Дългото чакане след трансфер 53

  • 71 468
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 181
Благодаря за окуражаването, момичета. Само с вас мога да споделя. На никого не съм казала, ама приятелките ми са забременели естествено и едва ли ще ме разберат.

# 736
  • Мнения: 105
Момичета не издържах и направих едно престо днес ден 9 след ЗЕТ на 5 дневен бластоцист, излезе си ясна втора черта обаче имам сложен прегнил преди три дни и утре сутринта отивам за кръвен, надявам се усещането ми че съм бременна да се затвърди с висок ЧХГ Simple Smile
Успех на всички чакащи хайде време е за малко положителни резултати

# 737
  • Мнения: 4 008
Момичета,знаете ли кога трабва да настъпи импмантацията след трансфер на бластоцист?

# 738
  • Мнения: 105
Момичета,знаете ли кога трабва да настъпи импмантацията след трансфер на бластоцист?


Бях чела че започва от 3 до ден 5 , но можело и по-късно и съответно и по- рано при всеки май и тук е различно както всичко останало

# 739
  • Мнения: X
Шуши, а дано и с мен да е така  Praynig, то ще си покаже, не остана  Grinning
Стефи, виж на 1 стр. са описани по дни имплантациите на 3-дневни и 5-дневни ембрита, на кой ден какво се случва.

# 740
  • Мнения: 4 008
Мерси Жани,ще погледна. Hug
shushi,и на теб.

# 741
  • София
  • Мнения: 634
Много сме активни, дано Магнолия да има време да ни направи нова тема  bouquet

# 742
  • Мнения: 38
Ами мерси на всички Simple Smile но аз още не осмислям напълно....и не смея да се зарадвам. В понеделник - кръвен.
Жана, само така -почивай си. Имам положително усещане за теб.

# 743
  • Мнения: 4 008
Днес съм с ужасни коремни болки от неходене до wc.Изплаших се да не стане нещо лошо от напъните.
Пратих ММ за Дуфалак до аптеката,дано подейства. Tired

# 744
  • София
  • Мнения: 634
Дуфалака действа дори и на мен. Ще трябва и аз да пийна, че това но шпа... май от него става съвсем зле положението Simple Smile медрола ме кара нощем да ставам, а но шпа или прогестерона ме спича...

# 745
  • Мнения: 1 592
Радинела, бледа втора чертичка на 10 ден си е супер. Надявам се да е нямало прегнил след трансфера. Щом има бледа, сигурно е, че и кръвния ще покаже. Може да му оставиш някой ден да поувеличи и тогава боц Simple Smile

Да, звучи добре бледата черта !  bouquet

# 746
  • София
  • Мнения: 509
Силно стискане на палци и от мен за всички. Дано се похвалите с големи ЧХГ. Успех Hug

# 747
  • Мнения: 730
Момичета не издържах и направих едно престо днес ден 9 след ЗЕТ на 5 дневен бластоцист, излезе си ясна втора черта обаче имам сложен прегнил преди три дни и утре сутринта отивам за кръвен, надявам се усещането ми че съм бременна да се затвърди с висок ЧХГ Simple Smile
Успех на всички чакащи хайде време е за малко положителни резултати


За три дни прегнила няма как да се изчисти. Седем дена след прегнил уринен тест ми е показвал положителен резултат при липса дори на имплантация. 

# 748
  • Мнения: 6 558
И на мен така ми се струва. Дори от кръвен не съм сигурна дали има смисъл толкова рано.
Някой беше постнал една таблица как се чисти прегнил от 5000 и според нея напълно се изчиства чак на 14-ти ден.

Да пиша и тук за всеки случай, въпреки че малко късно идва май. Но писах в други две теми и нямаше много интерес. Пациентките на Надежда сме най-активни май Simple Smile
Днес в 12ч ще има среща в София, в Дивака на Христо Белчев и всяка, която пожелае е добре дошла.

Последна редакция: сб, 01 окт 2016, 08:37 от Elektra.13

# 749
  • Мнения: 755
Момичета аз приключих. Днес теста беше отрицателен. И сега януари пак. Беше ми първи опит и толкова се надявах. Ще ви стискам палци! Успех! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт