Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~160

  • 37 617
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 797
Бегюм ,заслужаваше съшо шамар и то як ,защото заради нея стана така !  #Cussing out Sick
Отношенията на Сурея и Джансу ще се подобрят .  Peace
Възможно е Джан да е инсценирал смъртта си щом няма труп .... но ще видим  ...

За Бегюм - тази злобарка е същата като баща си...

За Джан и аз мисля, че е инсценирал смъртта си...Няма да го открият...Ще се появи, когато рейтинга започне да боксува....

# 46
  • Мнения: 2 655
Рускините пишат, че Джан е жив и се е отправил на пътешествие...

Лека нощ от мен newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: чт, 01 сеп 2016, 23:39 от dessislawa1

# 47
  • Мнения: 36 797
Рускините пишат, че Джан е жив и се е отправил на пътешествие...

Навярно е така....
Тази вечер рекламите много ме издразниха - когато имам възможност да гледам - и реклама  #Cussing out

Злати, Тио, Деси благодаря за поясненията за случващото се  Hug Благодарение на вас разбрах какво става в епизода...Ще чакаем превода утре или в събота....

# 48
  • Мнения: 3 485
Момичета ,благодаря за компанията !  Hug
Ани  Hug Злати  Hug Деси  Hug


ПП: Възможно е след като са чули новините Керем и Мерт да разберат коя е Джансу...
Много забави признанието си Джансу...

# 49
  • Мнения: 36 797


Метин е такова мекотело, че ен си заслужава и да го заплюеш....
Дано на Сюрея да й светне каква змия е Бегюм...Не Джансу, а нея трябваше Сюрея да лиши от наследство....

# 50
  • Мнения: 36 797
Момичета ,благодаря за компанията !  Hug
Ани  Hug Злати  Hug Деси  Hug


ПП: Възможно е след като са чули новините Керем и Мерт да разберат коя е Джансу...
Много забави признанието си Джансу...

И аз така мисля и това може да й изиграе лоша шега....

# 51
  • Мнения: 3 133
Много силна серия! В корейската версия Джан умира. Дано тук не е така. Баща и дъщеря доведоха Джан до това състояние. Дъщерята искаше цялото богатство да е за нея. Не знам на кого преписа Джан акциите си. А мисля, че и лекарят му каза нещо за сърцето. Като има руски превод ще го разбера. Превъзходна игра на всички артисти! Още ще дъвчим кога Мерт ще каже, че е МЕРТ и кога Джансу ще каже, че е Коран, т.е. от ВО! newsm12

# 52
  • Мнения: 41 954
И аз благодаря за компанията! Hug Hug Hug

Ани HugТио HugДеси Hug

Има превод на тийзъра за 3-ти сезон на Парчетата! Peace
Осколки. 3 сезон! #Paramparca 3. Sezon Tanıtımı
https://vk.com/paramparca?z=video-83475167_456239597%2Fdad2136ca … _-83475167_217575


Снимки зад кадър от промото на Стар тв!










Лека нощ! newsm46 smile3524

ПП докато пусна снимките 3 отговора Laughing

# 53
  • Мнения: 3 485
Много силна серия! В корейската версия Джан умира. Дано тук не е така. Баща и дъщеря доведоха Джан до това състояние. Дъщерята искаше цялото богатство да е за нея. Не знам на кого преписа Джан акциите си. А мисля, че и лекарят му каза нещо за сърцето. Като има руски превод ще го разбера. Превъзходна игра на всички артисти! Още ще дъвчим кога Мерт ще каже, че е МЕРТ и кога Джансу ще каже, че е Коран, т.е. от ВО! newsm12
Лу привет и на теб ! Hug
Понякога действието в сериалите се различава .../корейската версия и турската/ все си мисля ,че може да ни спестят смъртта на Джан ... Thinking
Само Керем имаше смелостта да си признае кой всъщност е .Много коректен и честен младеж.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Добро утро HugАни HugЗлати HugЛу HugДеси HugТио HugСиси Hugи на всички,които ще минат Hug
                                                                                                             
Днес хванете вярната посока, последвайте мечтитe си и намерете поне 100 причини да се усмихнете на живота! Grinning
                                                                                   
Невероятен, светъл, позитивен, цветен и успешен ден от мен
                                                                                                                                                                     
                                                                     
                                                                 
                                                             
Вчера Анил Алтан(Селим)и Пелин Акил са сключили брак Grinning
Да им е Честито Hug
                                                                 
                                         
                                             

Последна редакция: пт, 02 сеп 2016, 07:51 от bojana maneva

# 55
  • Мнения: 2 655
Добро утро, сладури!
Боби, Hug!
Преведената 11-та серия на ВО

https://vk.com/yukseksosyetefan?z=video-83475167_456239598%2F47d50074d116b1a25e

и кафето....


Спокоен ден ви пожелавам newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 56
# 57
  • Мнения: 3 133
Божи и Деси, благодаря за кафето! С хубави хора е приятно да изпиеш кафето си, макар и виртуално!



Последна редакция: пт, 02 сеп 2016, 09:32 от Лукреция

# 58
  • Мнения: 36 797
Здравейте момичета  Hug
Вече е късно за добро утро, но не е късно за кафе  Coffee Coffee Coffee
Злати  Hug Лу  Hug Тио  Hug Hug Боби  Hug Деси  Hug
Напълно съм съгласна със споделеното за случващото се във ВО newsm10 Само Керем има смелостта да си признае кой е в действителност - честно без увъртания. Докато принадлежащите към богатата класа нямат тази смелост. Но сега след изчезването на Джан /жив или не/, сигурно пресата ще изтипоса снимки на семейство Коран и от там Керем ще научи коя е Джансу. Няма нищо лошо в това, че тя е от богато потекло, но лошото е, че нямаше смелостта да си признае.
За Джан - дано момчето да е живо и здраво  Praynig Алчността на сестра му и отношението на баща му го доведоха до това състояние. Жалко, че Джансу не разбра какво преживява брат й. Той винаги е разбирал, когато тя има проблеми.....но Джансу не разбра за неговите.....



Ще изчакам Бг превода, макар, че по празниците
Скрит текст:
Ще ходим на Кюстендил - малко на разходка сред природата...но ще намеря време да изгледам епизода.
На малчо вчера уж му беше харесало в новата ясла и каза, че днес пак ще отиде, но тази сутрин, когато госпожата го вземаше, протяга си ръчичките към мен, - искам при баба, ще слушам много...Баба удари един рев  newsm45 newsm45 newsm45....Сега чакам с нетърпение да дойде време да си го взема....

Желая на всички прекрасен слънчев ден....Отивам да пазарувам и да готвя....

# 59
  • Мнения: 41 954
Добро утро! Hug Hug Hug



Ани HugБоби HugДеси HugЛу Hug и за останалите... Hug Hug Hug

Анъл Алтан и той си е взел кака! Laughing Като Хатидже и Бурак! Peace
Гледала съм Пелин Акил в сериала Сускунлар с Мурат Й. и във филма Su ve Ateş с Йозджан! Peace







На всички желая хубав ден! bouquet



ПП Ани Hug,писали сме едновременно за днес! Laughing
Скрит текст:
Пак наново трябва да свиква детенце! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт