ФЕРМАТА 2 - тема 1!

  • 134 004
  • 1 477
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 6 544
Чисто физически не виждам кой би й се опрял на Мария...Силвия  newsm78

# 1 471
  • София
  • Мнения: 23 057
Адито ще избере Деси за фермер, която ще покани Дий в къщата и ще има джиджи биджи

Ако той не попадне в къщата на бедните обаче Grinning

# 1 472
  • Мнения: 4 690
Мотивите само тя ги знае, пред камерата даде някакво смотано обяснение , че Мария и отговорила "баба ти всеки ден се е къпала" ....и хоп , още тогава я набелязала.
Мотивите за мен като страничен наблюдател са, че се сприятели с макето, Деси, Силвия и няма как да викне влюбената анорексичка на дуел. Благородно , ноооо....каза сбогом на цепенето на дърва.
И на мен ми се стори странна причината да я избере за дуел. Това за бабата си е един вид идиом, освен поради езиковата бариера Ади да го е приела буквално и като обида.
Тя вярно, че е в отбора на тези против известните и логично беше да избере Ася...и според мен щеше да я отвее.
Определено се получи най-добрият дуел досега.

# 1 473
  • Мнения: 11 556
Благодаря, Tary!  bouquet
Не знам коя би могла да се опре на Мария, но мисля, че до края на формата никоя от жените няма да посмее да я предизвика.

# 1 474
  • Мнения: 31 333
Подкрепям осигури си минимум полуфинал фафлата.
Само Ева може да и се опре.

# 1 475
  • Мнения: 2 089
Скрит текст:
Мотивите само тя ги знае, пред камерата даде някакво смотано обяснение , че Мария и отговорила "баба ти всеки ден се е къпала" ....и хоп , още тогава я набелязала.
Мотивите за мен като страничен наблюдател са, че се сприятели с макето, Деси, Силвия и няма как да викне влюбената анорексичка на дуел. Благородно , ноооо....каза сбогом на цепенето на дърва.
И на мен ми се стори странна причината да я избере за дуел. Това за бабата си е един вид идиом, освен поради езиковата бариера Ади да го е приела буквално и като обида.
О, да. Напълно възможно е това обяснение. Аз до тази вечер не знаех, че в началото е била толкова зле с българския. Мара също беше шокирана тогава, защото това си е напълно невинен израз.

# 1 476
  • София
  • Мнения: 20 193
Мотивите за мен като страничен наблюдател са, че се сприятели с макето, Деси, Силвия и няма как да викне влюбената анорексичка на дуел. Благородно , ноооо....каза сбогом на цепенето на дърва.

Но можеше да извика Галя на дуел и щеше да победи със сигурност.

# 1 477

Общи условия

Активация на акаунт