Дългото чакане след трансфер 53

  • 71 466
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 755
Момичета резултата ми от теста е 0.20 почти  няма шанс но утре пак . И така  #Crazy

# 706
  • София
  • Мнения: 4 884
Съжалявам, Рончо Cry Защо ще правиш утре пак, ти кой ден си?

# 707
  • Мнения: X
Ех, Рончо...много съжалявам... Hug Hug Hug
Не знам какво да кажа...
Имаш ли замразени ембриончета ?

# 708
  • Мнения: 755
На 10 ден съм от трансфер на двечки 5 дневни. Прави се винаги два теста за сигурност. Поне за вас ще стискам палци. Praynig

# 709
  • София
  • Мнения: 634
Разбира се, отделно и във фейсбук бяха писали за лабораторни грешки.
Сега, както казах, док ми каза най-рано на 12 ден след трансфера на 5 дневни. Така, че поизчакай поне още два дни, Рончо. Стискам палци Hug

# 710
  • Мнения: 6 558
И аз бих изчакала до 12-ти ден. Не спирай лекарствата още. Дано е фалшиво отрицателен...

# 711
  • Мнения: 755
И аз съм на това мнение.ще изчакам още малко! bouquet
Жанче нямам замразени не отселяха

# 712
  • Мнения: 1 142
Рончо, съжалявам за резултата!

Момичета днес се събудих с напрегнат корем, ниско долу, а сега съм толкова подута, че почти не мърдам от леглото. Но шпа и бусколизин си пия 3х2, но не знам какво да правя с тези газове, които задържам  #Crazy Дано да е добър знак, макар че го отдавам на хормоналните лекарства.

# 713
  • Мнения: 6 558
А свеж трансфер ли беше или ЗЕТ? Ако е свеж, може да е от стимулацията...

# 714
  • Мнения: 4 696
Rigina, аз още след пункцията, та до 4 - ти месец бях с ужасен запек, само дуфалак ми помагаше. Пробвай нещо и ти, важно е да ходиш редовно до wc.

# 715
  • Мнения: X
Жанче нямам замразени не отселяха
Уф...
Стискам силно палци утре да е по-висок резултата  Praynig Hug

И аз пия дуфалак  Peace

# 716
  • Мнения: 1 142
Замразен беше и то не първия. Аз по по принцип имам проблем със стомаха, но явно сега от лекарствата повече се подува. Иначе горе долу съм ок с ходенето до вц, просто се подувам от време на време и много се надявам това да не е проблем.

# 717
  • Мнения: 4 008
Рончо,дано да е грешка резултата. Praynig
Regina,и аз по принцип имам проблеми със стомаха и червата.
Уж внимавам какво ям,но постоянно имам газове и ми се подува коремът.
Незнам как да въздействам на тези спазми,болките ми са в червата,а не в матката,но се страхувам да не попречат на имплантация.
И тази сутрин не успях да отида до wc.Преди постоянно пиех Сена за тези проблеми,но сега не смея.Предизвиква спазми,предполагам и контракции.
Че и кафето спрях. Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 1 142
Стефи, и аз затова писах, защото също се притеснявам да не попречи на имплантацията.
Но силно се надявам, че няма да попречи и след няколко дни ще имаме положителен резултат Praynig
Като цяло този път съм толкова по-спокойна и обнадеждена, но все пак на моменти се вълнувам от разни подобни притеснения.

# 719
  • Мнения: X
Стефи, Rigina, при мен е същото с газовете и изхождането. И аз преди пиех чай от сена, но сега не смея. Както писах - дуфалак. Ползвам и едни клизмички на основата на мед, съвсем безвредни, но ефикасни. Мелилакс, купувам си ги на бройка.

Общи условия

Активация на акаунт