Проблеми вкъщи

  • 21 823
  • 201
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 944
Няма,няма споко! Wink Обмисляме го,само трябва тази година да завърша университета. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 610
Да ви кажа с моя приятел живеем от 3г заедно,аз пера и чистя,а той готви и всичко е идеално. newsm62

А пръстен с диамант кога? Да не си останеш само с прането и чистенето:)
Няма,няма споко! Wink Обмисляме го,само трябва тази година да завърша университета. Simple Smile
Сирен, девойките сега не са като едно време да се женят за съквартиранта....
Сега са по хитринки....  Wink
Като завършат, сритват задника на съквартиранта и се женят за  newsm78 / може и шефа , ако до завършването не е успяла.../   Wink 
/чим, от толкова учене, трябва акъла да е дойде най-накрая/... hahaha

# 17
  • Мнения: 4 944
Грубичко от твоя страна! Той не е просто съквартиранта,а момчето,което дойде заради мен в друг град!!! А акъла ми е дошъл от доста време!!! smile3503

# 18
  • Мнения: 30 802
Ми той и съквартирантът е хитър де, може накрая да се откаже от безплатната домашна помощница.

Аз не си представям защо трябва да се съжителства точно по време на следването, когато трябва да си с колеги, да живееш студентски, не семеен живот. С първия си съпруг имах сериозна връзка, ама- всеки по къщите си вечер, не съм му прала гащите. Не съм висяла с него вечер, дремуцайки пред филмче- имах си домашни, четене, дискусии в общежитието, студентски събития...

Ау, друг град, колко страшно! Все едно друга планета...

# 19
  • Мнения: 4 944
Ами да може и друга планета да се каже! Не е толкова лесно да зарежеш дома,работата и всичко,но вие не сте явно от хората,които оценяват тези неща! Вие най-вероятно оценявате други неща.... smile3505 smile3503

# 20
  • Мнения: 2 850
Ами да може и друга планета да се каже! Не е толкова лесно да зарежеш дома,работата и всичко,но вие не сте явно от хората,които оценяват тези неща! Вие най-вероятно оценявате други неща.... smile3505 smile3503
Ама какво се обясняваш на някакви непознати във форум? Stop зарежи ги Peace

# 21
  • Мнения: 4 944
Ми той и съквартирантът е хитър де, може накрая да се откаже от безплатната домашна помощница.

Аз не си представям защо трябва да се съжителства точно по време на следването, когато трябва да си с колеги, да живееш студентски, не семеен живот. С първия си съпруг имах сериозна връзка, ама- всеки по къщите си вечер, не съм му прала гащите. Не съм висяла с него вечер, дремуцайки пред филмче- имах си домашни, четене, дискусии в общежитието, студентски събития...

Ау, друг град, колко страшно! Все едно друга планета...

С първият си съпруг? Явно има втори,а с първия не се е получило понеже си ходила по студентски събития...може би. smile3503

# 22
  • Мнения: 30 802
На млади години нямаш дом, а го градиш с човека до себе си, работа се намира и на други места.

# 23
  • Мнения: 1 610
Ами да може и друга планета да се каже! Не е толкова лесно да зарежеш дома,работата и всичко,но вие не сте явно от хората,които оценяват тези неща! Вие най-вероятно оценявате други неща.... smile3505 smile3503

Тинити, това е прекрасно.... bouquet дори сме изненадани приятно от думите ти.... Peace
 Момичета като теб ми дават надежда, че синовете ни може да имат и достойни момичета до себе си.  bouquet Успех момиче!
 ------------------
Аз лично се пошегувах по горе     Wink

# 24
  • Мнения: 4 944
Ами да може и друга планета да се каже! Не е толкова лесно да зарежеш дома,работата и всичко,но вие не сте явно от хората,които оценяват тези неща! Вие най-вероятно оценявате други неща.... smile3505 smile3503
Ама какво се обясняваш на някакви непознати във форум? Stop зарежи ги Peace
Много си права!  Peace

# 25
  • Мнения: 615
Къде ги намирате тия жмуньовци, не знам!  ooooh!
Домашните задължения са отговорност и на двамата. Младежът е повече от нагъл, но явно има кой да го търпи.  Peace Ако освен гореописаното от теб, все пак има някакви стойностни качества в твоите очи, спираш да го переш, купуваш това, което на теб ти се яде и спираш да му угаждаш. Да мрънка, да се тръшка, да се мята ако ще, пълен игнор!  Всеки трябва да поема отговорност за гащите си (буквално в този случай). Мъж и куче, както ги научиш!  Blush

# 26
  • Мнения: 4 944
Ами да може и друга планета да се каже! Не е толкова лесно да зарежеш дома,работата и всичко,но вие не сте явно от хората,които оценяват тези неща! Вие най-вероятно оценявате други неща.... smile3505 smile3503

Тинити, това е прекрасно.... bouquet дори сме изненадани приятно от думите ти.... Peace
 Момичета като теб ми дават надежда, че синовете ни може да имат и достойни момичета до себе си.  bouquet Успех момиче!
 ------------------
Аз лично се пошегувах по горе     Wink
 


Благодаря,чесно казано малко са останалите момичета като мен. Wink Повечето търсят други неща, а аз просто исках той да е с мен дори и когато съм студентка! Всеки си има избор. Peace

# 27
  • Мнения: 30 802
Въобще не смятам за велико мъжко постижение местенето в друг град в България. Ако не се мести като млад, то кога? Какво да прави, да си стои до мама в Каспичан, че къде ще намери друга мусака като нейната?

И аз съм местила градове, брат ми- и държави. Нормално в 21 век. Никой не е закотвен за семейната къща и обещания наследствен етаж.

Бракът ми не се разпадна заради студентските събития. И сега с кеф си спомням студентското прекарване на времето и не ми е мъка, че не съм дремуцала всяка вечер с благоверния 4 години.

# 28
  • Мнения: 32 405
А ти що му гладиш дрехите. Мятай му ги обратно барабар с ютията.  Laughing
Сама си си виновна. Така си го научила. Защо се оплакваш?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 328
грамотен пост, неграмотно поведение...
взимай си баницата и дай да я яде някой, който струва повече от нея Wink

Общи условия

Активация на акаунт