Дългото чакане след трансфер 53

  • 71 425
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 152
Момичета, за колко време ви стана Тромбофилията?
Моята за 3 дни. В петък я пуснах и в сряда си я взех. Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 634
И моята беше за малко дни, но в цибалаб. Зависи къде се прави.

# 47
  • Мнения: 181
Dundy Sladurska, Vesi21, благодаря ви  Hug

Магнолия, ЧХГ ми беше 650. След няколко опита ин витро ми се иска да се насладя на тази бременност, а не само да тичам до клиниката за тестове. Принципно не ми се кара до там само за кръвен. Успях да си пусна при една лекарка наблизо, но ми отказаха втори тест, този бил достатъчен. Всеки си знае и иска своето  Simple Smile. Другата седмица ще звънна пак в клиниката и се надявам да попадна на друга сестра.

Лека вечер!

# 48
  • София
  • Мнения: 634
niaaa, ама това е страхотен резултат Simple Smile то направо може на преглед наистина, от понеделник натам сигурно ще може да се види дори на ехограф. Нали над 1000 чхг се виждало. Ако нямаш оплаквания, наистина мисля, че е излишно да се правят още тестове. Успешна бремнност ти желая Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 4 884
Ниаа, и аз мисля, че при този резултат няма нужда от второ бодене Hug
Момичета, при тези с положителните тестове винаги ли ПМС болките са почвали веднага след ЕТ или няколко дни след това? Аз до момента нямам никакви сиптоми, днес ми е 3 ти ден.Миналия път имах от самото начало след трансфера и имаше някаква плаха имплантация, а сега нищо не чувствам.
Мм от самото начало беше много скептичен за тия ембриони, защото са ни замразени преди цели 4 години и сега пак ми вика, какво се сдухваш, какво очакваш, ти би ли яла месо, стояло във фризера 4 години Sad Май ще се окаже прав ooooh! При вас замазените са на по няколко месеца само, тогава сигурно е ок, ма толкова време...
Изивнявайте, че ви надувам главата, ма няма с кого да споделя.

# 50
  • София
  • Мнения: 634
Ех, тия мъже. Вместо да дават кураж Simple Smile според мен нищо им няма на ембрионите. На моя трансфер мисля от 4-5 ден усетих нещо, после вече съжалявах, че имам усещания, щото стана нали белята. Та, както се каза, по-добре без симптоми, ама с положителен тест. Буена, мисли позитивно, ще стане Simple Smile

# 51
  • Мнения: 181
Елба, Буена  Hug

Буена, не търси симптоми! Вярвай, че се е случило, а на мъжа ти много му здраве!

# 52
  • Мнения: 3 213
Момичета, пропуснах ви за малко, но отново ще ви следя и стискам палци на всяка една от вас.  Hug

Електра Толкова много се радвам за теб !!!  love001 Пожелавам ти спокойна бременност и вълнуваща среща с безценното съкровище. Всички ние успели момичета сме доказателство, че чудеса се случват !  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 3 271
Буена , ама как може така Naughty никакви такива мисли. Някой хора замразяват ембриона и ги използват след 10 години, защото преди това не е възможно и пак се раждат деца от тях.
Няма такова значение колко време е стоял замразен ембриона.
Сега като забременееш да кажеш на ТМ да си връща назад думите, че ще яде бой.

# 54
  • Мнения: 6 539
Кити Hug Ти как си с твоите съкровища?

Буена, ще има бой Naughty
Наистина няма значение дали са били замразени месеци или години - те не се амортизират или развалят.
Нали ти казах - никога и до момента не знам какви са тия ПМС болки - такива нямам, нито пък някакви други симптоми, а съм вече 11 г.с.
И тм ще бия, вместо верно да те подкрепя, той ти говори глупости ooooh!
Аз и знаеш кой ти казахме вече, че ще стане - в момента става Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 152
Буена, ще ти дърпам ушите! Какви са тези приказки, които разказваш сега? Не е задължително да има болки, придърпвания или нещо друго. И ТМ ще мъмря. Как може така? Това са вашите деца. Говори им, чакай си ги и си вярвай в тях. Колко пъти в темата е имало + тестчета без нито един симптом преди това. А и то не знам какво точно се чувства и какво е нужно. С толкова хапчета, пипане там долу...всичко е възможно като чувство.
Спокооо. Hug

# 56
  • Мнения: 2 615
Буена, хич не ги мисли тия ПМС симптоми.Аз първия път имах страшно много симптоми и + тест, а сега почти нищо не усещах, даже бях отписала опита, ама то пък чудото се случи.Така, че си бременей спокойно.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси, момичета, би било чудесно, да е станало и да му натрия носа  Mr. Green

Днес се събудих в много добро настроение, заради срещата ни, и съм прогонила черните мисли, даже май ме боли корема, казвам май, защото вече подсъзнанието ми се слива с реалността и не знам кое  истина, поне срещата ни със сигурност е реална Crazy Hug

Имам лек проблем с ходенето до вц то, изивнявам се, че споделям, ма ако имате няккъв съвет ooooh! В момента хапвам сини сливи с кафе Laughing Ако и това не помогне , не знам, пък лошото е , ч еграм не смея да се напъна в тоалетната, че да не направя беля.

# 58
  • Мнения: 4 696
Buena, в началото само дуфалак ме оправяше, никакви храни не помагаха.
Кажи на твоя мъж, че във форума са му се заканали доста жени и то под въздействието на мноооого хормони. Laughing
 Да внимава какви ги говори. Naughty

# 59
  • Мнения: 6 539
На мен ми помагаше Фруктилакс - сливи и смокини има в него, сиропче е.

Общи условия

Активация на акаунт