Искам да кажа ... (87)

  • 73 332
  • 725
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 22 036
Тони, може, но не е сигурно, че си струва. След като монтьор ви го е казал ще е нова кола явно.

# 106
  • Мнения: 22 526
Като знам какви монтьори има...
Много е възможно колата да се оправи, но на повечето сервизи не им.се занимава с пипкави работи. 

Уфф...един се опита да ми набута някакъв незнаен корейски телефон,  уж Галакси С6.
Добре че си поисках ИМЕИ и го проверих.

# 107
  • София
  • Мнения: 23 130
Е, нашият монтьор не е просто някакъв си, казах че ни е приятел и кум. Той предложи първо двигател на старо като изтъкна минусите и моят мъж прецени, че упражнението не си заслужава. Може да има и други неща по колата, заради които да е по-добре да се подмени с друга. Риск при старите коли винаги има. За жалост не е голям процентът на хората, които могат да си позволят чисто нова кола.

# 108
  • Мнения: 2 142
Яна, отстрани на тортата парчета лимон ли са, и как ги закрепи на тортата. И какъв е диаметъра на формата.

# 109
  • Мнения: 22 526
Тонка, не съм прочела, че ви е приятел.

# 110
  • София
  • Мнения: 4 328
имахме среднощен екшън Laughing
бях открехнала един прозорец без комарник. в 4 сутринта се чува шум от влитащо нещо. ставаме, светвам и...Батман завинаги.
едно нещастно прилепче започна да лети със скоростта на светлината, блъскайки се в стените, падащо по пода и пак, и пак Cry
беше по-уплашено и от мен, горкото. влетя после в дневната, отворихме всички врати, прозорци и балкона за да се измъкне само. нямаше шанс да го хванем с тази скорост, пък и щеше да ни изпохапе от страх. затворихме се в спалнята и си легнахме, какво да правим.
гостенчето си беше тръгнало на сутринта, проверихме щателно Grinning

# 111
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Силви, преди да изсипя белия крем, наредих шайбите лимон - прилепих ги към самия ринг. После, като залях с крема, те си останаха така. Когато освободих ринга, вече се бяха добре "вкопали" в крема Simple Smile. Просто моя идея - за декорация. Иначе тортата е точно така, както съм написала рецептата. Пак така ефектно се получи и тортата с кисело мляко, ягоди и малини. С една дума - ударила съм го на мързел, което става бързо и лесно - то е моят десерт  Joy.
Всички, които правя, са без печене - само време за стягане в хладилника трябва. Правила съм с бисквити Орео, с извара, с крема сирене, с три вида шоколад.

# 112
  • Мнения: 10 874
Eкс, страхотна идея това с румтопфа. На око ли го джуркаш, или все пак някакво съотношение ром:захар има?
И Светкавица моля да напише по-подробно за горските плодове.
Ще отидат в книгата ни рецептите и винаги ще са ни подръка.
Там е вече, мой е пропускът, за което моля да ме извините. Само че не знам защо я бях „писала“ на Захир, та добре, че върнах малко назад и видях, че са ми грешни записките. Blush

Добавих и последните рецепти. Ако някой не си вижда неговата, моля да ми пише. Старая се да чета всичко и да попълвам навреме, но често се случва да влизам през телефона и тогава само си отбелязвам на листче постовете с идеята като седна на лаптопа да добавям. Но се видя, че понякога и с листчетата стават грешки, така че ще разчитам да сигнализирате за пропуски. Hug

Болните да оздравяват бързо! Praynig

Тонка, дано скоро приключат одисеите ви. Може да се каже, че знам какво е. Обикновено и при нас се случва като се захванем с едно, да излязат още 1632587965 неща и да се чудим кое по-напред. Затова и отложихме ремонта тази година. Но по-добре стана, че сега наистина ни дойдоха в повечко последните разходи, а предстоят и още и не знам как щяхме да се оправим, ако бяхме се захванали и с ремонт.

Усмихната и успешна седмица на всички! Hug

# 113
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Търсим си къща, в рамките на града. Засега не сме попаднали на нашата.
На съседната улица съм си харесала една къща, но не я продават.
До скоро нямах против да е в близките села, но сега взех да се дърпам.

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 23 928
имахме среднощен екшън Laughing
бях открехнала един прозорец без комарник. в 4 сутринта се чува шум от влитащо нещо. ставаме, светвам и...Батман завинаги.
едно нещастно прилепче започна да лети със скоростта на светлината, блъскайки се в стените, падащо по пода и пак, и пак Cry
беше по-уплашено и от мен, горкото. влетя после в дневната, отворихме всички врати, прозорци и балкона за да се измъкне само. нямаше шанс да го хванем с тази скорост, пък и щеше да ни изпохапе от страх. затворихме се в спалнята и си легнахме, какво да правим.
гостенчето си беше тръгнало на сутринта, проверихме щателно Grinning
Яко! Аз харесвам прилепи Simple Smile Намирам ги за сладури. И не ги пипам, никога, преносители са на бяс.


И аз съм кутсуз, кутсуууууууууз. Карък. Значи с такъв кеф да си купя нови адски скъпи сандали, и те смърдят. И не, не е от мен - щото другия ми чифт нови сандали, по-евтини не правят така. Ша умра.


Обаче новата кола е супер, тук много уцелих, добре, че не стана каквото първоначално искаше моя мъж.


А, да. И подготвих двама ученика за училище - цифромания. Пак са вдигнали цените на униформите. Леко, ама то всяка година леко и за 4ри години са скочили с приблизително 40%. 14, 50 за памучна блуза с дълъг ръкав тип лакоста дали е скъпо или мрънкам неоснователно? 7лв за тениска. От друга страна - кой ми е виновен, че купувам 5 блузи на единия, 5 на другия и пак по толкова тениски и от официалните п'ловирчита и ризи. П'ловирчитата са непоносимо гадни пуловери без ръкав според мен.

# 115
  • Мнения: 5 389
Не виждам как би могла да купиш по-малко.
Лина, днес се видяхме с общата ни позната. Цяло лято боледували, от петък заминават на море. Аз пък днес си пратих армаганите към екзотичната племенница. Майка ѝ ги одобри Heart Eyes. Много ми се иска да я нагушкам наживо. Дано догодина да се засечем в България.

# 116
  • Мнения: 39 737
Ето ме.
Лале, ти не попълвай само темата с рецептите. Драскай и тук 2-3 реда.
Акаша, каква е тази бомба, а?
Алечка, днес и моя телефон сдаде багажа. Ама не ми пука. Той е от най- старите и малки. Нямаше дори радио. Няколко телефона изпрах, изпуснах в тоалетна на заведение. Та от днес съм с чисто нов и по- модерен телефон (има радио  Mr. Green).
Янтра, ако блузите нямат бродирано лого може да питаш в рекламна агенция. Те разполагат с каталози и цените им са доста по- ниски. А ако са ти познати- може и на цената, която плаща агенцията да ти ги продаде.
Рецептите ще ги уважа от темата на Лалето, че днес ми е малко поспаливо.
Лято, колко е екзотична племеницата?
Жаки, дано вече малката е още по- добре.
Днес си взехме децата от свекървата. Дъщерята забравила вчера да си изпие противоалергичното и днес се скапва от кихане и шмъркане. Оплаках се!
Съжалявам за телеграфния стил, но имам и доста работа.
До утре!

# 117
  • Мнения: 18 057
Янтра, и аз съм карък, споко
Купих си обувки он лайн и са ми големи  #2gunfire, знаех си, защо се подлъгах? Добре, че са евтини. Как си купуват хората не знам, аз само маратонки мога така

# 118
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
mariat, каква бомба, бре?

Ох, значи, голямо съм мекере! Куфях на някакъв метал онази вечер и сега адски ме боли врата, едвам си държа главата. ooooh!

# 119
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 272
Янтре, какво стана с цацата?
Обувки... Аз плавници на големия не смея да купя онлайн... Уж един номер с баща му, обаче татковите му се изхлузват, а не иска и такъв модел.

Общи условия

Активация на акаунт