Лунна диета- 21.04....с нови сили давайте да борим по килце-две

  • 3 986
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 269
Ох, добре че подсети за утре. Само тоя ранен час та до в другиден #Crazy..... newsm78, но ще пробвам, пък дано и този път съм твърда. Иначе досега 2кг дето свалих с лунуването, не съм ги качила Hug

# 31
  • Мнения: 2 379
Записвам се Grinning

# 32
  • Мнения: 87
и аз се записвам
Успех на всички  Grinning

# 33
  • Мнения: 18
Този път и аз ще се пробвам, защото знам по от рано а и пък с почването на диетата ще се прибера от работа и ще лягам и полвината време ще мине после пак трябва да ходя на работа след това ще патувам,абе може и да успея.Ще се похваля де,ако е така! Praynig

# 34
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Хайде, мацки! Почнахте ли глада? Днес е Разпети петък и е добре да не се храни човек. Така че - ето ви още един мотив да гладуваме. А за всички, които се тревожат за наваксването на килцата по Великден, да напомня, че празникът е в намаляваща луна и са позволени някои изкушения. Когато луната намалява, храната се лепи по-малко. Това не означава да се пръснем от плюскане, естествено...
Успех на всички!  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 6 182
Хайде и аз съм на линия от тази сутрин. Нищо, че по обяд ще експериментирам с шоколадови козунаци. То така трябва на Разпети петък човек да се поизмъчи малко.
Тази седмица цялата съм хапвала само вечер и то разделно, но няма такъв ефект какъвто е в лунните дни.
Но много не ми харесват тези часове от 6 до 6, как ще заспя довечера Cry, много ми е трудно

# 36
  • Мнения: 2 956
Не се ли прави само на пълнолуние? Или е на всяка фаза?

На всяка фаза на луната се прави...само,че ефекта е различен и при намаляваща луна апетита и "лепенето" на храната са силно намалени....докато при пълнолуние обратното  Wink

# 37
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами! Hug
 Как върви гладуването? На мен поне до слетобяд не ми е проблем, после обаче идва трудното. Хайде успех на всички и дано загубим поне по килце - две! Praynig

# 38
  • Мнения: 910
И аз съм на линия,дано да издаржа.
успех на всички Peace

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Днес и аз съм на линия Laughing

# 40
  • Мнения: 5 647
Вчера бях цял ден на плодове, 1 кисело мляко и зелена салата. Днес продължавам, пък да видим! Определено има ефект!

# 41
  • Мнения: 1 120
Здрвейте лунатички Hug
Аз за последно хапнах вчера на обяд и днес ще гледам да издържа без нищо.
Успех на всички ни Laughing

# 42
  • Мнения: 1 558
 И аз се включвам, успех и силна воля на всички! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 597
Моля Ви ...я ми обяснете нещо...аз като съм с часова разлика с Бг 8 часа назад,значи ли,че трябва да започна гладуванто 8 часа по-късно?Или ще трябва да си го смятам някяк си по Гринуич...или там по универсалното време,и да вадя някякви разлики?Защото аз до сега,като не съм наясно и започвам с Бг време,и продължавам и малко след края на диетата,за да съм сигурна ,че не съм се издънила... newsm12

# 44
  • Мнения: 8 917
Приемете и мен, моля Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт