Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 26

  • 39 038
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 117
Фели успех днес  Hug

След като ги оставиш на градина ще ти е много гадно. Като знам ,че не си се отделяла от тях. Ще ти е пусто и празно като се прибереш у вас.  Аз първият ден на нашата градина до обяд го изкарах на кафе с други майки и на обяд като се върнах у дома в празната къща и му ударих голям рев.
Но, и това ще мине.
Най-важното е да са здрави децата. Че ние след два дни на градина десет дни вече се лекуваме.

# 736
  • Мнения: 19 687
Фели, успех Hug

# 737
  • Мнения: 986
Късмет на всички дечица с добър персонал в яслите и детските градини и кураж на майките и татковците:)
Следя с интерес.
Гуги, вие поотложихте ли нещата?!

# 738
  • Мнения: 7 488
Тука съм, благодаря ви много че ме мислите  Hug
За децата всичко мина по мед и масло, влязоха в групата с грейнали очи, въобще не ни отразиха че заминаваме. Още никой не ми е звънял, дано устискат до края. Предполагам, че драмите ще са утре  Whistling
Аз обаче съм много зле  ooooh! Както сутринта писах бях в много добра кондиция. До момента в който им ливнах вода пред вратата. Е като ревнах, даже сега пак ми се насълзяват очите  Cry До градината се успокоих, когато започнах да ги преобличам, пак се разревах. Нагушках ги, и си тръгнах разплакана. Даже едвам дадох цветето на лелката, тя ми казва - Толкова ми е тъжно и аз ще се разплача.
Никаква мъжка майка не съм, една дрислива ревла съм  ooooh! Много ми стана мъчно, още не мога да дойда на себе си.

# 739
  • София
  • Мнения: 23 162
ще ти мине  Mr. Green

# 740
  • София
  • Мнения: 6 302
Ох, Фели, то само като те чета съм готова да ревна.... И мен туй ме чака в понеделник.... Дано са спокойни децата и с желание да ходят!

# 741
  • Мнения: 39 282
Фели,  Фели, имидж граден три години, сега го срина с два реда сополи  Joy  Hug

# 742
  • Мнения: 7 488
Фели,  Фели, имидж граден три години, сега го срина с два реда сополи  Joy  Hug

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
искренно ме разсмя, имах нужда от това.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Фели,  Фели, имидж граден три години, сега го срина с два реда сополи  Joy  Hug

Подкрепям. И мен ме разсмя Wink

# 744
  • България
  • Мнения: 3 620
 Laughing
Фели,кога ще ги прибираш?

# 745

Общи условия

Активация на акаунт