Дългото чакане след трансфер 53

  • 71 469
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 559
Аз пиех сиропче за бременни, когато имах проблем - Фруктолакс, екстракт от сливи и смокини.

# 721
  • Мнения: X
Аз съм със зацапване...така се филмирах, много силно се надявам да е имплантационно  Confused
Обадих се на д-ра, каза да спра фраксипарина и аспирина.

# 722
  • София
  • Мнения: 634
Жана, кой ден ти е? Следя ви, ама бързо забравям  Embarassed

# 723
  • Мнения: X
Елба, десети ден ми е, без да броя деня на трансфера.

# 724
  • Мнения: 38
Жана, дано това да е добър знак. Само спокойно.
Аз си направих уринарен тест днес 10ти ден и има бледа втора черта. Не знам какви да мисля. Дали да се радвам. Хмм за 10 ден на 5-дневни бластоцисти, не тр ли да е по-наситена???!

# 725
  • Мнения: 6 559
На 10-ти ден може да не покаже никаква черта уринарен тест, дори да има бременност. Пусни кръвен по-добре.

Жана, зацапването не значи нищо. Почивай вкъщи и така до теста.

# 726
  • Мнения: 1 142
Жана, вярвам, че е за хубаво зацапването, само не се притеснявай.
При мен при първия трансфер имаше зацапване точно на 10-ти ден и теста беше положителен  Wink
Радинела, много хубаво и тихичко се радвам за теб! Щом има бледа черта на уринарния, защо направо не си пуснеш кръвен, за да затвърдиш резултата.

Момичета, размишлявам си днес, кога според вас се случва имплантацията. В инфото по дни пише, че е 6-7 ден, но по мои наблюдения, имплантационните зацапвания, когато има такива се получават около 10-ти ден. В такъв случай инфото не е много точно, защото това са си три дни. Просто си се чудех  newsm78

# 727
  • Мнения: 6 559
На 10-ти ден може да не е имплантационно. Има жени, които отвреме навреме си имат зацапване и дори кървене и в по-късни седмици...
Иначе има и по-късна имплантация, не е казано, че трябва да е като по учебник.

# 728
  • Мнения: 4 009
Жани,бях чела в друг форум за момиче,което имало зацапване след трансфер и се оказало че е от аспирина и докторът също и го спрял.Момичето беше със щастлив финал. Simple Smile
Пожелавам ти и твоят да е такъв и в неделя да почустваш най-голямото щастие. Praynig bouquet

# 729
  • София
  • Мнения: 634
Радинела, бледа втора чертичка на 10 ден си е супер. Надявам се да е нямало прегнил след трансфера. Щом има бледа, сигурно е, че и кръвния ще покаже. Може да му оставиш някой ден да поувеличи и тогава боц Simple Smile

# 730
  • Мнения: 490
Жана,сега трябва да се успокоиш и лежиш,хич не е лесно,ама няма и какво друго да направиш.Дано да е това,което си мисля-моля се от сърце Simple Smile

# 731
  • Мнения: 181
Момичета, не пиша много често, но ви чета редовно.
Радинела, и аз се радвам за теб. На Жани желая зацапването да е за хубаво.
На мен днес ми е 9 ден от трансфера и не знам защо си мисля, че отново нищо не се е получило. Нищо не чувствам, а дали трябва ...

# 732
  • София
  • Мнения: 634
Алексия, дано да си от безсимптомните бременни Simple Smile аз не държа на симптоми, само чхг да има и да расте на първо време Simple Smile

# 733
  • Мнения: 755
Жанче стискаме палци . bouquet

# 734
  • Мнения: X
 Благодаря ви от сърце, момичета  Hug, поуспокоихте ме.
Притесних се, честно казано...лежа сега и хич няма да се надигам  Grinning
Радинела, съгласна съм с Елба.
Алексия, стискам палчета  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт