Всичко за всички марки гел лакове - 10

  • 122 535
  • 831
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 10 310

Прави ми впе4атление, 4е купувате по много лакове наведнъж, което според мене е ненужно, защото те имат срок на годност след отваряне, който е около 2-3 години. Няма смисъл според мене. Ако купите 10 лака наведнъж и носите всеки лак по 10 дена, на последния лак ще му дойде времето най-рано след 3 месеца. А дотогава само ще седи отворен. Разбира се, 4е може да не го отворим веднага като го полу4им  Mr. Green, но аз ги отварям hahaha, да ги видя какви са. Верно е по-евтина доставката, но все пак.

Права си, но ми се иска да пробвам най-различни цветове и трупам ли трупам. Най-стари са ми геловете на Гелиш, май са на 3г. може и повече, не виждам проблем с нанасянето им  newsm78

Ето това ОПИ е от колекция 2012, не помня кога съм го купувала 2013 или 2014, като нов е, слагам го 2-3 пъти в годината около Коледа и не нямам никакви проблеми, нито с изпичането, нито с носенето  newsm78


Отскоро започнах да смесвам наличните гел лакове, получават се страхотни цветове. Предпочитам крем финиш и 90% от геловете ми са такива, уникално красиво става ако в крем цвят се добави от магнитния гел на Коди, получава се страхотен скрит блясък.

# 826
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Азур не е от лесно свалящите се определено/сравнен с ОПИ и ЦНД / Но и там запилявам топ-а и накисвам за 10-15мин. Пада си всичко без проблем. Иначе наистина е бетон, стои като гел без да е дебел,но на моите нокти на 5-ти,6-ти ден на връхчетата започва да ми драска и след ден два се бели тук там. Може и да не го допичам както казваш.

 Относно купуването пазарувам предимно и най-вече от китай та......то си е шопинг мания  Laughing,а и щерката се намесва и цялата и група от университета без момчетата разбира се  Joy,които за мое съжаление са само 2  Joy

 Друго се чудя аз  newsm78,защо си нямаме тема за размяна на лакове/може и да има ,а аз да не знам/.

# 827
# 828
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
принцеса, 5-6ти ден не мисля, 4е от недопи4ане или поне не само. И аз съм като тебе. Меки нокти, които като се къпем се надуват с вода и отлепят от гела. Затова е важно редовното мазане с масло за нокти и най-ве4е под нокътя. мазния нокът не поема вода. Ако е от износване и знаешна кой ден се полу4ава още от предишния запе4атваш свободния край с обикновен топ и така през ден. Обикновения топ е тънък и върху сухия гел съхне мигновено. Слагаш така, 4е малко да иде отзад и също под ъглите. Така ми издържа дори с много тракане по 2 седмици

Знам Над, знам  hahaha. При нас е много зле ситюацията, ама много. И моите стари лакове на Гелиш от 2013 са си ОК. И дъщеря ми, която е тресена от пубертет купува по 10 на месец. И все и трябват  Joy. Аз ве4е не купувам. Повръща ми се като ги видя а и цялата къща мирише на ацетон и мономер. Тя си играе с пе4ати и акрилна пудра с мономер. Прави и украшения. Които лакира, гримира, овалва в прахове. Оня ден баща и разля хром пудра по килима. Ей, няма такава гад. Целия килим лъсна като мушама.

Исках да кажа, 4е е добре да си пазаруваме по-малко по-4ести4ко. Сега като паднаха цените се оливаме, а тези продукти изискват внимателно съхранение и си заемат място.

# 829
# 830
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,може ли мнение за AZURE(база и топ).Благодаря Ви предварително !

# 831
  • Мнения: 19 689
Има нова тема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт