КЪВАНЧ ТАТЛЪТУ-семейство, приятели, партньори, проекти- ТЕМА 2

  • 133 960
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 282
Цитат
В последние дни в турецкой прессе активно муссировались слухи о том, что сериал Джесур и красавица может закончиться в самое ближайшее время. В качестве причины выдвигались разногласия между главными актерами и провал в сценарии. Однако, даже если слухи о скандале правдивы, телекомпания Ay Yapim не может закрыть сериал, имея приличные рейтинги в обеих категориях и зарубежные продажи проекта. Решение было принято поистине "соломоново" - Джесур и красавица останется на экранах Турции в следующем сезоне, однако сделает финал уже в декабре этого года.

Остава на екран  Кивовото дизи .   Града на Керем Бурсин с продуцент АЯ също е с нисък рейтинг .  В чужбина се гледа продукцията  и се продава . Прадуцента печели от това . Дизито на Енгин Акюрек и ФЕ  окапа но някъде четох , че в други държави се харесва . 
Hug Не знам, Феми...историята няма потенциал за втори сезон...твоят сериал е с двойно по-висок рейтинг, ама четох, че вървите към финал...факт, е че от това, което попрочетох никой не чака с нетърпение следващата серия...какво е това, ако не загуба на интерес...и още по-нисък рейтинг...
Стайлингът на Сухан в сериала никак не е случаен...какво е сега това деколте...


1.иска да впечатли / съблазни джесур и да го разсее от отмъщението...но като гледам той не обръща внимание на тия подробности...спомням си в ЗП, на Бехлюл му омекваха краката когато фиксираше нещо голичко на Бихтер...каква е тая любов, щом от разголената гръд на любимата не ти завира кръвта newsm78...
2.компенсират липсата на горещи сцени, като пускат голи части от тялото на Туба...да си плакне очите мъжката част от публиката...
3. принципно дрехите на екрана разказват за героя, та може да ни внушават, че героинята е дръзка и не й пука от нищо...
4.отношение на авторите на филма към героинята...неадекватният стайлинг кореспондира с неадекватното поведение на героинята...
Четвърта точка според мен...

# 706
  • Мнения: 27 500
 Дафне  Hug Юни месец преключва Вътре  39 епизода са  Peace Говореше се за втори сезон предвид интереса  но няма да го прават . По - добре да си остане с успешен сезон  отколкото да прават бози .

 Не знам дали знаеш но Бенсу Сорал   убиха героинята и в сериала.  Развръзката ще е между братята .

 

 http://teammy.com/notes/324643

  Киво  , Башак и Чаги са канени на откриване на ресторант на жената на Снайдер .

# 707
  • София
  • Мнения: 2 992
Helloооо! Момичета! Hug Hug Hug Драго ми е да ви видя!
Не видях да сте рИвали за мен! Crossing Arms
Дафне, браво!Ти си нашата гордост! Не се отказа каза да гледаш сериалчето и това е! Аз хвърлям по едно око на трейлърите които качва Синан и толкова. Нямам време за повече. Ще го си чакам по БТВ-то. Ама чета тук-там, че нещо издишал сериала. Еджето го зарязала, рейтинга нисък,нямало да има втори сезон... все тъмни облаци са надвиснали над фенщината. Mr. Green  Какво ли ще чепкат следващите няколко години, ако сериалчето го свалят от екран без време? newsm78 Явно, че и хубостта на Туба е прецъфтяла,и сапфирчето е загубило магнетизма си, и вече не е интересен на никой.
Гледам, тетката още повече е лъснала лисичата муцуна.Накрая да не стане като М-л.Дж. да ходи с маска, за да не и се разпадене носа от пластичните операции.  Mr. Green 

# 708
  • Мнения: 27 500
 Здравей  Каме   Hug




Цитат
Папарацци поймали Кыванча Татлытуга в районе Этилер и не преминули расспросить о ссоре с Тубой Буюкюстун. Актер лично опроверг появившиеся в прессе слухи о скандале с партнершей. Однако и тут вездесущие журналисты не отстали от звезды, заметив, что Кыванч был не пристегнут, подавал дурной пример другим водителям и вообще нарушил правила дорожного движения





# 709
  • Мнения: 2 282
Здравейте, Каме, добре дошла...Не съм за поздравления, ами за съчувствие и диагноза... гледам  нещо, което не ми харесва.. даже пиша,  ... заради спорта само...Скоро щях да ти ревна, накрая сме,  трябва нова тема, нова анкета... измисли нещо... Praynig
И да го свалят от екран в Турция....няма проблем....продаден е на зелено в 250 страни...
Здравей  Каме   Hug




Цитат
Папарацци поймали Кыванча Татлытуга в районе Этилер и не преминули расспросить о ссоре с Тубой Буюкюстун. Актер лично опроверг появившиеся в прессе слухи о скандале с партнершей. Однако и тут вездесущие журналисты не отстали от звезды, заметив, что Кыванч был не пристегнут, подавал дурной пример другим водителям и вообще нарушил правила дорожного движения






. Hug Склонна съм да вярвам, че публикацията е истина....Редно е Туба да опровергава, а не Къванч....ама гледам, че си мълчи... На Къванч понякога му личи, че не си е доспал....той си знае причината...извинен е, още са младоженци с башака...

Нова награда за Берен от някакъв университет:
Къванч добре изигра вълнението от новината и шока от условието на Сухан...Туба отново ми студенееше като игра дори и в този момент...Принципно е права, но трябваше да  остави Джесур сам да реши... да продължи с отмъщението или да се откаже....като баща отговорностите са други, имаше шанс  да преосмисли нещата...С това условие тя  предопредели решението му...и не му даде възможност за избор...



Последна редакция: сб, 13 май 2017, 00:15 от dafnе@

# 710
  • Мнения: 1 047

....продаден е на зелено в 250 страни...


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0% … D0%B8%D1%82%D0%B5

Нищо лично, ама ми стана интересно в кои 8 страни не е продаден.

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


# 711
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Смели и Красиви 27.Епизод Трейлър - Бг Субтитри

# 712
  • Мнения: 27 500
http://teammy.com/notes/324797

Отлага се филма на Берен заради Илкер.  Може пак да е по - добре така и да намерят  хубав партньор

# 713
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте момичета! Hug
Гледам Кивчо пострадал нещо. Или лекува  стари травми? newsm78 Ще издържи още малко докато приключи сериала. Колко серии още ще снимат? Защото, вече сезона на Мармарис започва.
Феми, Hug за какъв филм на Берен говориш?
Дафне, Hug възхищавам ти се, за това че не се отказа като мен и Шани. Много ми се гледаше и на мен, ама пусто време все не ми стига. Ако го дават по бтв- аз ще си ги гледам и ще си ги коментирам сама. Joy Joy Joy... да поддържаме темата де! Joy Joy Joy
Днес, е деня на найката в Турция. Всички по известни са побликували снимки с майките си. Джем също, Кивчо йок....явно кризата в отношенията им продължава.





# 714
  • Мнения: 27 500
Здравейте  Hug

 Каме  Hug   Тоя филм явно няма да го бъде  Rolling Eyes   Подробнисти не знам но бяха избрали Илкер  за партньор но той се отказал .

# 715
  • Мнения: 2 282

....продаден е на зелено в 250 страни...


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0% … D0%B8%D1%82%D0%B5

Нищо лично, ама ми стана интересно в кои 8 страни не е продаден.

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Joy Joy Joy Joy Joy Видно от линка:
1.Уйгуристан 2. Башкортостан 3. Удмуртия 4.Горно-Бадакстан 5.Хакасия 6.Чувашия 7.Каракалпакстан 8.Татарстан

Гледам Кивчо пострадал нещо. Или лекува  стари травми? newsm78 Ще издържи още малко докато приключи сериала. Колко серии още ще снимат? Защото, вече сезона на Мармарис започва.
Феми, Hug за какъв филм на Берен говориш?
Дафне, Hug възхищавам ти се, за това че не се отказа като мен и Шани. Много ми се гледаше и на мен, ама пусто време все не ми стига. Ако го дават по бтв- аз ще си ги гледам и ще си ги коментирам сама. Joy Joy Joy... да поддържаме темата де! Joy Joy Joy
Днес, е деня на найката в Турция. Всички по известни са побликували снимки с майките си. Джем също, Кивчо йок....явно кризата в отношенията им продължава.




Hug Каме, нищо му няма на патрона...Постановки на Башака...с герой КТ за отвличане на внимание...Значи, Киво изригна в мрежата  задето плюват Башак, благодари на всевишния, че има такава жена до него, а не поздрави майка си за празника...т.e. Башака е по-специална, над майка му...това не е криза, ами си е война ...и като на всяка война ще падат жертви...Башака със сигурност...
 Къванч благодари на фенщината...https://vk.com/kivanc_tatlitug?w=wall-42273871_126422&z=video179104563_456239567%2F9898881740a239b309%2Fpl_post_-42273871_126422
Много въпроси около клипа...Хората се питат...прави ли се масаж на травмирано коляно.... и  със стерилни ръкавици....ако се налага стерилност, къде е спецоблеклото...за мен, Кивчо и  Башака искат да направят  от един рутинен масаж  събитие...като гледам 12000 шарани са клъвнали...
Каме,  Hug ще поддържаме темата...къде ще бистрим развода с Башак...
Феми,  Hug

Последна редакция: вт, 16 май 2017, 00:02 от dafnе@

# 716
  • Мнения: 27 500
Здравейте  Hug

Дафне Hug Ша има да почакаме до развода . Няма индикации Башак да го освободи  Joy

Нещо съм пропуснала . Как се  е травмирал Киво ?   

Последна редакция: вт, 16 май 2017, 15:35 от femmi2

# 717
  • Мнения: 2 282
Здравейте  Hug

Дафне Hug Ша има да почакаме до развода . Няма индикации Башак да го освободи  Joy

Нещо съм пропуснала . Как се  е травмирал Киво ?   
Hug стара травма се обадила, та точно в Деня на майката, нова операция...и след това масаж на оперираното коляно.. Mr. Green.Вече нищо му няма...голяма част от хората не са се вързали на кьорфишека, само 10 процента са показали съпричастност...
Башака  както внезапно се появи до Къванч, по същия начин и ще изчезне...тя е еднодневка...сега името на Къванч се върти в медиите заради филма, като приключи, мине време, позагуби се  интереса,  новината за развод отново ще го изстреля по вестниците...
има индикации ...спомена се  в един вестник, че са в развод...новината не се отрази в никой друг, значи са се намесили... щото е истина...но не е момента за гласност...
вече изчезнаха некои другарчета от компанията, които се появиха с башак... пътува и  се забавлява сама...преди бяха неразделни...



И все пак красавицата не е заминала и радва  любимия с дълбокото си деколте...изглежда е склонила Джесур да не отмъщава... неприлично е бременна жена да се разхожда така разголена...

# 718
  • Мнения: 2 282
Добро утро, дами! Да ви е сладко кафето...и денят също!

Май разводът с Башак ще се случи по-рано...В Контакта пише, че  махнала  общите снимки с Къванч от РД, оставила само  две... и единственият от семейството, който подкрепял брака на Къванч  Тугай,  пуснал снимка- пародия на Башак....не се разбира  мъж или жена е на снимката... newsm78 май визира бисексуалността й...


 приликата е очевидна...Знае неща от кухнята, та не са му издържали нервите...а преди я наричаше гълъбица  или лъвица....нещо подобно

Последна редакция: ср, 17 май 2017, 08:12 от dafnе@

# 719
  • София
  • Мнения: 2 992
Добро утро Дафне! Hug
Направо ме уТЕпа с тези снимки рано-рано! Joy Joy Joy  Много явна и целенасочена е подигравката! Няма как да се объркаш за кого става въпрос. Mr. Green Такава явна гавра от човек от семейството... Ама, според фенщината, много се обичали младото семйство, и ако не била тетка Кивовица, Къванч направо е загубен...горкичкият...онази сигурно е кърпила чорапи, когато той е станал ДЪ БЕСТ... не помня кой. Mr. Green Каква беше приказката..."пази боже сляпо да прогледа". #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт