Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) (15)

  • 30 556
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 19 715
Люксен, ти ме разби. Не знаех, че е буден в тези часове  Joy

# 706
  • Мнения: 5 898
Люксен, готова ли си за начална страница newsm78

# 707
  • Мнения: 3 048
Момичета, колко много сте изписалиииииии  Mr. Green

Нашата класация за имена е : София, Алекс или Кристин  Flutter  Защото не искам да кръщавам на никой, искам имен ден между март и октомври, и да е нещо което и навън би звучало добре. Аз се замислям да махна ОВ от бащиното защото става твърде дълго, а и бащиното и фамилното са с еднакви букви и става последният да затвори вратата. Предполагам, че като я видя ще разбера кое е нейното име, но до сега я сънувам два пъти и все си е София  Laughing

Отивам да звъня за час за доцента, чак нямам търпение да отида в клиниката  Blush

# 708
  • Мнения: 5 898
И аз я виждам като София, но ще се чуе след някой месец Heart Eyes
Момичета, ако имате някакви предложения за новата тема като вкарване на инфо, свиркайте докато е време Wink

# 709
  • Мнения: 3 126
Йоли, и аз щях да ти предложа Марио, но са ме изпреварили. Друго име с М, което ми харесва е Марсело. Мануеле. Аз си падам по латино-звучащите имена.

# 710
  • Мнения: 5 898
Я съмишленичка Heart Eyes И аз си падам по испано звучащите, но като цяло обичам много културата и езика Flutter

# 711
  • Мнения: 3 126
Аз също, но освен Испания, харесвам много и Италия. Моето име е портогалско и почти не се среща.

# 712
  • Мнения: 3 048
Тъй, 29.09 от 11 съм в клиниката , а от 13 в Надежда - ако има някой за бърза среща съм на линия, че това ще ми е последното идване до София тази година  Praynig надявам се да нямам неприятни изненади  Praynig

А догодина ще съм по често, че Уиза пускат билети варна софия от 19.99 лева  Laughing Количката и багажа по еконт  hahaha

Успех на всички момичета, които са на старта  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 713
  • Мнения: 5 898
Оуу португалският нещо ми звучи.... Наред с холандски, турски и всичките скандинавски езици. Италия и италианския толкова не ми допадат, но Испания и Латинска Америка. Еххх Blush
Магнетик, перфектния ден си нацелила. Да поздравиш док специално Wink Ако случайно съм там ще свиркам.

# 714
  • Мнения: 3 904
Някой случайно за утре в 11 да има? Grinning Казаха ми да се въоръжа с търпение. Отивам да видим дали ще стартираме за инсе този месец!

Малко ви поизтървам тия дни, ама при мен пак се понасъбраха неща след неща....

# 715
  • Мнения: 5 898
^SunLight^, съжалявам за неуспеха Hug Може пък следващия цикъл да ви е на късмет с инсето Wink Стискам палци.

# 716
  • Мнения: 19 715
Тъй, 29.09 от 11 съм в клиниката , а от 13 в Надежда - ако има някой за бърза среща съм на линия, че това ще ми е последното идване до София тази година  Praynig надявам се да нямам неприятни изненади  Praynig

А догодина ще съм по често, че Уиза пускат билети варна софия от 19.99 лева  Laughing Количката и багажа по еконт  hahaha
Какви ше ги чиниш в Надежда? И аз го гледах това за Уиза! Имаш ли идея откога?

# 717
  • Мнения: 3 048
Тъй, 29.09 от 11 съм в клиниката , а от 13 в Надежда - ако има някой за бърза среща съм на линия, че това ще ми е последното идване до София тази година  Praynig надявам се да нямам неприятни изненади  Praynig

А догодина ще съм по често, че Уиза пускат билети варна софия от 19.99 лева  Laughing Количката и багажа по еконт  hahaha
Какви ше ги чиниш в Надежда? И аз го гледах това за Уиза! Имаш ли идея откога?

Ще ходя за последен преглед при Петрова и да уточним лекарства али бали до и след раждането  Rolling Eyes

Уиза, пускат от 26 март 2017  Peace

# 718
  • Мнения: 19 715
Супер! Помня, че преди години ги ползвах редовно до Варна.

# 719
  • Мнения: 5 898
Ще си ходите на гости с бебоците  newsm52

Общи условия

Активация на акаунт