Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) (15)

  • 30 554
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 898
Каина, ре хубаво ще го вземат, ама не може да стои безкрайно много дни на някой шкаф. Обади се, поиска да говориш с акушерка и питай изрично. Да не се разхождаш напразно Wink

# 691
  • Мнения: 6 058
Днес питах на ММ кога ще му е готова МБ, защото мислим да я прави в сряда след прегледа в случай че ще правим нещо. Не мога да го карам всеки месец да прави МБ ей така за разнообразие. Нали ги знаете мъжете какви са. Специално попитах предвид почивните дни. Сестрата каза, че ще е готова в понеделник. Те щели да работят. Резултатите излизат след 3 пълни работни дни.

# 692
  • Мнения: 384
Cristi, в 13:30 ми е часа за Сигридов, може и да имам време наистина..
Brayda, по принцип трябва да направя вливката утре, но няма как да отида, затова говорих с доцента и той каза че и другата седмица става..така че, ще съм със седмица закъснение..ама каквото такова..

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 1 197
Клиниката и лабораторията ще работят през почивните дни.

# 694
  • Мнения: 5 898
Dragon, наистина колко време мина от предната ти вливка newsm78 И на мен ми се струва малко. Беше хубаво Сигридов като те погледне и каже дали се очертава О тогава да я правиш. А не на сляпо. Но става прекалено сложно.
Ще е хубаво да работят. Дано е така. За мъжете е сложно. И на ММ ще я правим в последния момент. Повече няма да го мъча предварително, че ме убива с поглед като заговоря за изследвания. Все едно ми е кеф да ги повтарям всеки месец и да ходя специално за това Twisted Evil Сега и нова серология трябва да правим #Cussing out

# 695
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Драгън, според мен следвай плана на Кристи Grinning, Сигридов поне до 15ч ще го чакаш. А до тогава ще си свършила всичко останало, че и за почерпка ще има време Simple Smile

Те ще работят, сигурно ще са готови, но едва ли някой ще каже резултата преди понеделник.

# 696
  • Мнения: 5 898
Не е задължително да е готова. Последният път научих резутат от чиста МБ чак на шести ден ooooh!

# 697
  • Мнения: 384
Моятя предна вливка е Октагам, действието му е 4 седмици, ако няма бременност, отивам на вливка на интралипид, после неговото действие е 8 седмици  през които имам време да забременея, ако пак не стане, пак вливам интралипид. Така ми заръча доцента. Затова вливам по-скоро, предната ми беше на 20 август но е имуноглобулин..

# 698
  • Мнения: 19 715
Ако влезе в 15.00 ще е добре. Аз го виждам към 16.30  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 5 898
Ясно. Но въпреки това беше хубаво някой да те види преди нея, за да се прецени дали ще има О. Макар това пак да е относително докато не се види, че се е спукал фоликулът после. И реално винаги на сляпо се прави вливка при естествени опити.
Виж Сигридов какво ще ти каже и какви нови изследвания ще ти назначи, защото тези вливки малко ми са...

# 700
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Кристи, последния път бих всички рекорди ... час за 15:00, влязох в 18:45 и отмениха всички след мен Sad
Аз им казах да не чакат, ама те не, ще преглежда до късно, да ама няма как, не е сам там. Дори ме нахокаха, а като излезе сестрата и им каза, бяха като попарени  Rolling Eyes

# 701
  • Мнения: 384
Еее Cristi, ти направо ме обнадежди  Mr. Green
Ще видя да, лошото наистина е че действаме малко на сляпо, но няма кой тук да ме проследи, затова ще я направя пък ще видим..тия ТЛА дето ги имам ме притесняват повече от вливането на интралипида, АФА би трябвало да са спаднали след октагамауж..ама не знам, ще пускаме контроли скоро.

# 702
  • Мнения: 5 898
Dragon, ТЛА ще ги оправите с терапия като забременееш. Но трябва да има нещо друго скрито като причина. Дано Сигридов ти вдъхне надежда Praynig

# 703
  • София
  • Мнения: 1 152
Dragon, аз залагам на 17 часа, че ще влезеш.  CrazyИ бъди сигурна, че ще си заслужава и ще ти вдъхне надежда. Стискам палци и да разкежеш после.  Hug

Боби, добре си направила, че си се върнала. И аз бих направила като теб. Слушай док и му вярвай. И си мисли как сваляш ЛХ сега и го буташ надолу, защото е важно и наложително. И организмът ще те послуша. В сряда ли си при него?

Много момичета в процедура, много зареждащо. Докато схвана кой на коя степен е ще забременеете.  Crazy Дай Боже!  Praynig

И аз последния път бих всичко рекорди при Сигридов : имах час в 9, той дойде в 9:20. В 9:45 бях приключила. Мислех, че сънувам. Сигурно за пръв и последен път имам този късмет.  Flutter

# 704
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Сигридов е страшилището но форума, а той реално е душа човек  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт