РУСЕ-моят град!

  • 65 616
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 845
Здравейте. За пръв път пиша в този форум, за да ви задам един въпрос. Бихте ли ми препоръчали добър логопед в Русе? Момче на 17 години съм, ако има някакво значение възрастта при логопедите. Благодаря предварително!

Няма значение възрастта  Peace
http://logoland-bg.com/

# 691
  • Мнения: 4 208
Здравейте. За пръв път пиша в този форум, за да ви задам един въпрос. Бихте ли ми препоръчали добър логопед в Русе? Момче на 17 години съм, ако има някакво значение възрастта при логопедите. Благодаря предварително!

Няма значение възрастта  Peace
http://logoland-bg.com/

Всъщност и според двете ни логопедки възрастта има значение. Много зависи и какъв е проблема...

# 692
  • Мнения: 11 845
Здравейте. За пръв път пиша в този форум, за да ви задам един въпрос. Бихте ли ми препоръчали добър логопед в Русе? Момче на 17 години съм, ако има някакво значение възрастта при логопедите. Благодаря предварително!

Няма значение възрастта  Peace
http://logoland-bg.com/

Всъщност и според двете ни логопедки възрастта има значение. Много зависи и какъв е проблема...

Доколкото аз разбирам момчето пита ако възрастта има значение за логопедите  Simple Smile . А логопедите работят с хора на всякаква възраст, дори и с много възрастни пациенти след прекаран инсулт.
Иначе естествено, че за постигнатия ефект от терапия зависи и от проблема и от възрастта.

# 693
  • Мнения: 2
Ами проблемът ми е, че не мога да казвам буквата "Р" в някои думички. Но по-добре късно, от колкото никога. Иначе имате ли мнение за Генади Симеонов или гореспоменатите са най-добри в Русе?

# 694
  • Мнения: 11 845
Ами проблемът ми е, че не мога да казвам буквата "Р" в някои думички. Но по-добре късно, от колкото никога. Иначе имате ли мнение за Генади Симеонов или гореспоменатите са най-добри в Русе?

О в никакъв случай не мога да заявя, че са най-добрите тъй като нямам впечатление от всичките логопеди в града  Simple Smile . Моят опит е с две логопедки преди това и после вече съм се спряла на тях, от моя опит от тях съм най-доволна затова ги препоръчвам.
Въпросния господин само съм го чувала, впечатление нямам.

Иначе смятам, че проблемът ти може да се оправи - имат си специални упражнения и орални гимнастики. Хубаво е, че търсиш помощ дори и на тази възраст....успех ти желая  Peace

# 695
  • Мнения: 208
Здравейте, аз търся добър козметик за почистване на лице в Русе.

# 696
  • Мнения: 12 087
Здравейте, търся човек да ми пробие дупка за аспиратора, че не могат да ми монтират кухненските уреди. Ако някой има координати, моля да ми пише на ЛС. Благодаря.

# 697
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Искам да попитам някой знае ли координати на Професионален домоуправител в Русе освен Цветелин Цонев? Не сме го ползвали, но искам няколко оферти да събера.
Крайно време е да сложим ред в Етажната собственост и нещата не са едно и две.

# 698
  • Русе
  • Мнения: 7 796
0898 563 392 Калоян Михайлов. Ползват го познати и го похвалиха. Ние още му се чудим защото засега се справяме сами.

# 699
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Ели_дечкин мерси! Ще му се обадя. Събирам още предложения.

# 700
  • Русе
  • Мнения: 656
А да знаете форум или група на домоуправители по неволя Simple Smile? Аз търсих и не намерих. В смисъл да обменяме информация, която е нужна.

# 701
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Има тук във форума. Виж в Дом  Peace

# 702
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, наредихме красив пъзел от 1000 части. Знаете ли къде в Русе мога да го занеса, да ми го сложат в рамка със стъкло?

# 703
  • Русе
  • Мнения: 5 347
dilyana_M приятели купиха евтини декоративни пана от Джъмбо и ползваха рамките за наредени пъзели.
Иначе в Евас и до Фото Силвена - СБА има рамки по поръчка.

# 704
  • Мнения: 49
Здравейте, наредихме красив пъзел от 1000 части. Знаете ли къде в Русе мога да го занеса, да ми го сложат в рамка със стъкло?
На "Борисова" до ресторант "Рила" има ателие, където слагат рамки за около седмица.

Общи условия

Активация на акаунт