Нашите кухни - 65

  • 129 078
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Раковски
  • Мнения: 2 174
Няма друга обработка освен рязане и кантиране като всеки подобен материал, всички акрилни плоскости са мдф и се режат и кантират. При тези материали няма как да видиш МДФ-а, материала има лице с цвят, гръб с цвят на лицето, но по евтино покритие и като изреже се кантира с нужния кант, няма как да видиш пълнежа при готов  детайл.

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Моля за мнение кой механизъм да предпочета за шкаф с външни размери 20 см?
http://balkanyug.bg/bg/Bottom-cabinet-mechanism/Bottles-rack
http://balkanyug.bg/bg/Bottom-cabinet-mechanism/Soft-closing-bottles-rack
http://balkanyug.bg/bg/Bottom-cabinet-mechanism/Bottle-rack
Какви са предимства и недостатъци?

# 707
  • Мнения: 92
Здравейте,искам да попитам 2300лв. дали е нормална цена за кухня по поръчка! Около 3 метра е (не зная как да кача снимка тук),ако може да ми кажете! Благодаря Simple Smile

# 708
  • Мнения: 157
Здравейте,

Извинявам се за глупавия въпрос, но не ми е ясно следното: ако имам проект за кухня и се уговоря с майстор да го изпълни, то той ли изработва шкафовете и всичко останало?
Или трябва някой да ми направи шкафовете, а след това майсторът да ги сглоби?

# 709
  • Мнения: 92
  По принцип майсторът би трябвало да изпълни всичко от проекта до монтажа.

# 710
  • Мнения: 157
  По принцип майсторът би трябвало да изпълни всичко от проекта до монтажа.

Благодаря! Simple Smile

# 711
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Здравейте,искам да попитам 2300лв. дали е нормална цена за кухня по поръчка! Около 3 метра е (не зная как да кача снимка тук),ако може да ми кажете! Благодаря Simple Smile
  зависи от материала

# 712
# 713
  • Мнения: 812
Всичко е много относително в цените.Казваш материала е пдч,но има такова разнобразие на този материал и в качеството и съответно в цените.Другото ,което споменаваш е - три метра,но пак  зависи какво ще избереш шкафове с вратички или повече чекмеджета,до тавана ли ще бъдат,какъв обков ще се сложи.

# 714
  • Раковски
  • Мнения: 2 174

Не само материала ами и механимите, плотовете, дръжките...

# 715
  • Мнения: 2 074
С плота и гърба ли е тази цена? Нормална е, ако е така, според мен.

# 716
  • Мнения: 92
Без гърба. Как се качват снимки тук?

# 717
# 718
  • Мнения: 5 069
Да попитам и вас в темата, с надежда, че някой ще ми препоръча нещо подходящо.

След като 1 час гладих и колосвах с нишесте покривките за маса, реших, че ми е писнало и искам да имам обикновени покривки за ежедневно ползване, които не се гладят. Моля да препоръчате някакви, които се перат в пералня и не се гладят, но изглеждат прилично.

Нещо такова си представям, но уви, този продукт вече е изчерпан.

# 719
  • София
  • Мнения: 12 006
А защо е нужно едночасово колосване с  нишесте за една покривка? Моите са най-обикновени. Гладя ги, със старание колкото за всичко останало което градя, даже евтините напълно изкуствени излизат почти ненамачкани и само ги тървам отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт