LC WAIKIKI

  • 170 560
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 2 572
Не забравяйте да изпозвате и кода LCWNEW10  Wink
Но на неща с -10 и кода май не става -20
Е няма как да стане 20% - първо намаля с 10% и после на намаления артикул намаля с още 10%. Т.е. ако една рокля ти е 20 лв първо ще намали с 2 лв, после с 1.80 - 10% от 18 лв.

# 961
  • Мнения: 48 052
Да, видях...червената я има в магазина, ама имам сто блузи и ако сега няма намаление във физическия, може би ще се въздържа...
синята също е хубава тази https://www.lcw.com/bg-BG/p/blouse-9S4151Z8-LQQ

# 962
  • Мнения: 725
Да, видях...червената я има в магазина, ама имам сто блузи и ако сега няма намаление във физическия, може би ще се въздържа...
синята също е хубава тази https://www.lcw.com/bg-BG/p/blouse-9S4151Z8-LQQ
Имам подобна в синьо и бяло само, с друг принт от мин година и е мн мека и хубава 

# 963
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Има 10% на ненамалени. Отразява се в кошницата.
Хваща и намалени. Пробвах с жълт потник от 3.59 май беше и стана
Хм, при мен не става. Намаля ми само една пижама на редовна цена, а намалени дънки и джапанки-не. А и си пише, че е само за ненамалени. Странно, да не би да въвеждаш кода?

Оф, на мен и кодът не ми работи. Изписва, че не е правилен, а го копирам от поста по-нагоре. Този ли е : LCWNEW10
Пробвах пак и ми изписва, че съм го ползвала. Явно не може два пъти.

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 15:06 от dodi

# 964
  • Мнения: 725
Има 10% на ненамалени. Отразява се в кошницата.
Хваща и намалени. Пробвах с жълт потник от 3.59 май беше и стана
Хм, при мен не става. Намаля ми само една пижама на редовна цена, а намалени дънки и джапанки-не. А и си пише, че е само за ненамалени. Странно, да не би да въвеждаш кода?

Оф, на мен и кодът не ми работи. Изписва, че не е правилен, а го копирам от поста по-нагоре. Този ли е : LCWNEW10
Пробвах пак и ми изписва, че съм го ползвала. Явно не може два пъти.
Май си права имаше код. Този е. Аз пък имах проблем с финализирането. Като стигна до кошница и ми дава техническа профилактика или нещо такова. И точно за звъня на сайта и взе, че ме пусна.

# 965
  • Мнения: 1 576
Поръчах си по навик бикини М и се сетих, че по принцип техни долниците S са ми свободни. Сега да не дойдат големи. До сега не съм вземала бельо от тях. Дали са уголемени? На НМ вземам М, но бих казала, че са ми малко по-свободни.

# 966
  • Мнения: 725
Поръчах си по навик бикини М и се сетих, че по принцип техни долниците S са ми свободни. Сега да не дойдат големи. До сега не съм вземала бельо от тях. Дали са уголемени? На НМ вземам М, но бих казала, че са ми малко по-свободни.

И аз съм поръчвала м и са ми добре, а от HM м са ми огромни кюлоти. Там май вече клоня към xs😂

# 967
  • Мнения: 1 576
Hope17, благодаря за бързия отговор.

# 968
  • Мнения: 725
Този път са бързи. Днес поръчано и вече имам имейл, че е изпратена поръчката.

# 969
  • Мнения: 48 052
Отдавна си взех поръчката, а нощес съм била удостоена със смс да я очаквам скоро Joy

# 970
  • Мнения: 1 523
И аз снощи получих смс за пратката по никое време и им писах на страницата във Фейсбук. Днес ми върнаха отговор ,че ще вземат в предвид молбата ми че е неподходящ този час на уведомяване ,ако искате пишете им и вие.

# 971
  • Мнения: 725
Отдавна си взех поръчката, а нощес съм била удостоена със смс да я очаквам скоро Joy

И аз😄

# 972
  • Мнения: 19 040
на мен ми пратиха такъв среднощен СМС за пратката с наложен платеж, за тази, която платих с карта, нямаше СМС

# 973
  • Мнения: 48 052
И другото, което ужаааааааааснооооо ме дразни
Пуснат някоя реклама във фейса с код на показаните дрехи
Тези дрехи никога ги няма на нашия сайт, ни с код, ни визуално, никакви ги няма
Що за нелепа реклама

# 974
  • Мнения: 725
Преди време с една поръчка получих брошури на lcw home, предимно със спално бельо, но не обърнах внимание. Със сигурност го нямаше на сайта.

Общи условия

Активация на акаунт