Дългото чакане след трансфер 53

  • 71 444
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Рончо, много съжалявам...
Почини си хубаво сега и новата година ще е с нов късмет  Hug

# 751
  • Мнения: 755
Благодаря! Нова година нов късмет!

# 752
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета, довечера ще пусна новата тема.  Hug

Рончо  Миличка, не се притеснявай, рядко първия път е успешен. Сега от клиниката ще видят по-точно проблема и следващия път ще е твоя. Нали знаеш, че душичката на твоето детенце те чака и този момент ще дойде. Само кураж и търпение.  Hug

Ще се радвам да напълните новата тема с много радостни новини bouquet

# 753
  • Мнения: 4 007
Днес съм с температура 37,2-телесна,а не базална.
Четох че от прогестерона базалната темперарура се покачва.Може ли от него и телесната да ми се е покачила.
Незнам дали не се разболявам.Вече всичко взе да ме притеснява.  newsm78

# 754
  • Мнения: X
Съвсем нормално е, аз имах 37.7, точно от прогестерона е. Grinning

# 755
  • Мнения: 6 552
Момичета аз приключих. Днес теста беше отрицателен. И сега януари пак. Беше ми първи опит и толкова се надявах. Ще ви стискам палци! Успех! bouquet
Може януари да е твоят месец, не се отчайвай Hug

# 756
  • Мнения: 181
Рончо, и аз съжалявам. Спомням си аз как се чувствах след първия неуспешен опит. Наистина е гадно. Първия опит наистина ряко е успешен и тези, на които им се случва са истински късметлии. Както са ти писали по-горе момичетата, а мисля, че д-р Стаменов го пишеше и в книгата, първия опит е опознавателен за лекарите. Сигурна съм, че следващия път ще е успешен. Прегръщам те.

# 757
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Рончо и аз ти пожелавам успех през януари.Нова година- нов късмет.Моя следващ опит също ще е тогава,или февруари,знам че ще е успешен и вярвам,че и аз ще стигна до финал.

# 758
  • Мнения: 1 592
Рончо,

Жалко,  но дано новата година е по-късметлийска , че тази беше кофти - високосна !
Може и по едно и също време да се стимулираме, ако аз сега не се класирам Ноември  bouquet.

# 759
  • София
  • Мнения: 3 271
Новата тема, момичета. Пожелавам да я напълните с много бебешки новини Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=944194.msg33801703#msg33801703

Общи условия

Активация на акаунт