Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~160

  • 37 607
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 485
Преди малко се включих...Жалко, че няма превод от мамашите...
Семейство Коран са луди за връзване...Търсят си кусурите, а никой не забеляза колко е зле Джан... #Crazy #Crazy #Crazy
Змията Бегюм вече не мога да я понасям... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще гледам, но не пълноценно защото не съм сама....Но ще помагам в редуването....

Даже Джансу не погледна какво става с брат и...

# 31
  • Мнения: 41 928
Ани Hug рускините започнаха,но не е като преди! Peace

https://vk.com/yukseksosyetefan?w=wall-36692495_101510

Тио Hug

Джан получи психологическа паник атака и затова се задушаваше.Не пожела да се лекува!

# 32
  • Мнения: 36 792
Мерт не отиде на срещата...Макар, че не знае, че Джансу е Коран си отстоява правото пред бабишока...
А Джансу защо постъпи тяка...Тя знае кой е Мерт...
Злати мерси за пояснението.... Hug

# 33
  • Мнения: 41 928
Бедиа се позачуди дали не е виждала някъде Джансу! Laughing

Джан сякаш се сбогува със сестра си,дали заминава?Много ме трогнаха думите му към нея!На никой да не позволява да се бърка в живота и,дори на майка им! Peace

# 34
  • Мнения: 36 792
Преди малко се включих...Жалко, че няма превод от мамашите...
Семейство Коран са луди за връзване...Търсят си кусурите, а никой не забеляза колко е зле Джан... #Crazy #Crazy #Crazy
Змията Бегюм вече не мога да я понасям... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще гледам, но не пълноценно защото не съм сама....Но ще помагам в редуването....

Даже Джансу не погледна какво става с брат и...
Това много ме изненада...и тя влезе в спора и изобщо все едно, че Джан не съществуваше...

# 35
  • Мнения: 3 485
Дажан се сбогува с Джансу ,май ще отпътува с яхта за някъде.Рускините пишат ,че може да има авария на яхтата и да загине ... newsm78

# 36
  • Мнения: 2 655
Здравейте, момичета!
И аз гледам но само картинки.... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Парампарчата започва с атаката...

# 37
  • Мнения: 36 792
Ишил май ще се сдобие с нова къща  Thinking Thinking Thinking
Олееееееее и снимки си прави Метин с госпожата и новия й дом...Еееее това вече е нахалство.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 38
  • Мнения: 36 792
Ишил голяма глупачка, а Метин два пъти....
Сори ама сега Метин заслужава Сюрея да му сложи рога като на Елен и да го изгони от фирмата...

# 39
  • Мнения: 41 928
Сюрея ще му вземе всичко след развода с Метин!Преди не смяташе така,но след като видя къщата за Ъшъл си промени мнението!Така иска от адвоката си Левент!

Джан май замина сам с яхтата,изхвърли тел. си!...

# 40
  • Мнения: 41 928
Дажан се сбогува с Джансу ,май ще отпътува с яхта за някъде.Рускините пишат ,че може да има авария на яхтата и да загине ... newsm78
Тио Hug,стана както са писали рускините..

Предполагах,че Сюрея ще удари шамар на Метин..

# 41
  • Мнения: 36 792
Сюрея ще му вземе всичко след развода с Метин!Преди не смяташе така,но след като видя къщата за Ъшъл си промени мнението!Така иска от адвоката си Левент!

Джан май замина сам с яхтата,изхвърли тел. си!...
Изглежда са намерили яхтата - потънала, но не се знае какво се е случило с Джан...
Дойде Метин с Бегюм...Пристига и Джансу....

# 42
  • Мнения: 2 655
И сега Джансу ще й е утехата....

# 43
  • Мнения: 3 485
Бегюм ,заслужаваше съшо шамар и то як ,защото заради нея стана така !  #Cussing out Sick
Отношенията на Сурея и Джансу ще се подобрят .  Peace
Възможно е Джан да е инсценирал смъртта си щом няма труп .... но ще видим  ...

# 44
  • Мнения: 36 792
И сега Джансу ще й е утехата....

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 Изглежда така ще стане....
Но сигурно Джан е жив. Може би е инсценирал смъртта си...Сега ще намерят телефона и яхтата - потънали, а от Джан няма да има и следа....

Общи условия

Активация на акаунт