Нашите кухни - 65

  • 129 029
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 406
Моля да препоръчате някакви, които се перат в пералня и не се гладят, но изглеждат прилично.
Нещо такова си представям, но уви, този продукт вече е изчерпан.

Не съм ползвала, но и аз проучвам въпроса  Mr. Green
цък
и пак

# 721
  • Мнения: 5 047
Най-евтините изкуствени съм сигурна, че излизат ненамачкани, но това не ги прави негрозни в моите очи.

Иначе 1 час ми отнемат за три покривки, което не го прави по-малко досадно или времеемко. Спрей с нишесте е нужен, защото са лен и коприна и лен и памук и излизат много намачкани. Обаче ми се ще тези да ги ползвам само при специален случай, а да имам някакви приличнички ежедневни.

На живо не съм виждала хубава полиестерна покривка, всичките са едни тънки, грозно лъскави и видимо евтинеят. Всъщност майка ми има приятна покривка и салфетки от полиестер, който имитира рехаво тъкан лен, но са купувани преди минимум 15 години и не съм виждала такива да си купя.

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 7
Здравейте на всички!
Много оценявам знанията и идеите ви, затова имам нужда от вещото ви мнение по моя казус.  Кухнята, която правим с мъжа ми е с готов/монтиран и в употреба/ долен ред до фурната. Остана да направим горния и да продължим с долният. Първоначалната ни идея беше там да сложим диванче или шкаф на 30 см по протежение на цялата стена, но сега решихме, че ни остават едни 30 см.дълбочина, които може да използваме. Та въпроса ми е как да направя шкафовете горе без да стане „схлупващо” и без да използвам рафтове и открити полици.
Това е проекта ни до тук.
http://media.snimka.bg/s1/5673/037589551.jpg?r=0

# 723
  • София
  • Мнения: 2 521
Здравейте на всички!
Много оценявам знанията и идеите ви, затова имам нужда от вещото ви мнение по моя казус.  Кухнята, която правим с мъжа ми е с готов/монтиран и в употреба/ долен ред до фурната. Остана да направим горния и да продължим с долният. Първоначалната ни идея беше там да сложим диванче или шкаф на 30 см по протежение на цялата стена, но сега решихме, че ни остават едни 30 см.дълбочина, които може да използваме. Та въпроса ми е как да направя шкафовете горе без да стане „схлупващо” и без да използвам рафтове и открити полици.
Това е проекта ни до тук.
http://media.snimka.bg/s1/5673/037589551.jpg?r=0


Не разбрах за какви 30 см дълбочина говориш и диван. Долния ред не е ли 60 см дълбок традиционно?

# 724
  • Мнения: 809
Здравейте, отново!
В началото към последните теми има връзка към кухните на момичета, които са правили и предоставили снимки на техните кухни, която е 3-та част. Може ли да ми кажете или дадете направо линк към първа и втора част ?

# 725
  • Мнения: 2 708
Здравейте, отново!
В началото към последните теми има връзка към кухните на момичета, които са правили и предоставили снимки на техните кухни, която е 3-та част. Може ли да ми кажете или дадете направо линк към първа и втора част ?
Ти щом си влязла в третата, като отидеш да видиш всички албуми от автора на третия, се виждат и другите два. Идея си нямах къде са, но ги открих по този начин. Надявам се да търсиш точно ТОВА
Това е линк към трите албума.

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 7
Да, долният ред е дълбок 60 см. В края на Г-образната форма остават 110см неоползотворено пространство,  в което можехме да сместим диванче, но... сега ще правим шкафове  на дълбочина 60 см и височина 130см. Ох, не знам дали го обясних разбираемо?!?!?!
Т.е. от снимката- това в бяло е в проект, а в сивото е налично.

Последна редакция: сб, 12 ное 2016, 19:08 от tanran

# 727
  • София
  • Мнения: 2 521
Да, долният ред е дълбок 60 см. В края на Г-образната форма остават 110см неоползотворено пространство,  в което можехме да сместим диванче, но... сега ще правим шкафове  на дълбочина 60 см и височина 130см. Ох, не знам дали го обясних разбираемо?!?!?!
Аз бих ги пуснала до горе шкафовете, защо до 130 височина?
Шкафове никога не стигат.

# 728
  • Мнения: 809
Здравейте, отново!
В началото към последните теми има връзка към кухните на момичета, които са правили и предоставили снимки на техните кухни, която е 3-та част. Може ли да ми кажете или дадете направо линк към първа и втора част ?
Ти щом си влязла в третата, като отидеш да видиш всички албуми от автора на третия, се виждат и другите два. Идея си нямах къде са, но ги открих по този начин. Надявам се да търсиш точно ТОВА
Това е линк към трите албума.

Да, това са ! Много ти благодаря ! bouquet

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 7
 Благодаря Аlpha_betа. И това е вариант, притеснява ме само, че стаята е малка и  ще стане много "захлупващо" ако цялата стена е опасана със шкафове.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 10 356
Аз също бих ги пуснала до горе, т.е. да станат колони. Ако са в светъл цвят няма да затворят толкова много помещението.

# 731
  • София
  • Мнения: 2 521
Благодаря Аlpha_betа. И това е вариант, притеснява ме само, че стаята е малка и  ще стане много "захлупващо" ако цялата стена е опасана със шкафове.
Друго което ми хрумва е фурната и микровелето да са в една колона и втората колона си я поръчай шкаф тип килер - с вътрешни чекмеджета които са с механизми на блум и понасят тежест.

# 732
  • Мнения: 1 498
Някой наскоро да е монтирал ИКЕА кухня?

# 733
  • Мнения: 1 011
Има и тема - Кухня от ИКЕА - 2 тема Може да видиш и там за мнения  Simple Smile

# 734
  • Мнения: 1 498
Благодаря! Търсих дали има такава тема, но не видях. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт