Добре дошли МАЙ'2017

  • 52 507
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 87
И аз съм от Пловдив. Aniper, къде ходи за ФМ и къде се следиш?
От киселините мен най-много ме е страх. Дано не започнат скоро, че миналия път беше страшно. В 9 месец спях подпряна на таблата на леглото, защото само да легнех и сякаш огън ми изгаряше хранопровода.

# 721
  • Мнения: 20
Ходя при д-р Бачуров, засега съм доволна. И аз предния път най-голям зор видях с киселините, не знаех колко мъчително може да е нещо такова и последния месец сън в легнало положение нямаше Simple Smile

# 722
  • Мнения: 169
Присъединявам се към момичетата със страх от киселини...предишната бременност ме почнаха в седмия месец и направо в чудо се видях😒няма ядене,няма сън..абе все едно огън бях глътнала,направо предпочитах да ми се гади като в началото😊 от колкото киселини

# 723
  • Германия
  • Мнения: 47
Имам един въпрос познавам мама с термин май, но няма тук регистрация и питам вместо нея :
Имате ли вече фейсбук група или все още не ?

# 724
  • Мнения: 307
Имам един въпрос познавам мама с термин май, но няма тук регистрация и питам вместо нея :
Имате ли вече фейсбук група или все още не ?
То явно има ама някак не мога да се добера до нея лично аз Simple Smile насочиха ни към двама човека, писала съм без никакъв отговор Simple Smile

# 725
  • Мнения: 7
Много се радвам че има мами които ще раждат май2017,споделете кой как се чувства,аз съм в 14г.с и мога да кажа че от няколко дни вече се чувствам малко по-добре,само ме притеснява факта че за 3 месеца качих 6кг🙄😶а вие колко качихте?

# 726
  • Мнения: 10
И аз се вълнувам от групата във Фейсбук, но и мен не ме добавят. Може ли някой да каже как се казва тази група?

# 727
  • Мнения: 83
Аз съм в 13г.с., определено от седмица някъде се чувствам доста по-добре.Силите ми се възвърнаха, не ми се спи постоянно.Само имам едно придърпване с лека болка ниско долу, нещо като ритници на равни интервали (знам, че не са ритници, казаха ми че е рано, и че те не предизвикват дискомфорт) изписаха ми нош-па, но пак от време на време се случва. Вие имали ли сте такова, четох че е от разтягане на маточните връзки, как мислите?  Аз от началото качих 5 кг. не съм имала гадене и непоносимост към храни, напротив храната никога не ми е била тооолкова вкусна. Но трябва да започна да се ограничавам, че си имам за пример сестра ми, която качи към 40 кг. и хич не ми се иска да си причиня същото. Нооо ако кача повечко просто ММ ще има повече за обичане Simple Smile

# 728
  • Мнения: 24
За фейс групата отговаряше BUBBLE,която засякох,че вече е при априлските мами и може би не и се занимава с групата,но и тук вече не пише а там е активна  Rolling Eyes Аз за другото момиче незнам,мен лично BUBBLE ме е добавила в  фейса.За килограми те съм +3 засега в 13 г.с. с 1та бременност качих 23кг. От които 15кг махнах още 1ят месец и до годината ми останаха 3кг от бременността,с които не успях да се преборя.Вече ми преминава гаденето и повръщането,но се появиха киселини вечер и сега мн внимавам,какво и колко вечерям и да нее много късно,спя и на 2 възглавници..помагами и хапването на една ябълка вечер,облекчава ме доста.Това е от мен ..не бях се включвала скоро,но ви чета редовно  Laughing ще се постарая да съм по активна.

# 729
  • Мнения: 169
Много се радвам че има мами които ще раждат май2017,споделете кой как се чувства,аз съм в 14г.с и мога да кажа че от няколко дни вече се чувствам малко по-добре,само ме притеснява факта че за 3 месеца качих 6кг🙄😶а вие колко качихте?

Не съм качила и грам,в12 седмица съм...но с предишната бременност дожтук бях качила 4-5 кг.Индивидуални е можв би....иначе си ям,но много се движа покрай детето,тя е малка още и си иска грижи

# 730
  • Мнения: 20
За киселините чух от други мами, че АГ-то им е изписал Гавискон, май има таблетки и сироп също. Още не съм взела, защото е търпимо, но го имам предвид, ако положението пак стане нетърпимо. За килограмите - аз качих 3 засега, но има много време още Simple Smile

# 731
  • Мнения: 307
Аз съм в 13г.с., определено от седмица някъде се чувствам доста по-добре.Силите ми се възвърнаха, не ми се спи постоянно.Само имам едно придърпване с лека болка ниско долу, нещо като ритници на равни интервали (знам, че не са ритници, казаха ми че е рано, и че те не предизвикват дискомфорт) изписаха ми нош-па, но пак от време на време се случва. Вие имали ли сте такова, четох че е от разтягане на маточните връзки, как мислите?  Аз от началото качих 5 кг. не съм имала гадене и непоносимост към храни, напротив храната никога не ми е била тооолкова вкусна. Но трябва да започна да се ограничавам, че си имам за пример сестра ми, която качи към 40 кг. и хич не ми се иска да си причиня същото. Нооо ако кача повечко просто ММ ще има повече за обичане Simple Smile
аз съм в 12г.с. и на мен така ми опъва целия корем, снощи по едно време ниско долу ме понаболяваше, явно се уголемява матката, ама е мн неприятно. Днес все още не ме е метнала болката ама дано пак отшуми за няколко дена Simple Smile аз също нищо не съм качила още Simple Smile

# 732
  • Мнения: 377
Относно килограмите, аз съм вече в 14 г.с но не съм качила и грам, даже варирам около -1 кг, макар че като цяло не съм повръщала -само 2 дена. Сега трябва да полежа малко, та от няколко дни не съм на работа и само ям и лежа. Имаме си прогноза за пола на бебо, но док. каза че не е много сигурен. От както съм в къщи нямам много апетит. Ям общо взето на сила малко, а докато ходех на работа доста огладнявах. Иначе нямам непоносимост към храни, но гледам да се храня здравословно. Докато ходех на работа беше по-трудно, че повече тестени работи ядохме, но сега хубав обяд и вечеря, а междувременно само плодове и сурови ядки. И аз имах болки/придърпвания ниско долу в 11-12 седмица, та сега съм на но шпа и утрогестан. Хубава седмица момичета  bouquet

# 733
  • Мнения: 4
Момичета и аз съм от Пловдив. По принцип на прегледи си ходя на частно при д-р Амалиев(син) и съм адски доволна засега,но миналата седмица когато ходих за БХС да правим ми каза,да се запиша по Здравна каса за ЖК при някой лекар за да ми пуска изследвания,болничен и т.н. Иначе ще продължавам да си ходя при Амалиев,тъй като при него мисля и да е раждането на бебо живот и здраве baby_neutral Но въпросът ми е къде да се запиша на ЖК? Не ми се иска да ходя при някой в болница,тъй като смятам да раждам при друг в друга болница и не мисля,че ще е ок..
Иначе при нас за сега слава на Богу всичко е наред,днес трябва да излязат и резултатите от БХС и дано и те да са добри,в 15-та г.с съм,бебчо много се връткаше,поскачаше и изобщо не се показа на прегледа,така че пол и ние не знаем още,за сметка на това пък от седмица г/д усещам движенията му макар и много леко,най-вече вечер когато си почивам и ми е много вълнуващо.. txtloves 1stroller Misc Baby Bottle smile3504 preggo preggo newsm30

# 734
  • Мнения: 581
За фейсбук групата..мен ме добави funny-bone. Пишете й на нея Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 ное 2016, 10:38 от ted_in_ka

Общи условия

Активация на акаунт