# 565
  • Мнения: 2 331
Не съм го правила, разгледай в опциите при поръчката, дано някой се включи, ако го е правил.

# 566
  • Мнения: 2 599
Здравейте, ако не е изпратена поръчката, може да я откажете - cancel items и избирате всички продукти. Но някои не могат да бъдат отказани/сменени, като например възглавнички с ваша снимка - като добавяте продукт, следете дали има Return policy и какво пише за нея. Иначе ако изберете да канселирате поръчка и изберете shein портфейл, ще ви се върнат парите там в рамките на 24 ч, иначе няколко дни във вашата карта, с която сте платили.
Ако пише прогнозна доставка 18-20 март, има ли шанс да дойде по-рано? Едната ми поръчка е вече кацнала някъде...

# 567
  • Мнения: 479
Ако пише прогнозна доставка 18-20 март, има ли шанс да дойде по-рано? Едната ми поръчка е вече кацнала някъде...
На моята пише прогнозна доставка 12-14 март, но получих съобщение от Спиди, че утре ще е тук, така че има шанс да дойде по-рано, да Blush

# 568
  • Мнения: 13 842
То шанс винаги има, но точно затова е безплатна доставката - защото ги заявяват по много на куп и не с приоритет. Често престояват по няколко дни на всяка "спирка" нещата, в това число и няколко дни след като влязат в България.

# 569
  • Мнения: 2 599
Досега имам няколко поръчки с Тему, там идват за около 10ина календарни дни. Със шейн имах проблем, заявих продукт, който после се оказа уж Неналичен и чаках една седмица и отгоре да го заредат, но така и не дойде. Съпорта ми пишеше по веднъж, колкото да не е без хич, накрая си канселирах нещата и всичко беше точно. Пуснах нова поръчка, веднага я изпратиха, да видим кога ще дойде.

Общи условия

Активация на акаунт