Пееш или лъжеш

  • 105 543
  • 1 125
  •   1
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 8 887
Абе знае се, не знае, ама поне накрая направиха велико изпълнение.

# 931
  • Мнения: 3 077
Тук може и наистина да беше нагласено, защото изгони двете момичета, за които нямаше съмнения уж- без никаква причина.
А това момче е имало много тежка съдба, израснало по домове за деца. Не че така е още по-заслужил да спечели, но си беше най-интересният участник реално.

# 932
  • Мнения: 8 392
Винаги има съмнение, че е нагласено...
Но важното е, че на края се получи страхотен дует.

# 933
  • у нас
  • Мнения: 8 081
Много емоционален финал се получи.
Все не ми се вярва, че е нагласено.

# 934
  • Мнения: 257
Следващия гост ще Софи Маринова, а гост панелисти Роксана и Константин.

# 935
  • Мнения: 10 377
Чалга вечер Joy

# 936
  • Мнения: 3 090
Зомбори и Весела са страхотни - много ти харесвам и двамата и направиха много интересно предаването. Браво на победителя, че е загърбил тежкото детство и е продължил напред. Много сладко бебче имаше!

# 937
  • Мнения: 7 525
На мен ми харесва предаването. Разтоварва ме.

Последна редакция: вт, 14 окт 2025, 11:15 от Анонимен_7

# 938
  • Мнения: 7 134
Е как Димитър пее , а не рисува. Би трябвало да не лъже

# 939
  • Мнения: 10 377
Това пеене ми е малко, като лъжене Joy
Нещо не ми харесва гласът на мажоретката

# 940
  • Мнения: 2 387
Уникално пее мажоретката, кристален глас. Браво!

# 941
  • Пловдив
  • Мнения: 6 122
Братя Аргирови минаха ли вече? Май ги изпуснах.

# 942
# 943
  • Пловдив
  • Мнения: 6 122
А, супер, мерси. Сигурно другата неделя.

Последна редакция: пн, 20 окт 2025, 08:58 от marzeliva

# 944
  • у нас
  • Мнения: 8 081
Софито е супер хепи. Успя да остави и двамата пеещи. И Художникът ми хареса. Мислех, че мажоретката няма да пее. Не съм я виждала на някои мероприятия да пее в града. Но е много чаровна.

Общи условия

Активация на акаунт