Весели, засмяни, събрахме се АПРИЛски мами! - Тема 2

  • 38 119
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 111
Еха, колко много сте писали Simple Smile

Аз днес влизам в 11 седмица и съм много щастлива, най-опасното мина.
Вчера бяхме на сватба, много хубаво изкарахме, а и днес се разходихме из Плевен. Синът ми беше много впечатлен от фонтана.
Диди, стискам палци всичко да е наред с двете точици.
Добре дошли на новите мами!

# 691
  • Мнения: 27
Момичета, от вчера откакто се прибрах вкъщи ми е адски лошо. Гади ми се постоянно, дори се събуждах по нощите от гадене. Не мога да ям, само при мисълта за храна ми се гади, хапвам по малко, но ми е много гадно. Не знам нормално ли е или просто напрежението и стреса от емоциите с родителите ми си казаха думата. Вися в тоалетната с часове.

# 692
  • Мнения: 1 149
Добре де, само на мен ли вече не ми се гади Tired
Е, не ми се яде месо- не знам , ако хапна как ще е, но преди почти постоянно ми се гадеше- сега не.... #Crazy Много рядко.

# 693
  • Мнения: 1 111
Кари, радвай се Simple Smile Може би и при мен мааааалко намаля.

# 694
  • Мнения: 1 280
Новата тема може да е - Пак сме се събрали бъдещи априлски мами.

В нашите тумбаци растат априлските юнаци. Обаче юнак не е ли по-скоро за момче,макар че и на момичетата казват така.  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 1 111
Може В нашите тумбаци растат АПРИЛските моми или юнаци:)

# 696
  • Мнения: 123
Може В нашите тумбаци растат АПРИЛските моми или юнаци:)
Априлските тумбаци пълни с юнаци

# 697
  • София
  • Мнения: 779
Момичета, това честото пишкане не е нормално, особено ако има и болка. Циститът е така - ту боли, ту не, но бактериите си действат. Отидете на уролог или пуснете една стерилна урина.

Аз днес почти стегнах багажа и утре заминаваме, толкова ми е притеснено, не мога да се зарадвам. Стискайте палци утре всичко да е наред, че ще имам 15 часа полет.  Ще се опитвам да ви следя Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 18 679
Аууу, 15 часа, това си е сериозно ooooh! Ще стискам, Веси, с теб сме! А ти, умната, на всеки час, знаеш, ставаш, разтъпкваш се, малко стречинг и много вода. Всичко ще е наред!

Днес, докато работех, в почивките ви попрочитах, но забравих вече какво и на кого исках да кажа Crazy Та ще ме извините, че не се включвам адекватно.

Да си призная без бой, че със сигурност съм хормонално разбъзикана. Гледах един филм, много хубав наистина, но хорааа, няма такъв рев Shocked Очите си изплаках, хлипах с глас по едно време. Сега съм подута и зачервена, добре, че съм сама, защото ако ме види някой не знам какво обяснение бих дала. Пълна лудница! Чак малко ме е срам, то пък бива емоция, ама това е прекалено...

# 699
  • Germany,Bielefeld
  • Мнения: 51
Ето мами,това са моите две точици!Надявам се да не си въобразяваме с таткото какво виждаме
http://www.img-share.eu/f/images/269/imager6VPw5d.jpeg

# 700
  • Вестерос
  • Мнения: 38 399
15 часа полет? Къде това  Shocked

# 701
  • Варна
  • Мнения: 594
Веси успех и леко пътуване! bouquet
Кари при мен също изчезва от време на време. Бях без никакви симптоми за 4-5 дни преди седмица, после се върнаха с гръм и трясък...
Аз до сега съм нямала такова пишкане през 30 мин - 1 час  newsm78 явно още нищо не ме притиска там, че да ме кара да пишкам често.
ДидиМихайлова Според мен изчакай още малко и направи 2-ри преглед ако си нетърпелива и попитай дали са 2 или 1. И на моята снимка се вижда сивичка точка / петно, точно в средата на плодния сак, но знам че не е там ембриона, а е плътно до стената на сакчето.  newsm78 незнам и аз със сигурност, мисля че снимката не е достоверен материал, а по скоро цялостното оглеждане на плодния сак

# 702
  • Germany,Bielefeld
  • Мнения: 51
Веси успех и леко пътуване! bouquet
Кари при мен също изчезва от време на време. Бях без никакви симптоми за 4-5 дни преди седмица, после се върнаха с гръм и трясък...
Аз до сега съм нямала такова пишкане през 30 мин - 1 час  newsm78 явно още нищо не ме притиска там, че да ме кара да пишкам често.
ДидиМихайлова Според мен изчакай още малко и направи 2-ри преглед ако си нетърпелива и попитай дали са 2 или 1. И на моята снимка се вижда сивичка точка / петно, точно в средата на плодния сак, но знам че не е там ембриона, а е плътно до стената на сакчето.  newsm78 незнам и аз със сигурност, мисля че снимката не е достоверен материал, а по скоро цялостното оглеждане на плодния сак
teddyblue и аз не знам вече,на 13 ти съм на преглед и като знам колко добре говоря немски още от сега се депресирам,разбирам ги но ми е трудно да го говоря,мисля да взема с мен една приятелка която говори много добре та когато имам въпроси да ми помага!Много депресиращо

# 703
  • Вестерос
  • Мнения: 38 399
Питаш ги
Ein baby oder zwei, weil ich  sehr neugierig bin

# 704
  • Germany,Bielefeld
  • Мнения: 51
Питаш ги
Ein baby oder zwei, weil ich  sehr neugierig bin
йеее благодаря ти много ! Просто още не съм почнала училище и ми е малко трудно с говоренето!Редя си думите както си знам ,надявам се че ще ме разберат

Общи условия

Активация на акаунт