КЪВАНЧ ТАТЛЪТУ-семейство, приятели, партньори, проекти- ТЕМА 2

  • 133 971
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27 511
Цитат
Докато Туба не е играла с по-харизматичен и секси партньор от Къванч.

 Peace Naughty няма и да играе  !

# 691
  • Мнения: 2 282
Цитат
Докато Туба не е играла с по-харизматичен и секси партньор от Къванч.

 Peace Naughty няма и да играе  !
Hug Голяяяяма грешка е избора на Туба...Ами то излиза, че дали ще играе с  великата Туба или световнонеизвестната Ойкю или Фара, рейтингът е  все 4 % процента...Даже с Ойкюто, с една целувка за 80 серии, беше по-висок...По-добре някоя млада актриса от театъра да му партнираше...
Между другото,  не харесах играта на Туба...Тествах я за себе си...
Не може да играе страх и ужас, истерия, гняв, страст, похот, смях, не може и да танцува..В сцената с превръзката освен кокорене, показа ли грам чувственост и вълнение от физическата близост с мъжа, когото харесва....непростимо, просто...еднопланова актриса , това е положението...
Хубава сцена от ЗП, и химия, и игра,  всичко има...За сравнение...

# 692
  • Мнения: 1 413
Дами, привет Hug
Дафне Hug, благодаря за клиповете от ЗП, ненадминати са, истински шедьоври...
Срам, не срам Embarassed, признавам, че съвсем зарязах сериала и го карам само на преведени фрагмани...
Не успя Туба да ми промени изначалното мнение за играта си, но Къванч май ще го направи. От фрагман на фрагман играе все по-апатично и дистанцирано. Дали заради характера на слабохарактерния Джесур, или просто е прегорял, не знам... Все по-брадатият Къванч не ми е на сърце.  Такова измъчено дизи не ми се гледа. Whistling

# 693
  • Мнения: 2 282
Дами, привет Hug
Дафне Hug, благодаря за клиповете от ЗП, ненадминати са, истински шедьоври...
Срам, не срам Embarassed, признавам, че съвсем зарязах сериала и го карам само на преведени фрагмани...
Не успя Туба да ми промени изначалното мнение за играта си, но Къванч май ще го направи. От фрагман на фрагман играе все по-апатично и дистанцирано. Дали заради характера на слабохарактерния Джесур, или просто е прегорял, не знам... Все по-брадатият Къванч не ми е на сърце.  Такова измъчено дизи не ми се гледа. Whistling

Hug Aз го почнах, зарязах, пак почнах...сега не го гледам, принципно си пиша ...загубих надежда, че ще освежат интригата с нов женски персонаж и ще извадят някои истории от миналото...нищо не се случва...загубих и връзката на кого  мъсти Джесур.. родителите му не са убити от Тахсин...но пък той бил подбудителя...и е зациклил на тая тема...
Да, има спад в играта на Къванч... почна и да крещи, щото е по-лесно да се изиграе....и в любовта със сухан не му върви... погледни в клипчето Берен само как го гали и люби с поглед...и така го разиграва...и се получава тандем... С Туба не става... обличат я като клоун, все нацупена...и затова не го мъчат с романтика...

# 694
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 25.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри

# 695
  • Мнения: 2 282
Смели и Красиви 25.Епизод 2.Трейлър - Бг Субтитри
bouquet bouquet bouquet
Тъга лъха от трея....тъмно, в гората, малко ми е зловеща обстановката....лицата  тъжни, думите също...музиката напряга... тия стихове са ми прекалено философски за сериала, който си е сапунка...не ми се връзват  и с хепиенд...не са случайни, обаче...мислено героят говори/ мечтае за хубава и сладка любов,  но на глас произнася думите, че няма щастлива любов...човек казва нещо на глас, когато   е убеден, а в мислите си мечтае...понеже не виждам кой знае какви пречки пред любовта на героите, да не кажа никакви... та си мисля дали стиховете нямат връзка с финала и да убият Джесур...друга причина за нещастна любов не се сещам...
И в живота, и в романите  на Арагон любовите са с нещастен край...причина е все смъртта на някой...

Mдаа, ето коя била пречката пред любовта на ГГ...Башак... Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 03 май 2017, 22:23 от dafnе@

# 696
  • Мнения: 27 511
  wavey

 Тва , което го е налузила Башак рокля ли е , шлифер ли ? Joy

# 697
  • Мнения: 2 282
  wavey

 Тва , което го е налузила Башак рокля ли е , шлифер ли ? Joy
Hug

 прикрива задните  части...седалищните мускули се отпускат с годините и трудно се стягат...иначе, отпреде е пушка... Mr. Green
Поне става ясно кой облича Туба...

Суханчето верно е патка... ако се беше мушнала под душа,  героят ще забрави и камерата, и кой е...


Новата колекция на Шанел, представена в Гърция... сред естествен декор от камъни на  2500 години... Sunglasses

# 698
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 26.Епизод Трейлър - Бг Субтитри

# 699
  • Мнения: 2 282
Смели и Красиви 26.Епизод Трейлър - Бг Субтитри
Привет, дами!
Благодаря за трея, Синан! тъне си Сухан в заблуда, че Джесур е мъжа, който я обича най-много на света...и докато живее с тая илюзия,  прави грешка след грешка... От къде разбира, че я обича...Джесур да е  дал нещо от себе си, да е направил жертва, компромис заради нея newsm78, нямам спомен...освободил Риза, заради Сухан, значи я обича...щеше да направи същото и за слугата или за всеки друг...поне някой  мокър сън на Джесур да дадат, само Сухан мечтае... или  момент, в който се разкайва или съжалява за бебето...абортът е само нов повод за озлобление и нападки към Сухан...
Пресилен ми е гнева на Джесур...налудничаво ми стои в трея...
Изгледах сцената с  клетката... Риза притиска Джесур, определено... няма разлика  между двамата в желанието им да мъстят, дори причините на Риза за по-основателни, той е реална жертва на Тахсин, цената е 30 г.затвор, и за двамата Сухан е средство...  той, психопатът вижда себеподобен  в Джесур...Джесур не е толкова добър, за какъвто се представя, не търси истината, а само това, което иска да чуе...много, много вярно...отдавна му се каза, че Риза е убиец на майка му, той искаше убиецът да е Тахсин...това означава, че ще извадят козове и срещу Джесур...и  е глупаво да си мисли, че Риза ще направи самопризнания ако го затвори в клетка...изобщо не познава противника...Не чух смислена защита, затова победител в словесния двубой е Риза...
Намекът за богатството  ни праща в миналото на Джесур .....бащата убива родителите  и  продава оригиналите...оттам са  парите му...болният мозък на майка му го вкарва в филма и го нахъсва за отмъщение...




# 700
  • Мнения: 27 511
 Здравейте Hug

ново от Мави











Цитат
Берен Саат, всегда удостаивающаяся наград благодаря своей актерской игре и чистому сердцу, получила награду "Самой отзывчивой женщины года" 05.05.2017
 Я благодарю вас за то, что вы захотели видеть меня среди вас в этот день. Когда я ехала сюда, хотела пошутить на тему того, что вы наградили меня наградой этой категории в этом году ... Я стала еще сильнее чувствовать любовь своих фанатов, большое спасибо
#AynurPashaeva для группы /vk.com/berenalican


 

Последна редакция: пн, 08 май 2017, 19:23 от femmi2

# 701
  • Мнения: 2 282
Привет, Феми! bouquet Hug
Кивчо е неотразим в рекламата на Мави...вижда се, че екипът е от  професионалисти...за разлика от рекламата на банката, където стайлингът беше под контрола на Башак...
Не знам, каква е тая награда на Берен, но се вижда, че обстановката е академична, а не ПР акция...Няма си ултра фенки да раздухат случая до небесата...

Класическа екранна двойка бяха Берен и Къванч...и любов, и страст, и химия, и красота...незабравими...


С туба не им се получават нещата...просто екранни партньори...поне сънищата да бяха по-хард... Simple Smile

# 702
  • Мнения: 2 282
Kaто писах ултра фенки и надуване на балони...чета, че филм на Туба продаден в 150 страни...стана ми интересно, защото в света има 190 страни...т.е. в три четвърти ...бие всички рекорди тоя шедьовър...справка в независими източници показва, че  въпросният филм е продаден в 20/двадесет/ страни;  6 в Азия, 6 в Европа,4- Aфрика, 3 - ЛА, 1 - СА...Най-продаваният т. сериал е ВВ /50 страни/, следван от ЗП/36 страни....това са цифрите...другото са фенски фантазии...

Последна редакция: пн, 08 май 2017, 22:00 от dafnе@

# 703
  • Мнения: 27 511
 
Цитат
В последние дни в турецкой прессе активно муссировались слухи о том, что сериал Джесур и красавица может закончиться в самое ближайшее время. В качестве причины выдвигались разногласия между главными актерами и провал в сценарии. Однако, даже если слухи о скандале правдивы, телекомпания Ay Yapim не может закрыть сериал, имея приличные рейтинги в обеих категориях и зарубежные продажи проекта. Решение было принято поистине "соломоново" - Джесур и красавица останется на экранах Турции в следующем сезоне, однако сделает финал уже в декабре этого года.

Остава на екран  Кивовото дизи .   Града на Керем Бурсин с продуцент АЯ също е с нисък рейтинг .  В чужбина се гледа продукцията  и се продава . Прадуцента печели от това . Дизито на Енгин Акюрек и ФЕ  окапа но някъде четох , че в други държави се харесва . 

# 704
  • Мнения: 2 282

Не знам колко са коректни цифрите, но истината че, само руснаци, сърби и гърци са били във война на живот и смърт с немците...и те са дали най-много жертви...другите държави са имали лоялни към Германия правителства и слаба партизанска съпротива...Британци, американци откриват втори фронт десетина месеца преди финала...

Общи условия

Активация на акаунт