за кренвиршите???

  • 5 151
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
Кренвирш съм давала 2 - 3 пъти до сега, и то по много малко.
Но след репордажа по БТВ, не смятам вече да му давам.

# 16
  • Мнения: 270
благодаря ви, че така бързо се включихте в темата!  bouquet в крайна сметка не му дадох и изобщо не съжалявам! СърДечен, знам че говорихме с теб, но вече ми беше неудобно да те тормозя на лични и затова пуснах тая темичка, надявам се да влезе в употреба и на други мами:)

# 17
  • Мнения: 5 713
Преди много ги хапвах, но в един момент спрях да ги купувам. Не съм давала на детето и няма да дам.

# 18
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Аз не бих дала поне до 3 години  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
Не съм давала, няма и да давам скоро, въпреки че в гадното менюто на Хер Бебе фигурират всяка седмица  #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 2 019
Luluto, а защо точно на Тандем? newsm78

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Тези неща отсъстват в храненето на моето семейство. Има много други вкуснотии, където поне мога да предположа какво има, без да ме напъне отвътре.

# 22
  • Мнения: 5 299
...бих казала и аз(да не остана по_назад)... Mr. Green
Luluto, а защо точно на Тандем? newsm78
М/у другото кренвирШите на Тандем, са наистина хубави, както и цената им Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
свеки му е давала , много го харесал, но след това цял ден го пшовръща тоя кренвирш, от тогава не съм давала  Naughty

# 24
  • Мнения: X
Аз давам, когато не иска нищо да яде, защото много ги обича. Аз също ги обичам и не им се замислям.

Но за децата е по-добре, докато можем да избираме какво да ядат, да избираме полезни и що-годе сигурни неща. Wink

# 25
  • Мнения: 247
Не бих дала нещо, което аз самата не ям! Naughty Само като се сетя за този репортаж по BTV и ... !!! (Не знаех, че детските кухни предлагат подобно меню! Предстои да записвам бебо на кухня /уж за разнообразие/...) newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 15 222
(Не знаех, че детските кухни предлагат подобно меню! Предстои да записвам бебо на кухня /уж за разнообразие/...) newsm78

В нашата кухня никога не са давали кренвирши. Не е задължително да ги има и във вашето меню Simple Smile.

# 27
  • Мнения: 1 446
Преди 2 седмици свекърва ми му беше дала кренвирш и ефекта фонтанно повръщане. Не съм давала.

# 28
  • Мнения: 1 410
След онзи репортаж не само, че на детето няма да дам, а и за нас няма да купувам. Crossing Arms

# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
Репортажа не съм гледала,но вкъщи рядко взимаме кренвирши
Мъника какво всички деца явно ги харесва....не мисля че от кренвирш два досега ще стане нещо:)все пак не ни е основно ядене

Общи условия

Активация на акаунт