LC WAIKIKI

  • 170 613
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 4 841
Надявам се Joy
По скоро ще пуснат безплатна доставка или -10%

# 946
  • Мнения: X
Не си струва да поръчвам, ако намалението е 10%. Точно на Осми март, ако не дадат изкушаващо намаление, то кога?!

# 947
  • велико търново
  • Мнения: 588
Здравейте получих имел ,че  ми връщат парите за една върната риза . Купих ризата с наложен платеж. Върнах я в офис на куриерската фирма. Къде ще ми върнат парите не ми е ясно. В имай л пише по сметка ми.Ама такава не съм дала.?

# 948
  • Мнения: 727
Здравейте получих имел ,че  ми връщат парите за една върната риза . Купих ризата с наложен платеж. Върнах я в офис на куриерската фирма. Къде ще ми върнат парите не ми е ясно. В имай л пише по сметка ми.Ама такава не съм дала.?
Трябва да си въведеш сметката в профила

# 949
  • Враца
  • Мнения: 458
Здравейте получих имел ,че  ми връщат парите за една върната риза . Купих ризата с наложен платеж. Върнах я в офис на куриерската фирма. Къде ще ми върнат парите не ми е ясно. В имай л пише по сметка ми.Ама такава не съм дала.?
Трябва да си въведеш сметката в профила

Ама то няма къде, и аз това гледах, защото връщах и аз.  В сайта пише:
Възстановяването на средства за поръчки с начин на плащане „наложен платеж" ще стане чрез прехвърляне по вашия LCW акаунт като lcw пари. Можете да ги използвате за други поръчки или лесно да ги прехвърлите по своя банкова сметка. За процеса на прехвърляне:
Кликнете върху „Моят профил", след което върху връзката „Настройки" в горния ляв ъгъл на екрана.
Изберете „виж всички дейности" под „Сметка LCWMoney" и кликнете върху връзката „Прехвърляне на моите пари".
След като попълните всичката изисквана информация, натиснете бутона за прехвърляне и процесът по възстановяване на средствата ви ще започне.

Чакам да ги видя и ще пиша дали/как съм ги прехвърлила.

# 950
  • на морето
  • Мнения: 1 397
Аз си ги прехвърлям в сметката, но като я въвеждах си спомням, че много се лутах къде точно. Щраках къде ли не и успях да намеря, но за съжаление не мога да помогна. Пробвайте, ще го намерите. Като ги прехвърлите трябва да пилучите смс и след това за около 10 работни дни се появяват в сметката.

# 951
  • Мнения: 5 348

Ама то няма къде, и аз това гледах, защото връщах и аз.
Парите като се появят в профила, тогава ще се появи възможност да се прехвърлят в банковата сметка, но не и преди това.
Нищо сложно няма и всичко е обяснено в цитираното от теб.

# 952
  • на морето
  • Мнения: 1 397
Има 10% на ненамалени. Отразява се в кошницата.

# 953
  • Мнения: 4 841
Както и очаквах

# 954
  • Мнения: 1 775
Някой знае ли код за безплатна доставка? Или е само за над 70лв (май толкова беше).

# 955
# 956
  • Мнения: 2 600
Не забравяйте да изпозвате и кода LCWNEW10  Wink

# 957
  • Мнения: 727
Има 10% на ненамалени. Отразява се в кошницата.
Хваща и намалени. Пробвах с жълт потник от 3.59 май беше и стана

# 958
  • Мнения: 727
Не забравяйте да изпозвате и кода LCWNEW10  Wink
Но на неща с -10 и кода май не става -20

# 959
  • Мнения: 727
Имаме еднакъв вкус. Поръчах зелената, но имаше само 42. Дано не ми е мн голяма. А от червената вече имаше само големи😏

Общи условия

Активация на акаунт