Хомеопатия за деца

  • 22 178
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 497
Хомеопатията е в състояние да помогне при астма (атопични заболявания), кожни, травми (постоперативни състояния) и имаще още нещо. Като цяло бяха 4 основни категории. (Говоря за това, което съм чела в книгите на Боарон). Това са доказани, подчертавам с научни публикации, достижения. Всичко друго, докато не е изпитано в клинично изследване не му вярвам. Който каквото да ми приказва и ако ще на луната да е завършил.

# 76
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Теодора
Хомеопатията е в състояние да помогне при астма (атопични заболявания), кожни, травми (постоператични състояния) и имаще още нещо.

Какво е "АТОПИЧНИ"? Embarassed

# 77
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Az su6to se zanimavam s joga i moga da ti kaja,che homeopatiqta i jogata ne sa protivopolojni i vzaimnoizkluchvashti se filosofij,a tochno obratnoto...i dvete postavqt energiqta i duha na pyrvo mqsto,taka che idealno se dopalvat  loveuuu
....Ето например - аз имах екзема на ръката, която лекувах с кортикостероиди - ефект временен, даже по-лоши резултати.
И минах на ... измиване на ръцете със тоалетн сапун около 15 пъти на ден - резултатът е, че нямам екзема вече повече от година! Колко просто лечение - ако случайно бях тръгнала на хомеопат щях вече да ви надувам главите колко е ефективна хомеопатията.
...radvam se che si uspqla da se spravish s ekzemata....no ima sastoqniq,koito sa beznadejdni za medicinata i kategorichno zaqvqvat,che nqma lechenie za tqh,nito tuk,nito v chujbina Angry ....togava edno izmivane sas sapun nqma da pomogne,zashtoto stava vapros za jivota na bebe...i kogato vsichko e savsem beznadejdno ,se namesva homeopatiqta i beznadejdnoto sastoqnie veche e v minaloto...a doktorite ozadacheni mulchat...i razberi edno...ne vseki,kojto se predstavq za homeopat e takuv....mnogo malko sa tezi,koito naistina znaqt kakvo pravqt...nikoj na nikoga ne naduva glavata...vseki e dostatuchno razumen,za da precenqva kak da postypi,no ako si dovolen ot neshto,mislq che e savsem v reda na neshtata da go spopdelish s drugi,kakto naprimer,ako si dovolen ot nqkoj doktor shte go preporychash na poznati,nali! doctor
...Харесва ви да вярвате колко хора е излекувала хомеопатията, а не обръщате внимание на разочарованите и пострадали хора от нея. ...
Na men ne mi haresva da vqrvam v homeopatiqta...tq ne e religiq...tq e nauka i ima savsem realni fakti za dejstvieto i...blagodarenie na neq deteto mi jivee...i samo ne mi kazvaj,che tova e taka,zashtoto e rodeno pod shtastliva zvezda Rolling Eyes
Razocharovani i postradali hora moje da ima,no ne ot Homeopatiqta,a ot nekadurnici,koito q praktikuvat...no takiva ima vav vsichki oblasti...v tradicionnata medicina sashto...
Nishto lichno protiv teb,dosega ne sam se vkliuchvala nikoga v sporove...i nqma da go pravq...no tuk sam dlujna da se namesq,zashtoto imam preki vpechatleniq.Ako iskash neshto da me pitash ili da prodaljim razgovora,nqmam protiv da mi pishesh belejka ili na Q-to.
Lek den Simple Smile

“Говори за щастие. Светът е достатъчно тъжен и без твоите неволи.
Пътищата не са само неравни и стръмни. Вгледай се и виж къде твоят път е бил чист и гладък и говори за това! Дай отмора на изтерзания слух на Земята, наранен от човешката скръб, недоволство и болка.
Говори за вяра. На света му е къде по-леко без твоето изречено невежество и съмнение.
Ако вярваш в Бога, или в човека, или в себе си, кажи го. Ако не вярваш, скрий в мълчание своите мисли, докато дойде вярата.
Говори за здраве. Непрекъснатото приказване за неизлечими болести е ненужно. Не можеш да зарадваш никого, когато му говориш за болката. "
Dani



# 78
Аз съм за хомеопатията.Преди половин година синът ми се разболя от инфекциозна мононуклеоза.Според традиционната медицина организмът се справял сам с инфекцията,но я си представете дете,което е предразположено към фебрилни гърчове с 39 градуса температура.Имам позната лекарка хомеопатка,която му изписа хомеопатични лекарства и веднага се оправи.В момента не си личи ,че е боледувал,въпреки,че прогнозите бяха за въэстановяване след 6 месеца.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: tanya1
Аз съм за хомеопатията.Преди половин година синът ми се разболя от инфекциозна мононуклеоза.Според традиционната медицина организмът се справял сам с инфекцията,но я си представете дете,което е предразположено към фебрилни гърчове с 39 градуса температура.Имам позната лекарка хомеопатка,която му изписа хомеопатични лекарства и веднага се оправи.В момента не си личи ,че е боледувал,въпреки,че прогнозите бяха за въэстановяване след 6 месеца.


 Rolling Eyes И моята дъщеря мина през същото. Хематоложката която я лекува обаче, не ми каза, че ще се справи сама... т.е. помогна и с лекарство + диета.
И по какво да личи, че е боледувал...това да не е шарка?

# 80
  • Мнения: 2 792
Искрица надежда не искам да звуча изкуствена, но искрено се възхищавам на силата и волята, коята си проявила в борбата за Калоян.Лични мнения и критики за определено лечение винаги могат да се чуят, но след това , което ти си преживяла(аз се моля да не се случва на мен) единственото, което мога да кажа, че ти се възхищавам и това е съвсем искрено.Това потвърждава една мисъл, която звучи много езуитски, но я уважавам и тя е ВСИЧКО ТОВА, КОЕТО НЕ ТЕ УБИВА ТЕ ПРАВИ ПО СИЛЕН.
  Дано цялото щастие на света  дойде при вас.От това,което прочетох видях, че ти си много по щастлива, от повечето хора.

# 81
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Благодаря на всички за добрите думи и пожеланията.
Нека щастието да сгрява винаги домовете ви. People Angel

# 82
  • Мнения: 3 376
Мила Искрице Надежда, пожелавам ти много много щастие да ти носи малкият Калоянчо! Да порастне голям мъж, и да разказвате на внуците за силата на майчината любов и вяра!

Искам да те попитам нещо: разбрах, че ти е помогнала с хомеопатично лечение д-р Костова. За коя д-р Костова става въпрос? Д-р Калина Костова от София? Или д-р Костова, която администрира форума в all.bg и не е от София? Или за друга Костова става въпрос?

# 83
  • sofia
  • Мнения: 769
Става дума за Елия Костова администратора на all.bg

# 84
  • Мнения: 3 376
Благодаря за информацията.

# 85
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат
Искам да те попитам нещо: разбрах, че ти е помогнала с хомеопатично лечение д-р Костова. За коя д-р Костова става въпрос? Д-р Калина Костова от София? Или д-р Костова, която администрира форума в all.bg и не е от София?


Помага ми и продължава да го прави Д-р Елия Костова,която е модератор на форумите хомеопатия и медицина в all.bg .Ако искаш нещо повече да ме питаш,пиши ми бележка,за да не пиша тук подробности,че ще стане като реклама Embarassed

# 86
  • Мнения: 11
Цитат на: Flash*
Думата е абсистенция.


по-точно думата е абстиненция

# 87
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: Black Cat
Цитат на: Flash*
Думата е абсистенция.


по-точно думата е абстиненция


Посипвам си главата с пепел - в разговорния език и медиите еднакво добре се ползват и двете думи.
В медицинската литература не знам.

Общи условия

Активация на акаунт