за кренвиршите???

  • 5 173
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 870
Не бих дала нещо, което аз самата не ям! Naughty Само като се сетя за този репортаж по BTV и ... !!! (Не знаех, че детските кухни предлагат подобно меню! Предстои да записвам бебо на кухня /уж за разнообразие/...) newsm78

И аз не ям и не давам на детето!   Naughty

# 31
  • Мнения: X
(Не знаех, че детските кухни предлагат подобно меню! Предстои да записвам бебо на кухня /уж за разнообразие/...) newsm78

Май само в Хер Бебе дават newsm78, в нашата за половин година не съм видяла, че и повече /сега ходи на ясла и всеки ден виждам менюто/.

# 32
  • Мнения: 6 472
Luluto, а защо точно на Тандем? newsm78

Защото цеха им изглежда като фармацефтичен завод и защото наистина слагат месо Mr. Green Хигиената и контрола им е страхотен.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 999
В къщи не влиза такова нещо и съответно дори не знам, а и няма и да разбера скоро, обича ли ги Дариа или не...

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В нашата кухня също дават. И в яслата и детската дават Sick

# 35
  • Мнения: 46 594
Давам примерно веднъж в месеца, цепнати, с кашкавал, гледам да са по-скъпи, та евентуално да има месо вътре  Rolling Eyes

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Давам примерно веднъж в месеца, цепнати, с кашкавал, гледам да са по-скъпи, та евентуално да има месо вътре  Rolling Eyes
Нямат! Мога да ти гарантирам за Леки и Сачи.

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Имат, нямат месо аз ги ям. Репортажа не съм гледала  Mr. Green
А на дъщеря ми й е още рано. Въпреки че захраних по бързата процедура, колбаси не мисля скоро да давам. Точно днес имаше кренвирш с кашкавал от яслата, но го кльопнах аз. Изобщо разни салами, шунки и прочее ще почакат.

# 38
  • Мнения: 46 594
Давам примерно веднъж в месеца, цепнати, с кашкавал, гледам да са по-скъпи, та евентуално да има месо вътре  Rolling Eyes
Нямат! Мога да ти гарантирам за Леки и Сачи.

Значи дните с кренвирши ще ги броя към мезмесните  Laughing

# 39
  • Мнения: 5 370
(Не знаех, че детските кухни предлагат подобно меню! Предстои да записвам бебо на кухня /уж за разнообразие/...) newsm78

Май само в Хер Бебе дават newsm78, в нашата за половин година не съм видяла, че и повече /сега ходи на ясла и всеки ден виждам менюто/.
Не е само там-аз Станислав смятам да го отпиша от Хер бебе и ходих до една друга централа кухня-държавна-и като споделих, сестрата каза, че и при тях се случвало да дават подобно нещо.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 743
Не давам кренвирш.Това го имаше в менюто на Хер-бебе  Rolling Eyes Close

Общи условия

Активация на акаунт