Страсти в Тоскана - 2 част

  • 62 199
  • 359
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 682
А Аурора явно още не е извадила сливите от устата и не казва, че всъщност нарисуваното не е било "А".

Лукреция е с "Л", но всъщност на италиански "Л" не е ли "L"?

# 316
  • Мнения: 5 228


Лукреция е с "Л", но всъщност на италиански "Л" не е ли "L"?

Така е. Може би инициалите наистина да са АМ (съвпадащи с тези на Алесандро), със сигурност беше ясно, че Лучия не можа да довърши започнатото. Може да е искала да изпише А, но просто не успя.

Преди малко просто изказах предположение, но колкото повече го мисля, толкова по-логично ми звучи. Алесандро Монфорте няма как да е единственият АМ, нормално е да има много хора с едни и същи инициали. Убиецът най-вероятно не е Алесандро, но също е АМ.

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 16:59 от bell_87

# 317
  • Мнения: 10 162
Ето тук: https://it.m.wikipedia.org/wiki/Episodi_de_Le_tre_rose_di_Eva_(quarta_stagione) или чрез другия линк:
https://it.m.wikipedia.org/wiki/Le_tre_rose_di_Eva
я има цялата история и на 4 сезон. С малко превод през Гугъл (освен за тези, които се справят и на италиански) всичко набързо става ясно 😉

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 22:36 от fenyx

# 318
  • Мнения: 5 228
Аз предпочитам да не знам какво предстои, за да ми е интересно да гледам.

# 319
  • Мнения: 5 228
Вече не знам кой ме дразни повече - полковникът или Алесандро. Теса ми се струва, че е на път да се осъзнае. Фабио все така ми харесва.

# 320
  • Мнения: 5 682
Вчера мисля, че хванах рекламни анонси за филма. Или аз досега не съм ги хващала, или е нещо ново. Но.... то там се вижда всичко, което ще се случи. Аурора ще се ожени за Фабио, Теса ще се събере с Руджеро, Рикардо ще научи, че ще стане татко.... Сега ми остава само да чакам кога и как ще се случат тези неща /не обичам като нямам момента на изненада/.
Все още не мога да разбера и схвана, оная кака каква е и какво иска. Каквото и да иска в дъното стои пак "големия мъж" Алесандро.

# 321
  • Мнения: 5 228
Чак се виждам, че два пъти съм публикувала едно и също мнение. Редактирам се.

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 13:03 от bell_87

# 322
  • Мнения: 5 228
Не съм видяла рекламата, но наистина имат навик да показват какво предстои. И без това тази седмица свършва, ще гледаме кое как точно ще стане. Онази, мистериозната, явно ще е "голямата изненада". Макар че аз не виждам нищо изненадващо, а само поредната патка, която си мисли, че Алесандро е страхотен, и го иска само за себе си.


Ще се радвам Аурора да се омъжи за Фабио, но малко ме съмнява. Очаквам в последния момент да хукне към "единствения и неповторим", което би било жалко, понеже Фабио наистина е свестен. Най-добре ще бъде лудата фенка да вземе Алесандро, щом толкова го иска, та да може и Аурора най-после да се уреди с нормален мъж.

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 13:01 от bell_87

# 323
  • Мнения: 5 682
Всъщност може би така и ще стане, защото и в анонса я дават да хуква с булчинската рокля от олтара. Което наистина е нечестно спрямо Фабио.

# 324
  • Мнения: 1 532
Сега видях реклама ,че от понеделник 21.30 някакъв нов филм🤔🤔🤔
Сезона ли свършва или е финала тая седмица??!?!? 😢

# 325
  • Мнения: 5 228
Да, този свършва. От снощния епизод не бях съвсем убедена, че онзи запис е цялата истина. Вероника веднъж каза на полковника, че има и втора част. Според мен им показа само това, което той искаше да видят.

# 326
  • Мнения: 5 228
Изглежда сценаристите са си пазили силите за последните епизоди. Харесва ми това, което виждам. Например сцената с Руджеро, жестът му към Леа и нещата, които каза на Теса. Развълнува ме и Фабио и ще ме е яд, ако Аурора го изостави, но пък той заслужава жена, която го обича истински, а не някоя, която само го използва в опитите си да забрави друг мъж.

# 327
  • Мнения: 5 682
Мен единствено ме подразни Фабио с това, че го направи предложението веднага след като разбра, че Алесандро още я обича. Все едно си направи застраховка, да направи пръв предложението, преди тя да е научила истината.

Моля някой да ми каже какво се е случило с Вероника? Как почина, какво се е случило?

# 328
  • Мнения: 5 228
Пепи, не можах да ти отговоря по-рано, имах проблем с връзката с интернет. Вероника я уби онази, която се представя за Кристина (явно това няма да е истинското й име). Беше я отвлякла заради прословутия телефон и когато вече нямаше нужда от нея, я уби.
За Фабио имаш право. Според мен той действа импулсивно от страх да не загуби Аурора. Всъщност няма как да я загуби, след като тя никога не е била негова и не споделя чувствата му. Сигурно и той го осъзнава, но не му харесва тази мисъл и предпочита да я отбягва. Проблемите не се решават като се правиш, че ги няма, но често хората постъпват точно така.

# 329
  • Мнения: 5 682
Кристина значи - дето, каквото кажеше - го изпълнява. Предложи на Вероника цветя и рози, а накрая любимия ѝ нож. В такъв случай как телефона от Вероника попадна при ... дори не знам при кого /така е като пропусна серия, а не ми остава време да я гледам/?

Всъщност искам да кажа, че идеята "Кристина" да е Виола, още не ме е напуснала, особено след вчерашния ѝ разговор с Алесандро. Така говореше, сякаш е била там във Вила Алба, а не че е дочула какво е станало. Да не забравяме, че са минали две години от инцидента с Аурора и изчезването на Виола - време предостатъчно за пластична операция и план за отмъщение. Но защо пък само към Алесандро?

Общи условия

Активация на акаунт