Лунна диета- 21.04....с нови сили давайте да борим по килце-две

  • 3 978
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Ами аз само ще опитам ,че откакто си прибрах дъщерята вкъщи в неделя ми свърши и диетата която правех. А пък утре вечер ще се опитам да меся за детето козунак, за да стане до сутринта в събота, и да мога до обяд в събота да боядисам и яйцата че и на гости ще ходим при едната прабаба за Великден в Пазарджик и въобщеееее,
Ако не издържа до събота сутринта дано поне от месенето през нощта отслабна Grinning  bouquet

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз съм с вас пак, ама като знам, че това свалено кило ще се върне веднага по Великден, малко безсмислено ми се струва, а?!  newsm78

# 17
  • Мнения: 513
И аз съм с вас пак, ама като знам, че това свалено кило ще се върне веднага по Великден, малко безсмислено ми се струва, а?!  newsm78
Тъкмо да се балансират нещата  Wink вместо след празниците да се окаже ,че сме качили ще се окаже, че не сме мръднали  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 252
И аз съм с вас,тъкмо днес ще съм само на ябълки и вода.Предния път издържах дано и този път успея. Wink

# 19
Здравейте мами Simple Smile От доста време чета за тази диетка и понеже ми изглежда почти невъзможно да издържа цял ден на гола вода искам да ви питам - поне сутринта в кафенцето не мога ли да си капна малко мляко...? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 210
И ааааааз съм с вас.

Ще си се подкрепяме задружно  Mr. Green
Аз сега нагъвам една салатка Embarassed и се готвя каот се прибера яйца да боядисвам Crazy и шоколадов козунак да меся ooooh!. Т.е. утре ще ми се отврати храната .



# 21
  • Мнения: 798
Има ли ефект наистина? Аз доста й се чудя всеки път като дойде време. Я се похвалете, кой, колко свали с тази диета? newsm78

# 22
  • Мнения: 11 547
Ефект има-при мен 1-1.5кг ако спазвам правилно и без издънки.Обаче така от сутринта ми е по-трудно.Когато е от следобедните часове или надвечер по-издържам.Успех момичета,аз май ще пропусна този път. Embarassed

# 23
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз се включвам.И без това според православната традиция на разпети петък е най-строгият пост.Това е още един мотив. Peace
При мен има ефект,обаче на следващият ден си хапвам за двама и ефекта става нулев.Затова при мен не е проблем самият ден,а следващия... ooooh!

# 24
  • Мнения: 929
как ми се иска да успея Sad обаче като се знам май няма да се справя Confusedох, доно да устискам че трябва да махна 5 кила до 22 най-късно до 26 май

# 25
  • София
  • Мнения: 39 765
Не се ли прави само на пълнолуние? Или е на всяка фаза?

# 26
  • Мнения: 200
Аз се включвам и този път.  Peace  Тъкмо да направя малко място за козунаците.  Laughing Laughing Laughing
Успех момичета!   bouquet

# 27
  • Мнения: 600
пишете ме и мен. на пълнолуние свалих 1,5кг, дано сега има ефект. кафе нали можеше?

# 28
  • Мнения: 1 290
този път май ще пропусна,нещо тва килце си идва веднага след като хапна Shocked

# 29
мерси че каза за утре, и аз съм с вас,дано издържа.

Общи условия

Активация на акаунт