Смс с предложение за покупка на бебе

  • 7 072
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 563
Да, питат те дали продаваш бебето си, но и хабер си нямат, че имаш такова. Опитват се да афектират жертвата. Направо им кажи, че бебе но продаваш, но ако искат ядрен реактор да ти се обадят по телефона Simple Smile

# 16
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ох, Дорис!  hahaha

# 17
  • Мнения: 122
Здравейте,
дори и на шега да е този смс, аз бих пуснал жалба в полицията задължително!

# 18
  • Мнения: 4 199
Улавят  различни обяви, пуснати някъде, прочетох за жена, продаваща телефон и рокля, получила идентичен смс. В случая сигурно се касае за бебешки принадлежности и целта е да се пусне обратен смс, който навярно е доста скъп. Поредната измама.
Между другото има една фейсбук страница ''Оригинални обувки'', които действат с различни схеми за измама - понякога чрез смс, който струва 6 лв бр, а е нужно да изпратиш три, понякога чрез куриер, а вместо оригинални стоки, които уж печелите, пращат парцали в кутия. От доста време се говори за тях, но продължават с измамите си и редовно има изгорели хора.

# 19
  • Мнения: 924
Това не е измама.... ooooh!

Просто спам! Tired

https://www.youcaller.com/2012414231
http://blog.njuskalo.hr/novosti/kako-sigurno-trgovati


-------------------

https://office.live.com/start/Outlook.aspx?ui=bg-BG&rs=CZ
Outlook.com е безплатна услуга за персонален имейл от Microsoft, която не сканира вашите имейли с цел да обслужва рекламите ви.

Последна редакция: ср, 17 авг 2016, 08:12 от missoni

# 20
  • Мнения: 2 910
И аз получих  #Cussing out #Cussing out

# 21
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340

ужас, разбрах за още две майки, които са го получили снощи. ВЪзможно е да от олх, там си продаваме количките, ти имаш ли нещо там ?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 629
Един Жоро продаваха в рекламите май на ОЛХ. Joy
Успокой се,явно не е страшно.Ще се окаже,че е по-безобидно от телефонните измамници.

# 23
  • Мнения: 4 740
От олх е и ние продаваме количка там и също получихме смс вчера.

# 24
  • Мнения: 2 910

ужас, разбрах за още две майки, които са го получили снощи. ВЪзможно е да от олх, там си продаваме количките, ти имаш ли нещо там ?
Не нямам нищо в олх.

# 25
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Добре, де тези от ОЛХ ми искаха да потвърдя профила си с телефон, а така мразя да си го давам..
Дали няма нещо общо с това, че там са телефоните ни и дали се виждат от всички се чудя? newsm78
Ще е безобразно просто!!!

Дано да става дума за грешен превод, че е много неприятно! Меко казано....

# 26
  • Мнения: 2 910
Добре, де тези от ОЛХ ми искаха да потвърдя профила си с телефон, а така мразя да си го давам..
Дали няма нещо общо с това, че там са телефоните ни и дали се виждат от всички се чудя? newsm78
Ще е безобразно просто!!!

Дано да става дума за грешен превод, че е много неприятно! Меко казано....


Аз нямам профил в олх и на мене ми пратиха смс? Защо олх да е виновен?

# 27
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Не знам...
Нали се спомена, че би могло да има нещо общо...

# 28
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Явно не от олх, а случайно да си абонат на Теленор ?

# 29
  • Мнения: 2 910
Явно не от олх, а случайно да си абонат на Теленор ?
Да  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт