Добре оборудван фитнес във Варна

  • 7 082
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте! Бих искала съвет за добър фитнес във Варна,  ако може да е в близост до Червения площад или ако някой има впечатления от фитнеса във кв. Виница.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 28
Здравей Simple Smile
До Чаталджа мисля, че има един Мега Мен, който доколкото знам не е лош, но никога не съм посещавала. От мен може да получиш инфо за други 5-6, ей така да си имаш, в случай че някой от тях ти е на удобно място и се чудиш как е вътре.
И така ... ето малко мои впечатления от всички фитнеси, които съм посещавала, докато живях 8 години във Варна:

1. кв. Левски - Макс фитнес, на булеварда, в сградата на Авангард - скъп фитнес, разделен на две части - женска и мъжка. Има безплатно сауна и кърпи, но ограничение за времето на ползване на фитнеса (иначе ти таксува втора тренировка, ако просрочиш). Мисля, че беше 32 лв за 8 тренировки преди 3-4-5 години Simple Smile Няма да се е променило на повече

2.До МакДрайв - VM Fitness. 500 кв м чисто удоволствие. Има всичко и по много, чистят нон-стоп, лъскав гърли фитнес. Дават ти кърпи. Тренировките преди 16:30 бяха 2 лв (миналата година поне), може да пробваш бякоя събото-неделя, преди да си вземеш карта. Като цена-качество - най-доброто за Варна. Няма сауна.

3. До Техникумите - фитнес Олимпус. Пускат често ваучери в Грабо. На половина цена като пуснат ваучер 8 тренировки, май ставаше 16 лв цената - идеална цена за човек, който иска да пробва кефи ли го фитнеса. Кофти локация според мен, защото студно се пресича там. Вечер става пренаселено и се чака за всички уреди, особено пътеки (3 на брой, когато не са развалени). Таксуват за кърпи. Не ми харесваше там на мен лично, много ми беше натъпкано мястото за тази си площ.

4. Център - в сградата, където са и осветителни тела "Габровски", до офиса на Ардес- Фитнес Екстрийм - евтин фитнес, стари уреди, ходих всеки ден в продължение на година като студентка, видях да чистят 2 пъти за една година. 28 лв на месец, 2-3 лв на посещение, абе като за студент не е зле Wink)

5. Фитнес Палах - до ХЕИ - скъпарски фитнес, чистят буквално през 10 минути. Включена ти е сауна в тренировката, но сауната е унисекс (за разлика от тези на Макс, където пък жените влизат голи, което пък не е хигиенично). Месечна карта за неограничени посещения по всяко време е 140лв, ако фирмата ви сключи договор с тях, може да смъкнат и на 40 същата оферта.

6. Баш Център- до Макаото зад Катедралата -  Фитнес Фулмакс - малък, скъп (75-80 лв на месец май беше.... с фирмена карта на мен ми излизаше 35-40 на месец неограничено), включено е май ползването на сауната поне. Залата се препълва, пак става чакане за уреди.

Мисля, че покрих повечето фитнеси, на които лично съм ходила и имам лични наблюдения.
За мен лично най-доброто съотношение цена-качество дават във VM фитнес. Вярно, има доста кифли там, но ако този факт бъде игнориран, имат по 20 пътеки, 20 колелета, механични уреди... абе всичко, което се сетиш. Същевременно държат ниски цени и постоянно чистят. А, да - и е просторно.
Дано съм била от полза Simple Smile

# 2
  • Мнения: 15
Здравей Simple Smile
До Чаталджа мисля, че има един Мега Мен, който доколкото знам не е лош, но никога не съм посещавала. От мен може да получиш инфо за други 5-6, ей така да си имаш, в случай че някой от тях ти е на удобно място и се чудиш как е вътре.
И така ... ето малко мои впечатления от всички фитнеси, които съм посещавала, докато живях 8 години във Варна:

1. кв. Левски - Макс фитнес, на булеварда, в сградата на Авангард - скъп фитнес, разделен на две части - женска и мъжка. Има безплатно сауна и кърпи, но ограничение за времето на ползване на фитнеса (иначе ти таксува втора тренировка, ако просрочиш). Мисля, че беше 32 лв за 8 тренировки преди 3-4-5 години Simple Smile Няма да се е променило на повече

2.До МакДрайв - VM Fitness. 500 кв м чисто удоволствие. Има всичко и по много, чистят нон-стоп, лъскав гърли фитнес. Дават ти кърпи. Тренировките преди 16:30 бяха 2 лв (миналата година поне), може да пробваш бякоя събото-неделя, преди да си вземеш карта. Като цена-качество - най-доброто за Варна. Няма сауна.

3. До Техникумите - фитнес Олимпус. Пускат често ваучери в Грабо. На половина цена като пуснат ваучер 8 тренировки, май ставаше 16 лв цената - идеална цена за човек, който иска да пробва кефи ли го фитнеса. Кофти локация според мен, защото студно се пресича там. Вечер става пренаселено и се чака за всички уреди, особено пътеки (3 на брой, когато не са развалени). Таксуват за кърпи. Не ми харесваше там на мен лично, много ми беше натъпкано мястото за тази си площ.

4. Център - в сградата, където са и осветителни тела "Габровски", до офиса на Ардес- Фитнес Екстрийм - евтин фитнес, стари уреди, ходих всеки ден в продължение на година като студентка, видях да чистят 2 пъти за една година. 28 лв на месец, 2-3 лв на посещение, абе като за студент не е зле Wink)

5. Фитнес Палах - до ХЕИ - скъпарски фитнес, чистят буквално през 10 минути. Включена ти е сауна в тренировката, но сауната е унисекс (за разлика от тези на Макс, където пък жените влизат голи, което пък не е хигиенично). Месечна карта за неограничени посещения по всяко време е 140лв, ако фирмата ви сключи договор с тях, може да смъкнат и на 40 същата оферта.

6. Баш Център- до Макаото зад Катедралата -  Фитнес Фулмакс - малък, скъп (75-80 лв на месец май беше.... с фирмена карта на мен ми излизаше 35-40 на месец неограничено), включено е май ползването на сауната поне. Залата се препълва, пак става чакане за уреди.

Мисля, че покрих повечето фитнеси, на които лично съм ходила и имам лични наблюдения.
За мен лично най-доброто съотношение цена-качество дават във VM фитнес. Вярно, има доста кифли там, но ако този факт бъде игнориран, имат по 20 пътеки, 20 колелета, механични уреди... абе всичко, което се сетиш. Същевременно държат ниски цени и постоянно чистят. А, да - и е просторно.
Дано съм била от полза Simple Smile


Благодаря много за съветите.  Като настояща студентка в МУ се каня да отида да видя какъв е фитнесът, който предлагат до 35блок-безплтен за студенти.  Flutter Peace

# 3
  • Мнения: 28
Браво, не знаех, че има такъв Simple Smile Щом е безплатен, няма какво да го мислиш  Grinning

# 4
  • Мнения: 82
Колеги инструктори от Варна ми бяха споделили супер впечатления от Джим Палас.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Orange фитнес е най-добрият фитнес.Намира се на ул"Никола Вапцаров" 3 до Старо село.

# 6
  • Мнения: 308
The Cube  Peace И инструктурите са много добри...Или като си от МУ - ТИМ. Аз и от Gym Palace съм много доволна - при Пикадили Палах - всичко им е хубаво...Зависи колко можеш да отделиш за карта на месец...  Whistling

# 7
  • Мнения: 15
The Cube  Peace И инструктурите са много добри...Или като си от МУ - ТИМ. Аз и от Gym Palace съм много доволна - при Пикадили Палах - всичко им е хубаво...Зависи колко можеш да отделиш за карта на месец...  Whistling

Имаш ли информация каква е цената за карта на месец в The Cube ?
Благодаря много.,  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 308
Преди няколко години, когато аз ходех там, студентските карти за месец бяха 25-30 лева. Трябва по-добре да провериш на място  Naughty

# 9
  • Мнения: 54
В Мол Варна също е много добре оборудван

# 10
  • Мнения: 2 157
В The Cube 5 тренировки са 13,50 лв. Има такса за кърпи, ако не си носиш собствена - 0,50ст. Задължително си носиш чисти обувки - абе стандартни неща.
Аз обаче се чудя дали да продължавам там... Малко тясно ми идва. Но пък обстановката ми харесва - никой не те зяпа какво правиш(нищо, че едната мадама си е за зяпане Laughing), ходещите там са приятелски настроени. Преди години, при първите ми посещения във фитнес, с МП бяхме попадали на две зали, заради които за малко да се откажа тотално от фитнеса - половината "трениращи" зяпат другата половина. За начинаеща жена това си е ужасно! После тръгнахме в Olympia-та на ул. Кестен и там вече се почувствах комфортно. Но несериозността ни тогава взе превес след 3-тия месец. Laughing
Сега ни идва далеч, иначе пак бих ходила там.

# 11
  • Мнения: 113
Здравейте, някой посещавал ли е новия фитнес Dynamic във Възраждане 1?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт